Графік роботи лікарів

Графік роботи лікарів
клініки «Сімедгруп»

Client 1

Графік роботи
лікарів

Графік роботи лікарів
клініки «Сімедгруп»

Image
Лікар Підрозділ Пн Вт Ср Чт Пт Сб
Бабенко Олександр Ігорович Гастроентерологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Твердохліб Людмила Євгенівна Гастроентерологія 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 16:00 09:00 - 16:00 09:00 - 15:00 -
Бойчук Олександра Григорівна Гінекологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Винярський Ярослав Михайлович Гінекологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Гулій Дана Яківна Гінекологія 09:00 - 17:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 17:00 Попередній запис
Попович Лілія Вікторівна Ендокринологія - - - 09.15 - 14.00 -09.15 - 14.00 -
Виклинець Надія Іванівна Ендоскопія 09:00 - 17:00 - 09:00 - 17:00 - 09:00 - 17:00 Попередній запис
Лучко Любомир Зеновійович Ендоскопія - 09:00 - 15:00 - 09:00 - 15:00 - Попередній запис
Мельник Тетяна Мирославівна Ендоскопія 09:00 - 15:00 - 09:00 - 14:00 - 09:00 - 15:00 -
Петровський Роман Володимирович Інтервенційна Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Петровський Тарас Романович Інтервенційна 09:00 - 15:00 - 09:00 - 15:00 - 09:00 - 15:00 Попередній запис
Цимбалюк Уляна Богданівна Кардіологія 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 09:00 - 14:00 -
Федорняк Наталія Юріївна Кардіологія 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09.00 - 17.00 -
Дземан Оксана Леонтіївна Кардіологія 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09.15 - 17.00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00
Будзан Іван Михайлович Кардіохірургія 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 -
Судус Андрій Володимирович Кардіохірургія 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 -
Комашко Наталія Анатоліївна ЛОР Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Ковалець Тамара Валентинівна Неврологія - 09:00 - 16:00 - 09:00 - 16:00 -09:00-16:00 Попередній запис
Перегінчук Наталія Тарасівна Неврологія 09:00 - 15:00 - 09:00 - 15:00 - 09:00 - 15:00 -
Кметюк Володимир Михайлович Рентгенологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Ткачук Любомир Олегович Рентгенологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Івасюк Уляна Дмитрівна Рентгенологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Стефанський Олександр Юрійович Рентгенологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Фернюк Марта Любомирівна Рентгенологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Васько Олександра Степанівна Стоматологія 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 09:00 - 15:00 -
Грищук Наталія Зіновіївна Стоматологія - - 10:00 - 17:00 - - Попередній запис
Ковалець Роман Ігорович Стоматологія 14.00 - 19.00 14.00 - 19.00 - 14.00 - 19.00 14.00 - 19.00 Попередній запис
Твердохліб Людмила Євгенівна Терапевтичне 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 -
Веркалець Наталія Ярославівна УЗД 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 -
Дідух Ружена Орестівна УЗД 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 Попередній запис
Лапа Марина Володимирівна УЗД - 14.00 - 19.00 - - - Попередній запис
Токар Світлана Богданівна УЗД 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 Попередній запис
Шпук Володимир Васильович УЗД 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 09:00 - 14:00 14.00 - 17.00 Попередній запис
Стефанська Леся Богданівна УЗД - - 09:00 - 15:00 - - -
Гурик Віталій Степанович Урологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Соломчак Дмитро Богданович Урологія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Височанський Володимир Олегович Урологія 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 09:00 - 17:00 -
Петрів Роман Богданович Хірургія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Хруник Анатолій Дмитрович Хірургія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Яновський Володимир Романович Хірургія Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис Попередній запис
Мар'яна Мирославівна Волошин Хірургія - - - - - -

Записуйтесь на прийом в нашу клініку самостійно!