Корисні поради

Нова, сучасна лабораторія в Івано-Франківську

Нова, сучасна лабораторія в Івано-Франківську Нова, сучасна лабораторія в Івано-Франківську

Клінічна лабораторія в КЛДЦ “Сімедгруп” почала свою діяльність, пройшовши складний, технологічний організаційний і навчальний шлях, та не зважаючи на всі труднощі, ми почали успішно працювати.

Головна ціль створення власної лабораторії в нашому центрі полягала в тому, щоб забезпечити лікарів та хірургів якісними показниками досліджень. Нам всім добре відомо, що від якості проведених лабораторних дослідів може залежати подальша тактика лікування і здоров’я пацієнта в цілому.

Тому для нас було надзвичайно важливо підібрати саме таке лабораторне оснащення і робочий персонал, щоб ми могли проводити досліди найвищої якості, швидко, з максимальним комфортом для пацієнта та інформативністю для лікарів. Не кожна лабораторія може похвалитися такою швидкістю, високою якістю і сервісом наданих лабораторних послуг, як в нас.

Наш висококваліфікований персонал в лабораторії є досвідченими спеціалістами, які добре працюють не тільки в своєму звичному режимі, а й в умовах клініки, де потрібно тримати зворотній звязок з лікарями і пацієнтами.

Отже, до Ваших послуг нова, сучасна, потужна лабораторія європейського рівня, з апаратами нового покоління, медичними трендами сьогодення, чистота, стерильність, точність і висока якість проведених досліджень.

Більше інформації про нашу лабораторію Ви можете дізнатися за цим посиланням ЛАБОРАТОРІЯ "СІМЕДГРУП"