Корисні поради

Де краще лікувати зуби

Де краще лікувати зуби Де краще лікувати зуби

стоматологія Івано Франківськ

Стоматологія Івано-Франківськ

Страх перед кріслом стоматолога, що тягнеться з відносно недавнього минулого, настільки сильний в нас, що навіть всі ефективні нововведення сучасної стоматології не здатні змусити нас завчасно звернутися до зубного лікаря. Більшість пацієнтів звертаються в клініку, коли проблеми з зубами вже досягли своєї критичної позначки.

На щастя, сьогодні нескладно знайти стоматологічну клініку, яка, використовуючи сучасні методики та обладнання, вирішить вашу проблему з зубами від ранніх стадій захворювання до критичних випадків.

Наприклад стоматологічні клініки Харкова, де в даний час працює понад вісімсот муніципальних, відомчих і недержавних зубних поліклінік, а в Івано-Франківську більше ста. Вам залишається лише вибрати «свою» клініку, враховуючи ваше місце проживання і спираючись на відгуки близьких і друзів про клініки, в яких вони вже лікувалися. Така інформація «з перших рук», є найнадійнішою і достовірною.

Інформацію про ту чи іншу зубну клініку можна отримати також, відвідавши її сайт (більшість пристойних закладів їх мають). При відвідуванні сайту зверніть увагу на його зміст. Не варто спокушатися саморекламою клінік. Великим плюсом клініки є наявність на сайті повної і конкретної інформації про кваліфікацію фахівців і використовуваних при лікуванні зубів і ясен методик і матеріалів.

Багато чого довідатися про клініку допоможе звичайний телефонний дзвінок і розмова з адміністратором: ухильні і невиразні відповіді з приводу кваліфікації клініки, використовуваних методиках лікування та його вартості повинні насторожувати.

стоматолог Івано ФранківськКатегорії стоматологічних клінік та кабінетів

Щоб зорієнтуватися у великій кількості стоматологічних клінік, їх послуги і розцінки потрібно знати те, що існує три категорії зубних клінік:

Клініки економічного класу (клас «стандарт»).

Тут вам допоможуть усунути гострий зубний біль, вилікують багато різних захворювань, проведуть ряд інших стандартних стоматологічних процедур. Однак, як правило, в даних клініках використовується просте обладнання, порівняно недорогі розхідні матеріали, що трошки знижує комфортність лікування, хоча може і не вплинути на його якість.

Клініки бізнес-класу (клас «комфорт»).

Дані клініки відносяться до другої категорії, це середній ціновий сегмент. Якість послуг, що надаються, а також матеріалів і обладнання набагато вище, ніж в клініках економічного класу. Гігієна, сервіс і інтер'єр клінік істотно покращено.

Клініки класу «люкс» (VIP-клас).

Тут застосовуються новітні, сучасні технології та техніки та особливо ефективне обладнання. Кваліфікація фахівців відповідає високим європейським стандартам якості. Наявність стоматологічних послуг найбільше і якість їх дуже висока. Крім стоматологічних послуг тут надаються послуги немедичного характеру: бари, солярії, дитячі кімнати, кімнати індивідуального відпочинку і багато іншого. Такі клініки активно підтримують відносини з фахівцями і зуботехнічними лабораторіями інших клінік в інших містах та країнах.

Також, стоматологічні клініки поділяються за кількістю крісел і зуболікарських установок. Стоматологічні кабінети мають 1 - 2 крісла, середні клініки - 15 - 20, великі мають близько ста крісел і установок.
На що звернути увагу при виборі клінік

Як вибрати стоматолога, та де краще лікувати зуби

При виборі стоматологічних клинк необхідно поцікавитися спектром стоматологічних послуг. Завжди краще, коли в клініці працюють стоматологи всіх напрямків і різноманітність стоматологічного обладнання дозволяє поставити найбільш точний діагноз. Це дає можливість вибрати оптимальну програму лікування. Важливо також, щоб клініка працювала вже тривалий час.

Велике значення грає наявність сертифікатів, що підтверджують кваліфікацію клініки і її лікарів-стоматологів.

Деякі види послуг (наприклад, лікування під загальним наркозом) допустимі тільки при наявності спеціального сертифікату.

Про безпеку лікування, щоб уникнути випадкового інфікування має говорити кількість використовуваних одноразових матеріалів: пелюшок, масок, рукавичок лікарів і асистентів. Пакети з інструментами повинні розкриватися при пацієнті.

Зубні поліклініки іноді можуть поступатися приватним клінікам. Їх швидше можна віднести до класу «стандарт» і рідше до класу «комфорт».

Якість послуг у таких поліклініках часто досить висока, особливо якщо мова йде про нескладне лікування. Правда, існує ймовірність відсутності деякого спеціального обладнання і обмеження в матеріалах, що може вплинути на вибір методу лікування і кінцевий результат.

На жаль, фахівці вузького профілю також не завжди входять в штат зубної поліклініки, тому деякі види стоматологічних послуг в таких клініках можуть бути недоступні. Зате вартість лікування може бути порівняно недорого.