Загальні запитання

1. На території "Сімедгруп" є безкоштовна автопарковка для пацієнтів нашого центру. На території і всередині центру ведеться відеонагляд.

2. Коли Ви зайшли в центр, обов'язково роздягніться в гардеробі і надягніть безкоштовні бахіли на взуття. Бахіли знаходяться на стійці біля гардеробу. Категорично забороняється відвідувати наш заклад у верхньому одязі і без бахіл.

3. Підійдіть на реєстратуру у вільне вікно. Зареєструйтеся на прийом до лікаря. Оплатіть кошти. Після оплати Вам видадуть картку пацієнта, з нею Ви підете до лікаря. В карті будуть корисні для Вас дані, такі, як № кабінету і ПІБ лікаря, дата і час прийому.

* Під час очікування прийому, якщо Вам потрібно запити ліки, бутель з водою знаходиться на 1 поверсі біля ліфтів. Також там знаходиться крісло-каталка, яким можна користуватися при потребі. У нас Ви можете скористатися безкоштовним wifi, інформаційними листівками про наш заклад, його відділення та корисними порадами від фахівців, що розміщені на стенді "Інформація".

4. В кабінеті лікаря, дайте йому свою картку, щоб лікар знав який вид послуги він повинен надати, а також про те, що Ви оплатили цю послугу.

(Буває так, що в деяких відділеннях (стоматологія, гінекологія ...) пацієнт не оплачує послуги одразу, тому, що лікареві потрібно спочатку оглянути пацієнта, а потім визначити, що йому потрібно робити. У такому випадку лікар після завершення процедури надасть Вам код. Ви повинні підійти з цим кодом на реєстратуру і оплатити надані Вам послуги.

5. Після відвідування лікаря вдягніться у гардеробі і викиньте у сміття використані бахіли.