Гінекологія

 
 
гінекологія івано франківськ

ГІНЕКОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Будь-яка жінка знає про те, що два рази на рік їй слід відвідувати лікаря-гінеколога. Як вибрати серед всіх лікарів «свого» лікаря? На що повинен звертати лікар особливу увагу при огляді жінки?

Підхід фахівців центру Сімедгруп на огляд у гінеколога відрізняється від тих, кого жінки часто зустрічають в поліклініках і жіночих консультаціях. Ми виділяємо дещо інші завдання під час огляду жінки. Нижче наведено кілька суттєвих відмінностей.

Ціни на гінекологічні послуги

гінекологія івано франківськ Сімедгруп

Ми не лікуємо уреаплазмоз і мікоплазмоз. «Як же так? - Запитаєте Ви, - адже це одні з найпоширеніших захворювань у жінок! ». А чи знаєте Ви, що в Європі взагалі відсутній діагноз уреаплазмоз або мікоплазмоз? Жінкам на прийом у гінеколога навіть не призначають такі аналізи, тобто їх просто не діагностують. За своєю суттю уреа- і мікоплазма є умовно патогенними мікроорганізмами, які при збігу деяких факторів можуть розмножуватися і виявлятися клінічними симптомами. Якщо жінка не відчуває дискомфорту (немає жодних клінічних проявів), абсолютно недоцільно проходити тривале, дороге і відверто токсичне лікування цих «умовних» захворювань.

Гінекологія Івано Франківськ

Також уреаплазма не робить ніякого впливу на можливість жінки завагітніти і велика помилка жінок - домагатися повного зникнення цих мікроорганізмів в надії завагітніти. У цьому випадку причину потрібно шукати в іншому. Наша основна мета - уберегти жінку від складних захворювань, зберігши її репродуктивну функцію. Як би страхітливо це не звучало, але до ризику розвитку раку статевих органів схильні жінки будь-якого віку.

гінекологія франківськ

У центрі «Сімедгруп» на прийомі у гінеколога в першу чергу проведиться ряд обстежень для виявлення так званих передракових станів та їх усунення. Рак шийки матки - небезпечне захворювання, яке зазвичай розвивається роками на тлі передракових змін. У всьому світі діагноз важка дисплазія прирівнюється до передракових станів, що вимагає невідкладного лікування. Пам'ятайте, що такий діагноз можна поставити виключно в лабораторії після проведення цитологічного аналізу, а не «на око».

Виконавши кольпоскопічне дослідження з пробою по Шиллеру (йодна проба) лікар може тільки припустити наявність дисплазії у пацієнтки, але обов'язково повинен підтвердити діагноз цитологічно або гістологічно. Для виключення раку яєчників на прийомі у гінеколога обов'язково виконання трансвагинального ультразвукового дослідження, при якому може бути виявлена пухлина яєчників, і також оцінена поширеність процесу.

Чим раніше буде виявлено злоякісний процес у жінки, тим більше шансів на ефективне лікування захворювання. Рак тіла матки (рак ендометрія) на огляді у лікаря-гінеколога виявляється за допомогою абдомінального ультразвукового дослідження, а також біопсії. Ось і відповідь на питання що повинно бути обов'язковими на прийомі у лікаря-гінеколога: фізикальний огляд, кольпоскопія для вивчення стану шийки матки, проба по Шиллеру (по потребі), цитологія (аналіз клітин епітелію), ультразвукові дослідження для оцінки стану тіла матки і придатків.

Ми не використовуємо загальноприйняті «застарілі» методи. Ми замінили їх на сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних проблем у жінок. Методика нешкідлива для жіночого здоров'я, менш травматична і дозволяє провести точну діагностику і лікування. Використовується лікарями дуже часто при різних патологіях, починаючи від контролю стану слизової до більш складних втручаннях при поліпах, ендометріозі, міомах і т.д.

гінекологія консультація

Ми гарантуємо безпеку! Про безпеку пацієнтки на прийомі у лікаря-гінеколога твердять на кожному кроці. У центрі «Сімедгруп» мінімізовані всі ризики інфікування жінки під час прийому. Ми використовуємо одноразові інструменти, а ті, що підлягають використанню кілька разів проходить дезінфекцію високого рівня і пакетну стерилізацію. Все це гарантує жінці інфекційну безпеку. І все ж нашою основною відмінністю залишається активне використання всіх сучасних методик, спрямованих на збереження репродуктивної функції жінки при виборі методики операцій (лапаро- і гістероскопія).

Жінка повинна бути впевнена, що навіть під час рутинного прийому у лікаря-гінеколога вона в безпеці, і що лікар вибере для неї найбільш сучасний і кращий метод гінекологічного обстеження та лікування.

