Корисні поради

Протезування серцевого клапану

Протезування серцевого клапану Протезування серцевого клапану

заміна клапана серця

Заміна клапана серця ціна

Єдиним радикальним способом лікування хворих з набутими вадами серця є хірургічна корекція клапанних уражень.

На жаль, метод хірургічного лікування вад не завжди можливий у зв'язку з тяжкістю стану хворих, пізнім діагностуванням захворювання, наявністю протипоказань, відмовою хворих від оперативного лікування.

Тому консервативне лікування, в тому числі медикаментозна і інша терапія під час підготовки хворого до операції, дуже важливо з точки зору стабілізації гемодинаміки, купірування або профілактики загострень і рецидивів ревматизму, інфекційного ендокардиту та інших захворювань, що призвели до виникнення пороку серця.

Лікування захворювань клапанів серця

При належному медичному спостереженні, приймаючи необхідні лікарські препарати, багато людей, які мають серцеві захворювання, живуть нормальним життям.

Однак, коли ліки неефективні або навіть небезпечні, лікар може порекомендувати операцію по відновленню або заміні пошкодженого клапана або клапанів.

У деяких випадках можливе відновлення клапана за допомогою хірургічної операції - вальвулотоміі (розсічення зрощених стулок серцевих клапанів), вальвулопластики (відновлення функції клапана). Деякі клапани можуть бути відновлені, але ті, які серйозно деформовані або пошкоджені, повинні бути видалені і замінені протезами - штучними серцевими клапанами.

Існують два основних види штучних клапанів

Біопротези або біологічні штучні клапани складаються з біологічної тканини (людської або тваринної).

Механічні клапани зроблені з металу, вуглецю і / або синтетичних матеріалів.

 Протезування клапану

Ваш лікар визначить який тип клапана вам найбільше підходить виходячи з багатьох факторів, які включають ваш вік, спосіб життя і характер серцевої хвороби.

Операція по протезуванню серцевого клапану

В операційній до ваших рук і ніг приєднають вимірювальні прилади. У вену і артерію будуть введені тоненькі трубочки. Зазвичай ця процедура безболісна. Анестезіолог введе знеболюючий засіб; ви глибоко заснете, не будете відчувати болю і не будете пам'ятати про хід операції. Протягом операції пристрій серце-легені візьме на себе функції вашого серця і легенів, що дасть хірургу можливість замінити або реконструювати серцевий клапан.

Рекомендації і обмеження

Про можливість виникнення інфекції та про те, як цього уникнути, поговоріть з лікарем або хірургом. З цією метою необхідно, щоб ви отримали попереднє лікування. Протягом усіх цих процедур в кров можуть проникнути бактерії і викликати інфекційне захворювання, яке називається бактеріальний ендокардит. Для запобігання такого роду інфекції використовуються антибіотики. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви помітили будь-які ознаки інфекції, включаючи інфекцію на поверхні шкіри.

Тільки ваш лікар може порадити вам обмежити той чи інший вид діяльності. Тільки ви краще за всіх можете знати інформацію про ваш загальний стан. Ми наводимо деякі основні рекомендації до вашої повсякденної діяльності: Чи не штовхайте, не тягніть, не піднімайте важкі предмети вагою більше 5 кг протягом 6-8 тижнів після операції.

Інформація для пацієнтів після операції по заміні клапанів серця.

Водіння автомобіля

Ви повинні порадитися з лікарем про те, коли ви знову зможете сісти за кермо. Не слід робити це раніше, ніж ви будете впевнені в цілковитій безпеці. Ви можете перебувати в автомобілі в якості пасажира, з часом тривалої посадки необхідно зупинятися кожну годину і трохи погуляти. Як пасажиру, так і водію, необхідно завжди пристібати ремінь безпеки.

Дієта

Лікар або медперсонал можуть порекомендувати дотримуватися дієти, уникати певних продуктів або доповнити ваш раціон. Ви повинні дотримуватися ваги відповідно до Вашого віку і скоротити споживання солі. Правильне харчування дуже важливо для вашого одужання. Будь-які значні зміни у вашій дієті повинні узгоджуватися з лікарем або медперсоналом.

Фізичні вправи

Виконуйте всі вправи, які рекомендує лікар. Вони допомагають відновлювати здоров'я і силу, а також зняти стрес. Лікар порекомендує Вам програму серцевої реабілітації, яка навчить вас правильно виконувати фізичні вправи і вести здоровий спосіб життя.

Повернення до роботи

Після операції багато пацієнтів зможуть повернутися до роботи і звичайної трудової діяльності. Лікар порадить коли це краще зробити, і в чому себе необхідно обмежити.

Куріння

Куріння збільшує кількість слизу в легенях, сприяє утворенню згустків крові і збільшує навантаження на серце. Крім того, воно сприяє утворенню атеросклерозу (затвердіння артерій). Куріння запобігає надходженню необхідної кількості кисню в тканини і серцевий м'яз. Хірург зазвичай попереджає, що куріння чи тютюновий продукт шкідливі для вашого здоров'я. Як правило, людям, які курять, дуже важко кинути. Якщо вам потрібна допомога, зверніться до лікаря.

Статева активність

Деякі люди, які пережили операцію на серці, хвилюються, що після операції вони не зможуть вести нормальне статеве життя. Як правило, вони зможуть повернутися до нормальної статевої активності протягом кілька тижнів. Вам необхідно обговорити це питання з лікарем і повідомляти йому про виниклі проблеми.

Подорожі

Подорожі не протипоказані, але необхідно позбавити себе від будь-яких стресових ситуацій в зв'язку з цим. Організуйте свою подорож таким чином, щоб розподілити порівну відпочинок і фізичне навантаження. З лікарем обговоріть можливі відхилення від графіка прийому ліків. Завжди майте ліки під рукою, завжди носіть із собою рецепти на випадок, якщо ви втратите ліки.

Емоційні зміни

Багато людей протягом декількох днів або тижнів після операції знаходяться в стані депресії. Буде потрібно багато сил, щоб подолати страх, занепокоєння і поганий настрій. Ви можете бути дратівливими, плаксивими. Одних можуть мучити жахливі сни, в інших спостерігається ослаблення пам'яті або неможливість сконцентрувати свою увагу. Це нормальні реакції і зазвичай проходять через кілька днів або тижнів. Обговорення всіх цих проблем з лікарем і вашими близькими вам дуже допоможе.

Пам'ятайте про те, що операція на серці - не найкращий час у Вашому житті. Але відверте обговорення всіх питань і проблем з лікарями, медичним персоналом, Вашими близькими - ключ до Вашого одужання.

Протезування серцевого клапану ЦІНА    Хто проводить протезування клапану у нашому центрі

1 коментар

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається