Корисні поради

Лікування викривлення хребта, поради від лікарів

сколіоз сколіоз

Стежити за поставою дітей привчають буквально з дитинства. І вірно! Адже неправильне положення спини призводить до викривлення хребта, яке загрожує серйозними проблемами навіть у дорослих людей.

Викривлення хребта - це не тільки зовнішній дефект. Воно також призводить до затискання нервів і міжхребцевих дисків. Це, в свою чергу, викликає появу головних болей, порушення обміну речовин і погіршення кровопостачання. Також страждає серце. Тому не звертати увагу на проблеми зі спиною не можна.

Викривлення хребта потрібно лікувати.

По-перше, правильно організуйте собі спальне місце. Ідеальне для вас ліжко - це жорстка рівна поверхня. Ніяких водяних матраців, пружних або занадто м'яких. Спина повинна постійно перебувати в рівному положенні.

Запишіться на лікувальну фізкультуру, наприклад, як тут https://medinua.com/clinik.html. Там вам призначать спеціальні вправи, які підходять саме вам. Всі вони спрямовані на вирівнювання хребців і допомагають зміцнити м'язовий корсет. Якщо фізкультура - це не ваш варіант, запишіться в басейн. Плавання, за визнанням фахівців, відмінно зміцнює м'язи, допомагає рівномірно працювати над хребтом. Воно також зміцнює імунітет і робить людину більш витривалою фізично.

Здавлені хребці заважають правильному диханню і не дають легеням працювати на повну потужність. Тому допоможіть своєму організму - займіться дихальною гімнастикою. Такі вправи допоможуть відновити роботу легенів.

Якщо ви носите сумку через плече (це не стосується дамських сумочок), то вибирайте краще рюкзаки з ременями, які надягають на обидва плеча. Так ви зможете рівномірно розподілити навантаження, і хребет буде потихеньку вирівнюватися.

В якості допоміжної процедури ви можете використовувати корсет для спини. Він розвантажить нижній відділ хребта і допоможе частково відновити функції організму.

Додатково лікарі рекомендують провести курс масажу. Як правило, він включає в себе 10 процедур.

Медичні маніпуляції щодо виправлення сколіозу полягають в проведенні процедур електроакупунктури, електростимуляції м'язів і витягування хребта.

Обов'язково під час лікування спини потрібно відрегулювати режим дня. Для досягнення ефекту рекомендується правильно чергувати активні заняття з відпочинком. Відпочинок не повинен бути пасивним. Ваше завдання - за цей час відновити сили і організм в цілому, щоб він міг самостійно підтримувати хребці в фізіологічному для них стані. Взимку встаньте на лижі або ковзани, проводьте більше часу на свіжому повітрі. Тільки комплексне лікування допоможе вам поліпшити свій стан.