Новини

Якість лабораторії в Сімедгруп

Сертифікат лабораторія Сімедгруп Сертифікат лабораторія Сімедгруп

Клінічна лабораторія КЛДЦ "СІМЕДГРУП" уже два роки співпрацює з вами, шановні пацієнти. Ми докладаємо багато зусиль працюючи над якістю наших досліджень. Фахівці нашої лабораторії ідуть в ногу з часом, вдосконалюючи свій професійний рівень і не тільки. Наука іде вперед, тому ми використовуємо новітні технології, які допомагають отримати кращі та достовірніші результати аналізів.

Яким чином ми вдосконалюємо свою роботу?

По-перше, в 2017 році Український Референс-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України та Державне підприємство «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт») продовжили роботу по проведенню перевірки кваліфікації медичних лабораторій закладів охорони здоров'я України шляхом міжлабораторних порівнянь.

Наша лабораторія в 2017 році брала участь у програмі зовнішньої оцінки якості клінічних лабораторних досліджень, що проводилась в Україні. Контрольний матеріал призначений для проведення зовнішньої оцінки якості було виконано бездоганно, про що свідчить отриманий сертифікат. Сертифікат - плід нашої тяжкої, але одночасно результативної праці. Він свідчить про те, що ви отримуєте точні результати аналізів, а ми-хорошу репутацію.

Сертифікат лабораторія Сімедгруп

По-друге, з 17 по 19 жовтня 2017 року ВЦ «КиївЕкспоПалаза» відбулася Х Ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH - головна подія лабораторної індустрії в рамках якої був представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідницької сфери та медицини. Формат виставки об'єднував найбільшу спеціалізовану виставку, яка не мала аналогів в Україні, а також змістовну науково-практичну програму.

Сертифікат лабораторія Сімедгруп

Молодий спеціаліст клінічної лабораторії КЛДЦ "СІМЕДГРУП" Лукинюк Марія Володимирівна була запрошена до участі в цьому заході. Вона мала можливість відвідати українську лабораторну школу, яка була невід'ємною частиною науково-практичної програми. Ця школа включала в себе спеціалізовані майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю персонального тестування, отриманняя кваліфікованих консультацій у експертів галузі та ознайомлення з найновішими методами і методиками лабораторних досліджень. По закінченні програми кожен фахівець отримав сертифікат.

По-третє, з 13 по 14 березня 2018 року в Києві проходила VI-а Науково-практична конференція з міжнародною участю «Розбудова системи забезпечення якості клінічних лабораторних досліджень в Україні». Для участі в Конференції були запрошені фахівці медичних лабораторій, які брали участь в Програмах зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень (МПР) та члени Асоціації забезпечення якості лабораторної медицини.

Сертифікат лабораторія Сімедгруп

Нашу лабораторію теж було запрошено до участі в конференції. Молодий фахівець ,спеціаліст з клінічної лабораторної діагностики Жураківська Мирослава Миколаївна скористала з насиченої програми і набула безцінний досвід. Адже під час конференції було проведено 4 пленарних, 5 секційних засідань та майстер-клас «Аналітичний етап лабораторного процесу. Оцінка якості та продуктивності нових методів, що вводяться в лабораторії», який проводили спеціалісти з Інституту клінічних та лабораторних стандартів – CLSI, США.. Заслухано понад 50 доповідей вітчизняних та  іноземних провідних спеціалістів з Білорусії, Італії, Угорщини, США в галузях клінічної хімії, імунохімії, гематології, мікробіології, вірусології, лабораторної генетики, лабораторної токсикології, лабораторної аналітики, метрології. Сучасними пріоритетами в роботі медичної клініко-діагностичної лабораторії є якість, точність та своєчасність отримання результатів дослідження. Саме тому на конференції особливу увагу приділялось сучасним підходам до стандартизації преаналітичного, аналітичного та постаналітичного етапів лабораторного процесу.

Сертифікат лабораторія Сімедгруп

Фахівці нашої лабораторії докладають багатьох зусиль, щоб вдосконалювати свій професійний рівень та використовувати набуті знання на практиці. І це все для вас, шановні пацієнти.