Коронарне стентування

 
 
 
 
коронарографія стентування івано-франківськ

 

 

 

СТЕНТУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Коронарне стентування — найефективніший метод лікування ішемічної хвороби серця. В основу даного методу входить установка металевого каркаса-стента за допомогою балона-катетера в ураженому сегменті коронарної артерії. Це наймолодший, але досить добре вивчений метод відновлення прохідності коронарних судин в арсеналі сучасної медицини.

Ціни на коронарне стентування

Проведення коронарного стентування

Для проведення коронарного стентування в лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" використовують ангіографічну установку Artis Zee floor фірми Siemens. Апарат має потужну швидкодіючу цифрову систему отримання та обробки зображень, яка може бути оптимізована для універсального, нейро-або кардіоангіографії і забезпечує широкий спектр режимів роботи (з частотою від 0,5 до 60 кадрів / сек) з можливістю відтворення отриманої інформації в реальному часі.

У цифрову систему ангіографа повністю інтегровано програмне забезпечення для побудови 3D зображень, у тому числі серця. Система Artis Zee floor має програмне забезпечення для постпроцесингу, в т.ч. режими автоматичного або ручного вимірювання кутів і відстаней, аналізу функції лівого шлуночка та стенозів судин (в т.ч. коронарних артерій), підключення до госпітальних, радіологічних та кардіологічних комп'ютерних мереж у режимі online, а також широкі можливості архівації рентген-зображень, у т.ч. на CD, DVD і USB носії.

стентування івано-франківськ

коронарографія івано-франківськ

 

Коментарі  

#4 Дмитро 13.07.2015, 10:17
Все почалося з того як знайшли хресного непритомним на городі. Викликані лікарі швидкої запідозрили інфаркт міокарда, та миттю направили в реанімацію. Коли згодом діагноз підтвердився, ребром стало питання операції. В міському лікувальному закладі нам радили їхати в Київ або Львів, а про те, що можна зробити операцію в Франківську ніслова. В пошуках альтернативи лікування, дізнались про "Сімедгруп". Тут нам запропонували новий хірургічний метод лікування під назвою стентування коронарних судин.
На даний момент хресний проходить швидку післяопераційну реабілітацію в центрі. Велика шана пану Тарасу від усієї нашої рідні. Ще я здивований тим, що у цьому центрі є така сучасна медтехніка і таке хороше ставлення. Величезне ВАМ дякуємо!
Відповісти
#3 Миколай Сергійович 08.07.2015, 10:11
Все почалось з того, що я почав дуже втомлюватись, в мене з'явилась задишка, біль у грудях. Дружина змусила звернутись до лікаря. Направили до кардіологічного центру. Мене обстежили сказали робити операцію, але в них то лікар бів відсутній, то щось зломалось, увесь час не щастило нам. нічого не дочекавшись ми звернулись до Сімедгруп. Там подивились результати моїх попередніх обстежень, дещо обстежили знову. Визначили що в мене ішемічна хвороба і треба робити стентування. Назначили день операції і це вже була точна дата і лікарі були на місці і обладнання працювало. Мені зробили операцію. Все пройшло дуже гарно, після наркозу в мене нічого не боліло, лише трошки місце де входили у судини. Зараз в мене нічого не болить, не давить, задишка зникла. Я живу спокійним життям і не хвилююсь що в момент коли я побіжу за онукою мені стане зле.
Відповісти
#2 Катя 06.07.2015, 18:09
Дуже задоволена роботою кардіохірургів Вашого Центру. В минулому році мою бабусю прооперували. І в неї й досі залишаються тільки приємні спогади про перебування тут. Вона уже повністю відновилася після операції, і почуває себе чудово, говорить, що "практично як у молодості". Дякую за відповідальне й людяне ставлення до пацієнтів!
Відповісти
#1 Ольга Сергіївна 05.07.2015, 11:28
Мені 58 років в останнім часом загострились проблеми з серцем. Приблизно року тому, я звернулася до цієї лікарні, і сьогодні я вже забула, що таке проблеми з серцем. Я притримуюсь спеціально розробленої дієти, приймаю ліки і добре себе почуваю. Особливу подяку висловлюю лікарю Петровському Тарасу, який допоміг мені подолати ішемію.
Відповісти

Виконують

Лікар кардіолог

Курилець Юрій

Лікар кардіолог

Петровський Т.