 

Коментарі  

#11 Ліля 11.10.2017, 11:50
Мені сподобалася якість обслуговування в клініці. Знаходиться тут було досить приємно і комфортно. Не відчуваєш що ти в лікарні. Прийняли швидко, без очікувань прийому.
Відповісти
#10 Марта 11.10.2017, 11:48
Уважні дівчата на рецепції, ввічливо зустріли, все розказали. Також, в клініці хороші багатофункціональні апарати, не скрізь такі є.
Відповісти
#9 Злата 11.10.2017, 11:46
Не сподобалося, що я не встигала на зазначений час і попередила клініку, на що мені відповіли, що в такому випадку запис доведеться перенести. Я викликала таксі, так як далеко живу, приїхала на необхідний час, але довелося чекати ще 30 хвилин.
Відповісти
#8 Катя 11.10.2017, 11:45
Все дуже добре, все сподобалося, спасибі Вам.
Відповісти
#7 Люда 11.10.2017, 11:43
Шукала хорошого лікаря, перечитала всі відгуки в інтернеті, обходила стільки клінік, лабораторій, все не те, у вас однозначно краще!
Відповісти
#6 Оксана 12.07.2015, 11:09
Маю проблему з гормонами і нарешті знайшла "свою" клініку та лікаря, який мені надав професійну консультацію, призначив необхідне обстеження. Я нарешті позбулася проблем, що турбували мене довгі роки. Від мене не відмахнулися, призначивши стандартну схему прийому певних препаратів, а продумали найбільш ефективну під мою проблему. Дякую!
Відповісти
#5 Ольга 06.07.2015, 16:51
Потрапила в центр "Сімедгруп" після чотирьох гінекологів, які лише назначали цілу кучу аналізів і ліків, а результату за чотири роки ми з чоловіком так і не побачили. Тоді пішли в цей центр. Хоча прийом і платний, але мені нарешті нормальною мовою пояснили причину полістоза яєчників, проаналізувати всі мої аналізи і назначили негормональну терапію. Після півроку обстеження і лікування я нарешті завагітніла. Тепер чекаємо на малятко. Дякуємо!
Відповісти
#4 Дарина 17.06.2015, 12:31
Ми з чоловіком дуже довго планували першу дитину, лікували діагноз « у вас все наче добре, але от мені щось не подобається, ви поприймайте ще ось ці пігулочки, можливо, після них, мабуть, можна буде вагітніти», проходили даремні огляди у бездарних і хамуватих лікарів, викидаючи гроші на непотрібне лікування в надії врешті решт почути таке довгоочікуване «ви здорові, можете вагітніти». Тому, коли надумали народити другу дитину, вирішили, що попередньо пройдемо обстеження інтимного здоров’я в хорошій клініці з пристойною репутацією. Так я потрапила у Сімедгруп. Що й казати, рівень обслуговування та підхід до діагностики відрізняються від того, що ми проходили раніше, кардинально. Так, обстеження платне, але при цьому ніхто не намагається нав’язати якісь непотрібні ліки чи аналізи у лабораторіях з космічними цінами. Ставилися до мене як до жінки, якій радо хочуть допомогти, а не як до дійної корови, з якої треба вицідити максимум грошей. Все зручно, все на місці, новітнє обладнання та інструменти, уважні та толкові лікарі. Після огляду почула таке нове для себе «у вас все гаразд, можете сміливо вагітніти» (раніше без припису ліків я від гінеколога не виходила). До речі, ми вже чекаємо на дитинку.
Відповісти
#3 Галина 12.06.2015, 16:18
До клініки "Сімедгруп" я звернулася за порадою подруги. Мене турбував дискомфорт під час інтимних стосунків та білі виділення. При обстеженні пані Наталія була дуже уважною. Коли аналізи підтвердили молочницю, вона підібрала максимально ефективний та натуральний (не люблю одразу приймати антибіотики) курс лікування.
Відповісти
#2 Олена 05.06.2015, 18:38
Мене турбувала одна інтимна проблемка, а саме: під час заняття сексом з чоловіком в мене виникав неприемний дискомфорт. Лікарі в Сімедгруп дуже привітні, лікарка оглянула мене, поставила декілька питань, щоб зрозуміти суть моєї проблеми. Все пройшло швидко і безболісно. Лікарка розповіла мені про заходи, які я маю вжити, про варіанти контрацепції, а також оглянула мої молочні залози на предмет пухлин і утворень. Виявилось, що причин для страху немає і я можу спати спокійно. Дякую за те що робите добру справу.
Відповісти

Виконують

Лікар акушер-гінеколог

Бойчук О.

7   К траль Натал я  лл вна

Лікар акушер-гінеколог

Кітраль Н.

Манюх Оксана Степанівна

Лікар акушер-гінеколог

Манюх О.

Популярне