Корисні поради

Вплив окулярів Polaroid на зір

Вплив окуляри Polaroid на зір Вплив окуляри Polaroid на зір

У 1929 році лікарем Едвіном Лендом був створений перший синтетичний поляризаційний матеріал, який він і почав використовувати в комерційних цілях. З тих пір концерн Polaroid Eyewear відомий, розробкою і розповсюдженням по всьому світу високої якості поляризаційних лінз, а також модних сонцезахисних окулярів. Сьогодні компанія, є флагманом у виробництві продукції даного напрямку, в колекції якої маса моделей окулярів та лінз, які без перебільшення зробили життя людини більш комфортною і яскравою.

Окуляри з поляризаційним покриттям антивідблиску, не тільки здатні захищати очі від небезпечного спектра сонячного випромінювання, вони поглинають відблиски і роблять видимі зображення більш контрастними і чіткими. Такі лінзи кращі з кращих, - це безпека і особливий комфорт у використанні, що підтверджує кожен, хто хоч раз надягав сонцезахисні окуляри такого типу. Переглянути асортимент таких окулярів можна тут http://dom-optiki.ua/catalog/9-solncezashitnye-ochki

Технологія поляризації

Дія лінз будується на наступному: відбите від їх поверхні сонячне світло, поширюється в двох напрямках - по вертикалі і по горизонталі.

Вертикальні промені - це наша можливість бачити,
Горизонтальні - це перешкоди нашому зору, а саме відблиски, відображені блискучими поверхнями, які погіршують видимість і стомлюють очі, і в деяких випадках навіть приховують небезпеку, особливо за кермом авто. Саме тому, кожна лінза Polaroid має горизонтальний шар поляризації, який і розсіює горизонтальне світло, усуваючи ці відблиски.

Окуляри Polaroid незамінні в яскраву сонячну погоду. При цьому, завдяки їх м'якості і комфорту окуляри просто не відчуваються на обличчі і ви можете забути про їхнє існування.

Особливість їх полягає в багатошаровості, а саме в 9 шарах, кожен з яких налаштований на виконання своєї унікальної функції. У центрі лінзи, поміщений поляризаційний шар, від нього в дві сторони розходяться шари поглинають Уф-А, УФ-Б, УФ-С промені. Потім йдуть шари, що виконують функцію амортизації, що надає лінзі більше міцності і гнучкості. Останні шари виконують функцію захисту, їх завдання - охороняти лінзу від подряпин і ударів. Міцність їх така, що лінза здатна погасити енергію, що вивільняється при ударі сталевої кульки, що летить зі швидкістю 170 км / год!

Відмітними особливостями цього продукції є:

Високоякісні лінзи, що дають чітке точне зображення, що забезпечують стовідсоткову видимість; міцність і довговічність лінз - стійкість до ударів і іншим механічних впливів (подряпини, відколи й ін.).

Тому, фахівці настійно рекомендують людям, що знаходяться за кермом тривалий час, обзавестися спеціальними окулярами, призначеними для водіння транспорту, ідеально, в пару до них придбати і окуляри, які використовуються для їзди в умовах слабкої видимості (сутінки, дощ, туман). Більшість окулярів для водіїв мають лінзи без діоптрій, однак, і для людей з поганим зором водійські окуляри існують. Багато виробників сьогодні пропонують оптичні окуляри, зі спеціальним антибліковим тонуванням. Виготовляють такі окуляри шляхом нанесення на оптичне скло поляризационного покриття, після чого їх ще і додатково затемнюють.