Корисні поради

МРТ кісток тазу

МРТ кісток тазу МРТ кісток тазу

мрт тазу

МРТ КТ тазу, ціна

Травми тазових кісток є важкими ушкодженнями, властиве опорно-руховому апарату через його анатомо-фізіологічні особливості, що включають повне кровопостачання і виражену іннервацію таза (постачання даної анатомічної зони нервовими закінченнями), що дозволяє центральній нервовій системі контролювати і змінювати функціонування органів і тканин, виходячи з потреб організму.

Основним акцентом в успішному лікуванні отриманих ушкоджень є високоточна діагностика МРТ кісток тазу, що дозволяє уникнути незадовільних результатів. При багатьох методах дослідження висока частота розбіжності діагнозів (клінічного і патологоанатомічного). Найбільш часто така невідповідність отриманих даних спостерігається при обстеженні травм задньої частини тазового кільця, в т. ч. крижів і крижово-клубового суглоба.

Діагностична помилка в результаті обмеженої інформативності методу дослідження може привести до інвалідності пацієнта. Щоб уникнути таких наслідків використовується комп'ютерна томографія кісток таза, здатна виявити біомеханічні пошкодження, які визначаються частотою і множинністю переломів.

Комп'ютерна діагностика кісток тазу та магнітно-резонансна томографія тазу.

Методи комп'ютерного томографічного дослідження (МРТ, КТ) на сьогоднішній день є найбільш ефективними способами діагностування переломів. У процесі сканування виконується ряд знімків високого дозволу зрізів тазових кісток в різних проекціях. При цьому пацієнту під час процедури дослідження не доводиться міняти положення свого тіла.

Унікальність КТ і МРТ кісток тазу полягає в можливості проведення максимально точної і високоінформативної діагностики з урахуванням тяжкості загального стану потерпілого, що вимагає проведення протишокових і реанімаційних заходів, при наявності множинних і поєднаних пошкоджень.

Неінвазивний (без пошкодження шкірних покривів) даних методів так само відіграє велику роль при виборі способу обстеження для пацієнтів з переломами кісток. Адже, відчуваючи сильний гострий біль, потерпілому в такий період найменше потрібно додаткове втручання, здатне заподіяти зайві страждання.

Крім безболісності процедури МРТ, до переваги томографічного сканування можна віднести абсолютну безпеку, так як в основі даного методу дослідження лежить використання електромагнітних хвиль, безпечних для здоров'я пацієнта, на відміну від рентгенівського випромінювання.

В результаті проведеного діагностичного обстеження кісток малого тазу комп'ютерний томограф обробляє отриману інформацію, перетворюючи її в об'ємні тривимірні зображення з виведенням на екран монітора. Після закінчення процедури сканування всі дані зберігаються на цифрових носіях і можуть бути використані в разі потреби.

Діагностика кісткових ушкоджень

Завдяки ряду функціональних переваг, якщо порівнювати з іншими способами апаратного дослідження (рентгенографія, УЗД і т.д.), методи комп'ютерної томографії кісток таза використовуються для діагностики:

    Переломів, тріщин та інших травм тазових кісток і суміжних суглобів
    Пошкоджень близько кісткових тканин
    Пухлинних (доброякісних і злоякісних) утворень кісток тазу і навколишніх тканин
    Ступені зростання пухлини і процесу метастазування, який можна виявити в ході дослідження - МРТ кісток малого тазу
    Патологічних і аномальних змін в структурі кісткової тканини
    Деструкції (цілісності) кісток, ступеня руйнування кісткової тканини


Даний процес обумовлений різного роду захворюваннями: туберкульоз, сепсисом, сифілісом. Супроводжується утворенням гною, грануляцією, пухлинними розростаннями і т. д.

Діагностика кісток тазу на МРТ томографі, проведена з використанням контрастного підсилення, збільшує результативність дослідження за рахунок введення спеціальної речовини. Така форма обстеження дозволяє отримати максимально точну інформацію, не доступну для інших методів сучасної діагностики.

Звичайно ж, МРТ дослідження високотехнологічне, інформаційне і точне, але цей метод все ж найкращим чином діагностує захворювання органів, м'якої структури (тканини), а так само кровоносно-судинну систему організму.

Для отримання великого обсягу інформації про стан кісткової тканини використовується КТ методика, необхідна в травматології, гнійної хірургії, ортопедії, а так само в онкології. Первинно комп'ютерна томографія тазових кісток проводитися для уточнення діагностичного висновку (діагнозу) і диференціації захворювань кісткової системи організму.

Застосування методів магнітно-резонансної та комп'ютерної томографії створила справжній прорив в світі сучасної діагностики, завдяки новітнім високотехнологічним апаратам МРТ і КТ, здатним з максимальною точністю і інформативністю визначати мікроскопічні пошкодження і новоутворення, патологічні і аномальні зміни.

Безпосередньо при дослідженні малого таза, його кісткової структури комп'ютерна томографія візуалізує переломи, зміщення, кісткові уламки, дає уявлення про розвиток пухлини і процесу її метастазування, визначає вираженість остеопорозу і некрозу кісток і багато іншого.

Також прочитайте інформацію про згоду пацієнта на обстеження.

Повідомляємо, що для проходження в нашому центрі МРТ, КТ бажано мати з собою направлення від лікаря.

МРТ кісток тазу ЦІНА    Хто проводить МРТ у нашому центрі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається