Корисні поради

Окуляри або лінзи, що вибрати

Окуляри чи лінзи Окуляри чи лінзи

окуляриДля тих, хто вибрав окуляри або контактні лінзи як спосіб корекції зору ми хочемо нагадати кілька простих правил!

Окуляри та контактні лінзи повинен підбирати тільки лікар за результатами діагностики, проведеної на сучасному комп'ютеризованому обладнанні.

«Поганий зір» - поняття досить широке. Причиною його може бути не тільки короткозорість, далекозорість та астигматизм, а й інші захворювання очей. Визначити такий стан зорової системи під силу тільки висококваліфікованому фахівцю.

На жаль, не всі пацієнти знають те, що носити окуляри і контактні лінзи при ряді захворювань просто шкідливо. Саме тому для встановлення точного діагнозу і виявлення захворювань очей на ранніх стадіях, необхідно регулярно проходити діагностичне обстеження. Причому обстеження має бути повним, а не виконуватися за певним профілем. Сучасні комп'ютеризовані прилади останнього покоління в змозі виявити такі зміни, які неозброєним оком лікаря помітити не вдається.

Пам'ятайте, що ваш зір має бути обстежено найретельнішим чином. Тільки тоді ви зможете бути впевнені, що корекція або лікування підібрані правильно.

Купувати і замовляти окуляри та контактні лінзи слід тільки в оптиці або спеціальних інтернет-магазинах, як тут http://contactlinza.com.ua/.

Якщо ви хочете купити смостійно (і на ваш погляд якісну) оправу, купуйте, але якщо вам тут же пропонують окуляри з встановленими лінзами відповідними вашим діоптріями, подумайте, чи варте здоров'я ваших очей такого ризикованого кроку. Адже купуючи окуляри в неспеціалізованих магазинах, ви не можете бути впевнені в якості скла. Крім того, відстань між очима у людей різна, тому відстань між центром одного скла та іншого має бути дуже точно вивірена. Інакше ви через деякий час відчуєте дискомфорт, а не розібравшись, через що він виник, можете при постійному носінні таких окулярів отримати нові проблеми із зором. Висновок досить простий: не економте на своєму здоров'ї і замовляйте установку скла тільки за рецептом в аптеці або спеціальному магазині.

Перед тим як почати носити контактні лінзи обов'язково ознайомтесь з інструкцією.

Недотримання інструкції щодо носіння контактних лінз загрожує найважчими наслідками - аж до втрати зору. На жаль, ми звикли, що інструкції можна порушувати. Подумаєш, трохи довше, ніж зазначено, поношу лінзи. Подумаєш, разок-другий не зніму їх вчасно. Так, «потихеньку», людина може отримати серйозні проблеми, абсолютно не думаючи про наслідки. Адже неправильна обробка і зберігання, перевищення термінів носіння, сон в контактних лінзах, не призначених для цього, веде до вростання судин в рогівку, порушення харчування рогівки, її захворювань. Пам'ятайте про це! Звичайно, ви можете стати «порушником» і ненавмисно. Тоді тим більше не чекайте, поки вас щось почне турбувати, зверніться до фахівця!

Якщо ви носите окуляри або контактні лінзи, періодично проходьте обстеження очей.

Перед підбором контактних лінз або окулярів потрібно обов'язково відвідати лікаря-офтальмолога. Але, на жаль, не всі пам'ятають про те, що огляди зору слід проходити регулярно, особливо якщо у вас є в наявності такі серйозні очні захворювання, як короткозорість, далекозорість, астигматизм.

Роблячи свій вибір на користь контактної корекції важливо пам'ятати, що лінза - чужорідне тіло для нашого ока, вона може викликати малопомітні зміни. З цим способом корекції слід обходитися максимально обережно, щоб виконувати всі інструкції.

Окуляри нам здаються більш безпечним і випробуваним способом корекції. Але врахуйте, можливо, що з часом зір змінитися, можуть з'явитися і захворювання очей. Це зажадає нового підходу до ваших проблем. І чим раніше вони будуть виявлені, тим раніше почнеться їх рішення. А значить, тим більша ймовірність збереження максимально можливої ​​гостроти зору.

Щорічна перевірка зору обов'язкова для всіх людей, навіть для тих, у кого із зором все в порядку. Якщо ж ви носите контактні лінзи або окуляри, обов'язково поцікавтеся у офтальмолога, як часто вам потрібно його відвідувати.