Новини

Кава користь та шкода

Кава користь і шкода Кава користь і шкода

 А ЧИ ЗНАЛИ ВИ?

Її величність, кава ☕️: користь та шкода! Кава - один з улюблених напоїв більшості людей. Ми звикли пити горнятко запашного лате чи американо за сніданком, на роботі, з друзями, в кав'ярнях, і т.п. Більшість вчених сходяться на тому, що кава дійсно може підвищити працездатність, зняти втому і стимулювати розумову діяльність. За все це відповідає кофеїн, який покращує кровопостачання головного мозку. У чашці кави його вміст приблизно 90-150 мг. Крім того, кофеїн знижує апетит і збільшує загальний обмін речовин, що сприяє розпаду жирової тканини. Відносно безпечною для здорової людини добовою дозою кофеїну вважається 300 мл. Для того щоб її не перевищити в день рекомендовано випивати не більше 2-х чашок напою, що бадьорить.

ОБЕРЕЖНО: Абсолютно нешкідливим напоєм каву назвати не можна. Лікарі не рекомендують її пити людям з ішемічною хворобою серця та атеросклерозом. Не рекомендується вона і при захворюваннях нирок, а також при підвищеній збудливості, безсонні, гіпертонії і глаукомі. Так, якщо ви випиваєте в день більше 6 чашок кави, то ризик серцево-судинних захворювань збільшується у вас на 71%.

Будьмо обережні та споживаймо кавові напої в міру! З турботою про Вас, Сімедгруп.

 

 

Що таке карієс? Це знайоме кожному захворювання в стоматології характеризирує демінералізацією і розм’якшенням верхніх тканин зуба – емалі та дентину, з подальшим утворенням темних порожнин в них. Якщо своєчасне лікування відсутнє, то можливі складні наслідки – запалення ясен і кореня, і навіть повне руйнування зуба. Ми пропонуємо якісне лікування карієсу по доступним цінам, ось для прикраду ціна лікування карієсу в Одесі.