Корисні поради

МРТ судин, ціна

МРТ судин

МРТ судин, ціна
Одним з найбільш інформативних і надійних методів діагностики в сучасній медицині є МРТ судин голови та шиї

Цей метод діагностичних досліджень в даний час став практично незамінним в сучасній медицині, особливо в тій її галузі, яка займається вивченням і лікуванням захворювань судин головного мозку, завдяки цілому ряду своїх незаперечних переваг.

Можливість отримати детальне та максимально точне зображення судинної системи головного мозку, можливість якісного аналізу та оцінки стану судин, виявлення на ранніх стадіях розвитку різноманітних паталогічна процесів і порушень кровообігу, які ускладнюють нормальну роботу судинної системи.

МРТ судин - це єдина методика на сьогоднішній день, за допомогою якої можна виявити наявність активної запальної демієлінізації (руйнування) або пошкодження мієлінової оболонки, дає можливість візуалізувати бляшки розсіяного склерозу.

Які зміни та патології можна побачити за допомогою МРТ судин головного мозку?

За допомогою МРТ лікуючий лікар може побачити:

- тонкі зрізи стінок судин, а також тривимірне зображення системи кровопостачання головного мозку,
- вивчити окремі судини, виділяючи їх у відповідні проекції,
- МРТ судин головного мозку покаже точні розміри осередків ураження судин,
- візуалізувати тромб у разі його наявності всередині судинної системи,
- отримати інформація про морфології судин,
- за допомогою МРТ судин головного мозку можна побачити всі складові аневризми (розширення судини), також її розміри.

Такий метод діагностики, як МРТ, набирає все більшу популярність завдяки тому, що в наш час, коли судинні захворювання займають лідируючі позиції в списку найбільш актуальних проблем, він дозволяє максимально прискорити призначення правильного лікування після ретельного і всебічного вивчення патології.

Окремо потрібно відзначити таке неприємне явище, яке сьогодні стає все більш поширеним, як тромбоз глибоких вен шийного відділу. Це захворювання важко піддається діагностиці, бо на початкових стадіях практично немає ніяких явно виражених ознак, а саме - набряків, запалень і болю. Проведення МРТ судинної системи голови і шиї дозволяє не тільки швидко побачити наявність патології, але і дуже точно визначити ступінь її складності. За допомогою МРТ можна детально вивчити особливості анатомічної будови судинного русла, наявність або відсутність різноманітних аномалій і патологій, визначити характер кровотоку, побачити структуру і функціональні особливості венозного русла і т.д.

Коли доцільно проводити МРТ судин?

Основні фактори, які є показані для пацієнта до проходження такої процедури діагностичного дослідження, як МРТ судин:

- хронічні головні болі дуже сильної інтенсивності,
- наявність вегето-судинної дистонії,
- постійне запаморочення і шум у вухах,
- наявність у минулому черепно-мозкових травм різного ступеня тяжкості,
- наявність тромбозів синусів головного мозку,
- ішемічне захворювання,

Проведення МРТ особливо незамінне у випадках, коли за допомогою інших діагностичних методів не вдається встановити походження і причину частих головних болів.

Для призначення проведення МРТ судин головного мозку необхідно звернутися до лікаря. Можна не побоюватися негативного впливу цієї методики на своє здоров'я, так як в результаті проведення МРТ пацієнт не піддається шкідливому впливу різних видів опромінення. Магнітно-резонансна томографія практично не має протипоказань для свого призначення, крім наступних факторів:

- використання кардіостимулятора,
- наявність різноманітних феромагнітних апаратів,
- наявність імплантатів середнього вуха та імплантатів великих розмірів,
- наявність спеціальних судинних кровоспинних кліпс.

Яка ціна МРТ судин?

Вартість цього методу діагностики, звичайно ж, значно перевищує ціновий діапазон традиційних методів досліджень. Однак відсутність такого негативного чинника, як променеве навантаження, і можливість детального і точного вивчення ураженої ділянки дозволяють магнітно-резонансної томографії займати лідируючі позиції в сучасній діагностиці.

Наш центр пропонує своїм пацієнтам широкий і різноманітний спектр медичних послуг, які здійснюють справжні професіонали своєї справи. МРТ судин голови та шиї, а також інших органів і систем організму людини займає в цьому списку лідируючі позиції. Наявність новітнього обладнання та команда висококваліфікованого колективу співробітників дозволяє проводити дослідження судинної системи з максимальною точністю і ефективністю.

Також прочитайте інформацію про згоду пацієнта на обстеження.

Повідомляємо, що для проходження в нашому центрі МРТ Вам необхідно мати з собою направлення від лікаря. В іншому випадку Ви не зможете пройти це обстеження.

МРТ судин ЦІНА    Хто проводить МРТ у нашому центрі

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається