Корисні поради

Умови перебування в приватних медичних центрах

Умови перебування в приватних медичних центрах Умови перебування в приватних медичних центрах

У нашому центрі успішно лікують захворювання неврології, кардіології, урології, гінекології, гастроентерології та проводять якісну діагностику на МРТ, КТ, УЗД апаратах. Також ми маємо свою власну лабораторію, де проводимо повний спектр лабораторних досліджень. Працює відділення хірургії. Для лікування і відновлення пацієнта застосовуються різні методи і різноманітні види медикаментозного та немедикаментозного лікування. Кожен лікар нашої клініки володіє авторськими техніками безоперационного лікування.

Лікарі центру враховують особливості організму і нюанси здоров'я кожного пацієнта. Це допомагає підбирати комбінації лікувальних методик, які будуть найбільш ефективні в боротьбі з хворобою. Кожного пацієнта веде особистий лікар, потрібні лікувальні процедури проводить саме він. У складних випадках підключаються лікарі інших спеціалізацій для уточнення діагнозу. Лікарі клініки поряд з лікуванням захворювань, проводять реабілітацію в санаторії, які перенесли хірургічні операції, зокрема на відкритому серці. Ми маємо досвід допомоги людям похилого віку.

Нас ведуть до успіху згуртованість і професіоналізм нашої команди. Середній стаж роботи в Сімедгруп - п'ять років. Нові люди, які приходять до нас, поділяють з нами наші цінності і привносять свій досвід, роблячи нас ще сильніше. Основа прогресу - людський підхід у відносинах з співробітниками і пацієнтами. Ми щодня бачимо результати такого підходу. Ми вдячні гостям нашого центру, які з року в рік довіряють нам найдорожче - своє здоров'я і здоров'я своїх близьких, нашим партнерам - за довгий взаємовигідне співробітництво і експертам ринку - за високу оцінку нашої роботи. Будемо намагатися і далі виправдовувати вашу довіру!

Для вирішення жіночих і чоловічих проблем в наших клініках застосовується багатосторонній підхід. Наші кваліфіковані лікарі допоможуть Вам підібрати потрібного лікаря, запишуть на прийом в зручну дату і час вислухавши Ваші скарги по телефону. У клініці ввічливі адміністратори зустрінуть, проведуть до лікаря. Турботливі медсестри допоможуть пацієнтам з обмеженнями в русі потрапити в потрібний кабінет, асистують лікарям під час прийому.

Кращі умови перебування в стаціонарі. За вашим вибором ми організуємо госпіталізацію в 1-, 2- або 3-місній палаті з тим рівнем комфортності, який ви побажаєте. Навіть двомісна палата оснащена функциональним ліжком для хворих фірми Domoflex, кондиціонером, телевізором із сопутниковим телебаченням, власна ванна кімната, місце для відвідування, та іншими зручностями. Протягом усього лікування ми будемо відстежувати якість догляду та умов Вашого візиту і негайно відреагуємо на всі випадки вашого обґрунтованого невдоволення, якщо такі виникнуть. Весь час перебування в стаціонарі ви будете перебувати під нашою опікою, і ми використовуємо свій вплив для того, щоб негайно вирішити будь-які спірні або конфліктні ситуації. Наша практика показує, що такі випадки є вкрай рідкісним винятком, тим не менш, ми завжди пам'ятаємо про їх можливості та вплив людського фактора.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається