Коронарне стентування

 
 
коронарографія стентування івано-франківськ

 

 

 

СТЕНТУВАННЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Коронарне стентування — найефективніший метод лікування ішемічної хвороби серця. В основу даного методу входить установка металевого каркаса-стента за допомогою балона-катетера в ураженому сегменті коронарної артерії. Це наймолодший, але досить добре вивчений метод відновлення прохідності коронарних судин в арсеналі сучасної медицини.

Проведення коронарного стентування

Для проведення коронарного стентування в лікувально-діагностичному центрі "СІМЕДГРУП" використовують ангіографічну установку Artis Zee floor фірми Siemens. Апарат має потужну швидкодіючу цифрову систему отримання та обробки зображень, яка може бути оптимізована для універсального, нейро-або кардіоангіографії і забезпечує широкий спектр режимів роботи (з частотою від 0,5 до 60 кадрів / сек) з можливістю відтворення отриманої інформації в реальному часі.

У цифрову систему ангіографа повністю інтегровано програмне забезпечення для побудови 3D зображень, у тому числі серця. Система Artis Zee floor має програмне забезпечення для постпроцесингу, в т.ч. режими автоматичного або ручного вимірювання кутів і відстаней, аналізу функції лівого шлуночка та стенозів судин (в т.ч. коронарних артерій), підключення до госпітальних, радіологічних та кардіологічних комп'ютерних мереж у режимі online, а також широкі можливості архівації рентген-зображень, у т.ч. на CD, DVD і USB носії.

стентування івано-франківськ

коронарографія івано-франківськ

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ СТЕНТУВАННЯ)

Коронарне стентування одним стентом * 27 000,00 грн.

Коронарне стентування двома стентами * 35 000,00 грн.

Коронарне стентування трьома стентами * 45 000,00 грн.

Реканалізація хронічної оклюзії та коронарне стентування одним стентом* 50 000,00 грн.

Гемостаз з використанням закриваючого пристрою EXOSEAL (6 F CE, 7 F CE) 6 000,00 грн.

Одна доба перебування в реанімаційному відділенні 1* 2 600,00 грн.

Одна доба перебування в післяопераційній палаті 1* 1 500,00 грн.

 

ПРИМІТКА

* У вартість операції входить одна доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу(по основному захворюванню). БЕЗ ВРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ СТЕНТА. (вартість стента залежить від фірми-виробника).

1* Вартість перебування включає індивідуальне забезпечення лікувального процесу (по основному захворюванню).

Коронарне стентування - 4.9 зірок з 5 , оцінили 74 разів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Коментарі   

#4 Дмитро 13.07.2015, 10:17
Все почалося з того як знайшли хресного непритомним на городі. Викликані лікарі швидкої запідозрили інфаркт міокарда, та миттю направили в реанімацію. Коли згодом діагноз підтвердився, ребром стало питання операції. В міському лікувальному закладі нам радили їхати в Київ або Львів, а про те, що можна зробити операцію в Франківську ніслова. В пошуках альтернативи лікування, дізнались про "Сімедгруп". Тут нам запропонували новий хірургічний метод лікування під назвою стентування коронарних судин.
На даний момент хресний проходить швидку післяопераційну реабілітацію в центрі. Велика шана пану Тарасу від усієї нашої рідні. Ще я здивований тим, що у цьому центрі є така сучасна медтехніка і таке хороше ставлення. Величезне ВАМ дякуємо!
Цитата
#3 Миколай Сергійович 08.07.2015, 10:11
Все почалось з того, що я почав дуже втомлюватись, в мене з'явилась задишка, біль у грудях. Дружина змусила звернутись до лікаря. Направили до кардіологічного центру. Мене обстежили сказали робити операцію, але в них то лікар бів відсутній, то щось зломалось, увесь час не щастило нам. нічого не дочекавшись ми звернулись до Сімедгруп. Там подивились результати моїх попередніх обстежень, дещо обстежили знову. Визначили що в мене ішемічна хвороба і треба робити стентування. Назначили день операції і це вже була точна дата і лікарі були на місці і обладнання працювало. Мені зробили операцію. Все пройшло дуже гарно, після наркозу в мене нічого не боліло, лише трошки місце де входили у судини. Зараз в мене нічого не болить, не давить, задишка зникла. Я живу спокійним життям і не хвилююсь що в момент коли я побіжу за онукою мені стане зле.
Цитата
#2 Катя 06.07.2015, 18:09
Дуже задоволена роботою кардіохірургів Вашого Центру. В минулому році мою бабусю прооперували. І в неї й досі залишаються тільки приємні спогади про перебування тут. Вона уже повністю відновилася після операції, і почуває себе чудово, говорить, що "практично як у молодості". Дякую за відповідальне й людяне ставлення до пацієнтів!
Цитата
#1 Ольга Сергіївна 05.07.2015, 11:28
Мені 58 років в останнім часом загострились проблеми з серцем. Приблизно року тому, я звернулася до цієї лікарні, і сьогодні я вже забула, що таке проблеми з серцем. Я притримуюсь спеціально розробленої дієти, приймаю ліки і добре себе почуваю. Особливу подяку висловлюю лікарю Петровському Тарасу, який допоміг мені подолати ішемію.
Цитата

Виконують

Лікар кардіолог

Курилець Юрій

Лікар кардіолог

Петровський Т.

Популярне