Корисні поради

Як носити контактні лінзи

Як носити контактні лінзи Як носити контактні лінзи

Як носити контактні лінзи

Поради носіння контактних лінз для початківців

Важливо, щоб Ви зрозуміли головне: контактні лінзи забезпечують Вам відмінний зір і Ви маєте чудовий вигляд. Від Вас буде потрібно лише трохи терпіння.

Повірте, використання лінз легко увійде у звичку. Після кількох тренувань процес надягання контактних лінз буде проходити набагато швидше. Як тільки Ви освоїте техніку, це буде займати у вас менше хвилини.

контактні лінзи Івано Франківськ

Як правильно користуватися контактними лінзами, та як правильно одягати лінзи на очі?

Вам тільки здається, що одягати і знімати контактні лінзи для очей складно. Для того щоб освоїти цей процес, о

знайомтеся з нашим покроковим керівництвом «Як правильно знімати і одягати контактні лінзи».

Спочатку Вам може бути страшно вставляти лінзу в око. Але дуже скоро ця процедура стане для Вас такою ж звичною і легкою, як і чищення зубів. Щоб не переплутати лінзи, завжди починайте надягати або знімати їх з одного і того ж ока. Якщо ваші друзі носять контактні лінзи, попросіть їх допомогти Вам. Нехай вони продемонструють Вам, як потрібно надягати лінзи. Якщо і після цього у вас є труднощі з одяганням контактних лінз, зверніться за консультацією до офтальмолога в салон оптики.

Один раз в день влаштуйте просту самоперевірку. Задайте собі наступні питання:

- Які відчуття я відчуваю при носінні лінз?
- Як виглядають мої очі?
- Чи добре я бачу?

1. Перед тим як надіти контактні лінзи, ретельно вимийте руки і витріть їх рушником, який не залишає ворсу.
2. Не тріть очі, так як це може викликати попадання бруду з пальців на лінзи або зміщення лінзи.
3. Дотримуйтесь правил гігієни. Якщо Ви використовуєте лінзи частої планової заміни, очищайте, дезинфікуйте і зберігайте Ваші лінзи і контейнер в спеціальній рідині для контактних лінз та відповідно до рекомендацій. Ніколи не використовуйте водопровідну воду для очищення контактних лінз або контейнера для лінз.
4. Не забувайте міняти Ваші лінзи відповідно до рекомендацій офтальмолога і до встановленого графіка заміни.
5. Не носіть контактні лінзи довше, ніж це було рекомендовано офтальмологом.

Чи відчуваєте Ви лінзу в оці?

Якщо Ви наділи контактні лінзи правильно, Ви не повинні відчувати їх. За допомогою таких прийомів Ви зможете перевірити, чи правильно наділи лінзи.

Як користуватися контактними лінзами для зору

1. Завжди перевіряйте, чи не вивернута лінза, перш ніж надіти її. Для цього помістіть лінзу на кінчик пальця і ​​піднесіть до світла. Якщо краї лінзи вигнуті, її положення неправильне. Якщо краї лінзи рівні, то її можна надягати.
2. На всіх сферичних лінзах завдано індикатор, який легко допоможе Вам визначити правильність положення лінзи. Піднесіть її до світла: якщо ви бачите цифри в правильному порядку, значить Ви одягаєте лінзу правильно.
3. Можливо, в око щось потрапило, наприклад, вія або ворсинка. Чистими сухими руками, не закриваючи очі, акуратно змістіть лінзу в сторону, а потім назад у вихідне положення, притримуючи верхню і нижню повіку пальцями.
4. Перевірте, чи немає пошкоджень лінзи. Тріщина або подряпина на лінзі буде викликати роздратування очі. У цьому випадку замініть лінзу на нову, попередньо вимивши руки і висушивши їх безворсовим рушником.

Якщо відчуваєте сухість очей від лінз?

Відчуття сухості в очах може бути пов'язано з роботою кондиціонера, димом, пилом або тривалою роботою за комп'ютером. Скористайтеся нашими порадами, які допоможуть Вам уникнути відчуття сухості очей при носінні контактних лінз.

Для зволоження очей використовуйте зволожуючі краплі, рекомендовані офтальмологом, Ппийте більше води. Частіше моргайте, щоб Ваші очі зволожувалися рівномірно, особливо коли Ви працюєте за комп'ютером або дивитеся телевізор.

Детальніше в цій категорії: « МРТ кісток тазу Профілактика болі у спині »