Корисні поради

Діагностика серця

Діагностика серця Діагностика серця

http://www.medtechnika.com.ua/massage-tables-massage-couches-massage-chairs/Збір анамнезу та огляд. Зазвичай лікар спершу розпитує про скарги, такі як біль у грудях, задишка, набряк гомілок і стоп, серцебиття, а також про інші симптоми, зокрема про підвищення температури тіла, слабкість, стомлюваність, втрату апетиту. Всі ці симптоми можуть вказувати на хворобу серця.

Електрокардіографія - швидке, просте і безболісне дослідження, при якому електричні імпульси серця посилюються і записуються на рухомій стрічці паперу. Електрокардіограма (ЕКГ) дозволяє лікареві оцінити стан водія ритму серця.ЕКГ роблять при будь-якій підозрі на захворювання серця.

Ехокардіографія - один із найбільш використовуваних методів діагностики хвороб серця, який забезпечує чудове зображення. Дослідження нешкідливе і безболісне.  В нашому центрі використовується  нова сучасна техніка для проведення ехокардіографії використовуючи спеціальний датчик, який здатний давати набагато більше інформації лікарю і проводити високоякісне дослідження.

Магнітно-резонансна томографія (МРТ серця) - метод обстеження, в якому для отримання точних зображень серця і органів грудної порожнини використовується потужне  магнітне поле.

Коронарна ангіографія - дослідження коронарних артерій із застосуванням катетерів. Лікар вводить тонкий катетер в артерію на руці або в паху і просуває його до серця в коронарні артерії. Щоб контролювати просування катетера, лікар, вводячи цей інструмент, використовує рентгеноскопію (безперервну рентгенологічну зйомку). Контрастну речовину вводять через катетер і на екрані відеосистеми з'являється зображення артерій. Так виявляється коронарна хвороба серця. При коронарної хвороби (ішемічної хвороби серця) катетер можна використовувати в лікувальних цілях.