Корисні поради

Коли татуаж шкідливий для здоров'я?

Перманентний макіяж або татуаж користується все більшою популярністю у жінок незалежно від їх віку. І навіть у деяких чоловіків.

Що це таке?

У багатьох татуаж асоціюється з татуюванням. І не дарма! Адже перманентний макіяж - це теж введення барвника в шкіру. Тільки ось вводиться цей пігмент не так глибоко, а тільки в верхні шари на глибину 0,3 - 1 мм, а тримається такий макіяж близько 4 років. Тому й устаткування, і фарби, використовувані для татуажу, трохи відрізняються від тих, що використовуються для нанесення татуювань, а сам процес стає менш болючим і травматичним. Великий вибір фарб для татуажу на підбір пермабленд купить киев. До того ж мета татуажу не нанесення красивого малюнка на тіло, а спосіб надовго змінити колір і форму брів, повік і губ. Така процедура дарує нам можливість завжди мати гарний вигляд. Навіть вранці!

Також це дозволить заощадити величезну кількість часу, яке жінки щодня витрачають перед дзеркалом. Та й косметички «скинуть зайву вагу». Але перш ніж робити перманентний макіяж потрібно переконатися в тому, що вам його робити можна. Протипоказання до татуажу Перед нанесенням татуажу ніхто у вас не буде вимагати довідку про стан вашого здоров'я, але фахівець з перманентного макіяжу повинен попередити вас про протипоказання. І в ваших же інтересах не приховувати від нього свої захворювання! А ось якщо ваш майстер не розповів вам про випадки, коли слід бути обережними, то варто задуматися про рівень його «майстерності».

Отже, коли ж краще не робити татуаж?

Почнемо з очевидного. Якщо ви зайшли в салон, щоб зробити татуаж губ, а у вас на них герпес у стадії загострення, то ясна річ, що краще почекати тиждень, поки все заживе. - До речі, людям, що страждають цим вірусним захворюванням, навіть рекомендується робити перманентний макіяж. Тому що помічено - після процедури висипання герпесу на губах у них починає відбуватися рідше, - зазначає фахівець з татуажу Ірина Максимова. Якщо ви хочете зробити татуаж очей, то, природно, не варто приходити до майстра з коньюктивитом. Слизова оболонка ока повинна бути в повному порядку на момент проведення перманентного макіяжу. Опіки і загострення запальних захворювань шкіри на місці проведення процедури також є причинами, за якими ви будете змушені перенести свої відвідини салону на невизначений термін.

До більш загальних протипоказань можна віднести наступні:

1. Вагітність

2. інсулінозалежних форма цукрового діабету. Якщо ж захворювання не набуло таку серйозну форму, то процедура може бути можлива. Тільки потрібно попередити про це фахівця з татуажу і проконсультуватися з лікарем.

3. Гепатит, особливо якщо хвороба призвела до серйозних наслідків, наприклад, до цирозу печінки.

4. ВІЛ-інфекція та СНІД.

5. Епілепсія.

6. Захворювання, пов'язані з порушенням процесу згортання крові.

7. Онкологічні захворювання. У деяких випадках нанесення перманентного макіяжу допускається, але краще порадитися з медиками.

8. Якщо ви приймаєте гормональні препарати, то також слід проконсультувати з фахівцями. Взагалі при загостренні будь-якого захворювання краще відкласти татуаж до кращих часів. На консультації з майстром не забудьте також повідомити йому про те, схильні ви чи ні до алергічних реакцій.

Як правило, пігменти, що вводяться під шкіру, не дають алергічних реакцій, швидше за алергію може викликати анестезія. Так що фахівець з перманентного макіяжу повинен серйозно підходити до вибору анестетиків!

А чи боляче робити татуаж?

Це питання цікавить багатьох. Деякі люди не можуть визначитися робити або не робити татуаж просто тому, що бояться болю. На даний момент існують анестетики у вигляді гелів, мазей, кремів. Якщо у вашого майстра є вища медична освіта, то він навіть може при татуажі губ ввести анестезію підшкірно. Але все це не означає, що боляче вам не буде! Все залежить від вас і вашого типу шкіри. Серед тих, хто вже випробував на собі цю процедуру, є і ті, які відчули лише легкий дискомфорт, так і ті, які ледве дотерпіли до кінця. Наш експерт стверджує, що це психологічний момент, і якщо людина налаштує себе на те, що їй будуть боляче, то так воно і відбувається. Але, врешті-решт, краса завжди вимагала жертв!

Коли все це заживе?

Коли ви вийдете з салону на вулицю, оточуючих ви навряд чи чимось здивуєте. Але виділятися ви будете. В першу чергу надмірної яскравістю, наприклад, ваших брів, а може, «заплаканими очима» або «припухлими губами» (саме такий ефект може створити невелика набряклість). А самі уважні можуть помітити і почервоніння в місці проведення процедури. Швидкість загоєння залежить від індивідуальних особливостей вашого організму і віку. Зазвичай на це потрібно близько тижня - півтора. В процесі відновлення на місці перманентного макіяжу утворюється корочка, яка поступово починає відлущуватись. Цю корочку краще взагалі не чіпати, як би вам того не хотілося, адже якщо її видалити завчасно, то на її місці може з'явитися пробіл. Що стосується насиченості і яскравості кольору, то вже через тиждень вони знизяться, і ви будете виглядати цілком «натурально».

Також варто бути готовими до того, що протягом приблизно 7 днів після процедури краще утриматися від використання декоративної косметики. Адже її потрібно буде змивати, а перше правило після татуажу - не мочити перманентний макіяж. Друге - не засмагати, так як фарба «вигорає» на сонці. Також в цей час потрібно буде використовувати мазь для профілактики запалення і для прискорення загоєння шкіри.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається