Новини

Консультація хорошого лікаря гінеколога

консультація гінеколога Івано-Франківськ, консультація гінеколога Івано-Франківськ,

Кожна доросла жінка, незалежно від віку, повинна проходити гінеколога 1 раз на рік. Це необхідно для того, щоб не упустити безсимптомні порушення, що ведуть до серйозних захворювань.

Кожна доросла жінка, незалежно від віку, повинна проходити гінеколога 1 раз на рік. Це необхідно для того, щоб не упустити безсимптомні порушення, що ведуть до серйозних захворювань. Наприклад, при ерозії шийки матки жінку нічого не турбує, але ж цей стан часто стає одним з факторів розвитку раку шийки матки. Також консультуватися у гінеколога необхідно, якщо:

вас турбують болі внизу живота; ваш місячний цикл став нерегулярним, менструації - більш інтенсивні, часті, рясні або, навпаки, рідкі, або взагалі припинилися; ви не можете завагітніти протягом 1 року і більше, хоча живете активним статевим життям; вам потрібно підібрати засоби запобігання небажаній вагітності; ви відчуваєте свербіння, печіння в статевих органах, виділення змінили колір, запах; в період менопаузи ви відчуваєте неприємні відчуття: сухість, печіння, припливи, різке підвищення артеріального тиску і т. д.

Консультація гінеколога Івано-Франківськ

Деякі жінки панічно бояться проходити огляд у гінеколога, проте тут можуть допомогти таким жінкам http://pa-okr.com/panycheskye-ataky/. А взагалі на прийомі лікар розпитає про ваші симптоми і скарги, а також вивчить медичну документацію. Спеціаліст проведе гінекологічний огляд. При необхідності лікар використовує сучасне діагностичне обладнання, яке дає можливість ретельно і всебічно оцінити стан внутрішніх органів, виявити захворювання і призначити подальше лікування.
Також на прийомі лікар може взяти мазок і призначити додаткові обстеження.

Діагностика гінекологічних захворювань

Лікарі в «Сімегруп» проводять діагностику захворювань жіночої репродуктивної системи з використанням сучасних технологій:
УЗД органів малого тазу - даний метод застосовується для оцінки стану яєчників, маткових труб, матки, шийки матки; УЗД при вагітності дозволяє спостерігати за розвитком плоду; аналіз крові на статеві гормони - рівень таких гормонів, як естроген, прогестерон, пролактин, тестостерон, ФСГ, ЛГ, дуже важливий при оцінці порушень менструального циклу, безпліддя, ендометріозу, мастопатії; діагностика вагітності, яка включає проведення УЗД органів малого таза і аналіз крові на рівень «гормону вагітності»; кольпоскопія - обстеження входу і внутрішньої поверхні піхви, а також шийки матки за допомогою спеціального приладу - цифрового відеокольпоскопа. Ця методика дозволяє лікарю-гінекологу отримати на екрані монітора збільшене зображення внутрішніх органів, виявити осередки патологічних процесів і більш точно поставити діагноз; гістероскопія - обстеження порожнини матки за допомогою оптичного зонда, який вводиться через шийку матки. Процедура нетравматична, дозволяє лікарю провести детальний огляд. При необхідності під час гістероскопії лікар може видалити поліпи, розділити внутрішньоматкові спайки. Проводиться під місцевим або загальним знеболенням. Біопсія з наступним цитологічним дослідженням - ця діагностична процедура допомагає визначити наявність або відсутність ракових клітин в тій чи іншій тканині організму; дослідження прохідності маткових труб - призначається в разі підозри на непрохідність маткових труб, поліпи, пороки розвитку матки. Суть дослідження полягає в тому, що в матку вводиться контрастна речовина, а потім робляться рентгенівські знімки, процедура безболісна.

За результатами огляду, аналізу даних лабораторних та інструментальних досліджень лікар поставить діагноз, проведе профілактику захворювань, призначить необхідне лікування - медикаментозне або хірургічне.