Урологія

 
 
 
Урологія Франківськ

 

УРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Сидячий спосіб життя, погана екологія і велика кількість стресових ситуацій призводять до широкого поширення урологічних захворювань. Саме тому, кожному чоловікові, починаючи з 25-річного віку необхідно проходити профілактичний огляд лікаря-уролога не менше 1-2 рази на рік.

Крім профілактичних оглядів, приводом для візиту можуть стати найменші тривожні зміни в самопочутті (надмірне сечовипускання, свербіж або печіння в районі геніталій, сечокам'яна хвороба, камені в нирках, пісок в нирках, болі в нирках, камені в жовчному міхурі, оксалати і ін.)

Також незахищені статеві контакти. Захворювання, які не проявляють себе спочатку, з часом можуть стати причиною не тільки фізичних страждань, проблем з ерекцією, сечовипусканням та інших захворювань, і в тому числі онкологічних. Таким чином, консультація фахівця-уролога - запорука довгого життя і міцного чоловічого здоров'я!

Урологія Івано Франківськ

Чому потрібно вчасно звертатися до уролога?

Багато чоловіків, при появі проблем з сечовидільною або статевою системи, свідомо відтягують візит до лікаря-уролога, іноді ігноруючи симптоми роками. Така поведінка виправдовується будь-якими причинами. Часто проблему намагаються вирішити самостійно, вдаючись до народної медицини або витрачаючи значні кошти на сумнівні препарати-стимулятори. Тоді як фахівці-урологи стверджують, що є більш простий і Економний шлях: починаючи з 25-річного віку проходити планове профілактичне обстеження в уролога двічі, або хоча б раз на рік, адже виявлення проблем на ранній стадії - гарантія швидкого шляху до повного одужання.

Урологи медичного центру «Сімедгруп в Івано-Франківську» пропонують вам лікування:

Простатиту (хронічного і бактеріального) еректильної дисфункції аденоми простати.

Хвороб, що передаються статевим шляхом.

Передчасного сім'явиверження або навпаки, його затримка.

Урологія Франківськ

У процесі лікування в Сімедгруп лікарі використовують сучасні амбулаторні методики і індивідуальні види лікування, що формуються після отримання результатів обстежень і враховують індивідуальні особливості організму пацієнта.

Пам'ятайте: при виникненні перших симптомів, необхідно невідкладно звернутися до лікаря-уролога і пройти первинний огляд, який займе не більше 40 хвилин вашого часу.

Уролог Франківськ

Чому слід вибрати лікування та консультацію в нашому закладі «Сімедгруп»?

Ефективність: використовуються передові кращі методики, ефективність гарантована (за умови виконання всіх рекомендацій лікаря.

Безпека: досвідчені лікарі-урологи проводять лікування тільки за індивідуальними схемами, які ґрунтуються на результатах обстежень та індивідуальних особливостях організму.

Зручність: Ви можете подзвонити в наш центр і записатися на прийом у зручний для вас час. Також ви можете здати всі аналізи на базі нашого центру

Конфіденційність: будь-яка інформація, надана лікарю, є лікарською таємницею і ні за яких умов не виходить за межі Сімедгруп.

Уролог Івано Франківськ

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАТИВНИХ ПОСЛУГ УРОЛОГА)

Консультація внутрішніх спеціалістів (кардіолога, кардіохірурга, гастроентеролога, невропатолога) 250,00 грн.

Повторна консультація внутрішніх спеціалістів (кардіолога, кардіохірурга, гастроентеролога, невропатолога) 150,00 грн.

Консультації запрошених фахівців:

д.мед.н. 250,00 грн.

к.мед.н. 220,00 грн.

лікаря 190,00 грн.

Повторна консультація запрошених фахівців:

д.мед.н. 190,00 грн.

к.мед.н. 170,00 грн.

лікаря 150,00 грн.

Консультація іногородніх фахівців:

планові 6 000,00 грн.

екстрені 9 000,00 грн.

Консультація іноземних фахівців (планова) 150 000,00 грн.

Коментарі   

#5 Юлій 11.07.2015, 11:00
Казати про такі хвороби в нашому суспільстві якось соромно. Але якщо "схопив", то вже нема куди діватися. В умовах повної анонімності, лікарем урологом "Сімедгруп" паном Оленом було проведено лікування гострого бактеріального простатиту. За що йому уклін до пояса. Не хворійте). Але якщо біда настала - краще не зволікайте.
Цитата
#4 Павло 05.07.2015, 16:12
Лікування у Вашому центрі залишило гарне враження. Лікарі чуйні і компетентні. Лікування проходило швидко і якісно. Порадував підхід щодо виниклих проблем і консультація для їх усунення. Важливий позитивний момент: процес узяття аналізів проходить оперативно і практично безболісно. Дякую за допомогу й ефективне лікування.
Цитата
#3 Віктор 24.06.2015, 14:13
Я чув про центр "Сімдегруп" раніше, але прийшов сюди тільки цієї весни і залишився дуже задоволеним урологом паном Олегом. Проблема простатиту гостро стояла останні півроку, але я все тягнув і боявся, а виявилося даремно. Спасибі за хороше й ефективне лікування. Процвітання Вашій клініці!
Цитата
#2 олег 13.06.2015, 11:06
Чоловік відчуває себе незручно зі своїми проблемами, приходячи до уролога, тому важливо, коли до тебе лікар ставиться з розумінням і турботою. Я приходив в вашу клініку з гарднереллезом, дуже переживав, але ставлення персоналу мене порадувало, проблему усунули. Дуже дякую.
Цитата
#1 Дмитро 16.04.2015, 20:52
Нарешті в Україні з'являються подібні лікарські заклади! Сучасне обладнання, приязні лікарі, зручність запису на прийом - ось головна запорука успіху Сімедгруп. Дуже задоволений, що вирішив звернутися у цей заклад!
Цитата

Виконують

Лікар уролог

Сандурський О.

Лікар уролог

Ткачук М.

Veryga

Лікар уролог

Верига Д.

Популярне