Новини

Пластика носа, пластична хірургія

Пластика носа - це хірургічна корекція носа, яка проводиться з метою зміни або відновлення форми носа і носової перегородки. Недосконалість конфігурації носа, його деформація, або непропорційний розмір, стають причиною психологічного дискомфорту і порушення дихальної функції.


Пластика носаПластика носа - це хірургічна корекція носа, яка проводиться з метою зміни або відновлення форми носа і носової перегородки. Недосконалість конфігурації носа, його деформація, або непропорційний розмір, стають причиною психологічного дискомфорту і порушення дихальної функції. Існує єдиний спосіб раз і назавжди вирішити проблему. Для цього, після попередньої консультації з ЛОР-лікарем або пластичним хірургом, можна зробити пластику носа. Пластика носа відрізняється наприклад від пластики губ, тому, що в носі є хрящі, і показання для проведення пластики носа також відрізняються.

Показання до пластики носа

Деформація носа (вроджена або посттравматична);
Викривлення носової перегородки;
Бажання пацієнта виправити косметичний дефект носа, скорегувати його форму і конфігурацію;
Необхідність реконструкції посттравматичних дефектів носа.

Протипоказання

Знижена згортання крові;
Гострі респіраторні інфекції;
Хронічні захворювання серця, органів дихання і ендокринних органів в стадії декомпенсації;
Запальні процеси в області операції;
Вік до 18 років.
Щоб виключити можливі протипоказання доктор призначає необхідні аналізи і проводить детальне опитування перед тим, як запланувати операцію.

Види доступів

Відкритий

Відкритий доступ дає достатній огляд області операції, дозволяє виправляти найскладніші дефекти і найбільш точно прогнозувати кінцевий варіант форми носа після ринопластики.

Відкритий доступ надає широкий огляд хрящового каркаса носа і інших його внутрішніх структур. Проводиться за допомогою розрізу через найвужчу ділянку - шкірної частини носової перегородки, де потім поступово зникає рубець. За допомогою відкритого доступу з високою точністю може виконуватися ринопластика кінчика носа, при необхідності його реконструкції, і багато інших втручання.

Закритий

При цьому доступі сильно обмежена можливість візуального контролю всіх маніпуляцій в області операції. Це робить результат ринопластики менш передбачуваним. Однак при закритому доступі післяопераційні рубці не видно зовсім, так як розрізи проводяться на внутрішній поверхні носа.

Існує кілька поширених варіантів закритих доступів:

 Такі операції здійснюються із застосуванням нових ефективних методик. Хірург з великим професійним стажем і хорошим естетичним почуттям спроможний досягати відмінного косметичного і функціонального результату.

Зазвичай набряк після ринопластики практично зникає через 2-3 тижні після операції. Для профілактики деформації носа після ринопластики близько місяця не можна носити сонячні окуляри і одяг з вузькою горловиною, яка одягається через голову.