Корисні поради

Лікуйте серце правильно!

Кардіологія в Івано-Франківську Кардіологія в Івано-Франківську

У клінічному лікувально-діагностичному центрі «Сімедгруп» вже більше 5 років успішно лікують хвороби серця та серцево-судинної системи.

Відділення кардіології, інтервенційної кардіології та кардіохірургії забезпечене новою, сучасною медичною технікою європейського рівня, що дає можливість лікарям проводити якісні обстеження, ставити достовірний діагноз та підбирати найкращу методику і дієвий спосіб лікування.

Лікарі «Сімедгруп» є досвідченими спеціалістами, які добре знають свою справу і мають великий досвід у лікуванні захворювань серця. На даний час було прийнято більше 10 000 кардіологічних пацієнтів, успішно проведено 600 складних операцій, 1 000 коронарографій і стентувань.

Крім цього, кардіохірургічні пацієнти, яким зробили операцію на серці, мають хорошу можливість пройти реабілітацію в кардіологічному санаторії «Ґердан», який знаходиться в Карпатах.

Якщо у Вас, у Ваших родичів або друзів є проблеми з серцем, звертайтесь в «Сімедгруп», серце в нас одне, тому його лікування слід довірити справжнім професіоналам.

Детальнішу інформацію про кардіологічне відділення КЛДЦ «Сімедгруп» Ви можете побачити тут КАРДІОЛОГІЯ

Запис до нашого кардіолога на зручний для Вас час: ЗАПИС ОНЛАЙН

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається