Урологія

 
 
 
 
Урологія Франківськ

 

УРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Сидячий спосіб життя, погана екологія і велика кількість стресових ситуацій призводять до широкого поширення урологічних захворювань. Саме тому, кожному чоловікові, починаючи з 25-річного віку необхідно проходити профілактичний огляд лікаря-уролога не менше 1-2 рази на рік.

Крім профілактичних оглядів, приводом для візиту можуть стати найменші тривожні зміни в самопочутті (надмірне сечовипускання, свербіж або печіння в районі геніталій, сечокам'яна хвороба, камені в нирках, пісок в нирках, болі в нирках, камені в жовчному міхурі, оксалати і ін.)

Ціни на послуги уролога

Також незахищені статеві контакти. Захворювання, які не проявляють себе спочатку, з часом можуть стати причиною не тільки фізичних страждань, проблем з ерекцією, сечовипусканням та інших захворювань, і в тому числі онкологічних. Таким чином, консультація фахівця-уролога - запорука довгого життя і міцного чоловічого здоров'я!

Урологія Івано Франківськ

Чому потрібно вчасно звертатися до уролога?

Багато чоловіків, при появі проблем з сечовидільною або статевою системи, свідомо відтягують візит до лікаря-уролога, іноді ігноруючи симптоми роками. Така поведінка виправдовується будь-якими причинами. Часто проблему намагаються вирішити самостійно, вдаючись до народної медицини або витрачаючи значні кошти на сумнівні препарати-стимулятори. Тоді як фахівці-урологи стверджують, що є більш простий і Економний шлях: починаючи з 25-річного віку проходити планове профілактичне обстеження в уролога двічі, або хоча б раз на рік, адже виявлення проблем на ранній стадії - гарантія швидкого шляху до повного одужання.

Урологи медичного центру «Сімедгруп в Івано-Франківську» пропонують вам лікування:

Простатиту (хронічного і бактеріального) еректильної дисфункції аденоми простати.

Хвороб, що передаються статевим шляхом.

Передчасного сім'явиверження або навпаки, його затримка.

Урологія Франківськ

У процесі лікування в Сімедгруп лікарі використовують сучасні амбулаторні методики і індивідуальні види лікування, що формуються після отримання результатів обстежень і враховують індивідуальні особливості організму пацієнта.

Пам'ятайте: при виникненні перших симптомів, необхідно невідкладно звернутися до лікаря-уролога і пройти первинний огляд, який займе не більше 40 хвилин вашого часу.

Уролог Франківськ

Чому слід вибрати лікування та консультацію в нашому закладі «Сімедгруп»?

Ефективність: використовуються передові кращі методики, ефективність гарантована (за умови виконання всіх рекомендацій лікаря.

Безпека: досвідчені лікарі-урологи проводять лікування тільки за індивідуальними схемами, які ґрунтуються на результатах обстежень та індивідуальних особливостях організму.

Зручність: Ви можете подзвонити в наш центр і записатися на прийом у зручний для вас час. Також ви можете здати всі аналізи на базі нашого центру

Конфіденційність: будь-яка інформація, надана лікарю, є лікарською таємницею і ні за яких умов не виходить за межі Сімедгруп.

Уролог Івано Франківськ

Коментарі  

#5 Юлій 11.07.2015, 11:00
Казати про такі хвороби в нашому суспільстві якось соромно. Але якщо "схопив", то вже нема куди діватися. В умовах повної анонімності, лікарем урологом "Сімедгруп" паном Оленом було проведено лікування гострого бактеріального простатиту. За що йому уклін до пояса. Не хворійте). Але якщо біда настала - краще не зволікайте.
Відповісти
#4 Павло 05.07.2015, 16:12
Лікування у Вашому центрі залишило гарне враження. Лікарі чуйні і компетентні. Лікування проходило швидко і якісно. Порадував підхід щодо виниклих проблем і консультація для їх усунення. Важливий позитивний момент: процес узяття аналізів проходить оперативно і практично безболісно. Дякую за допомогу й ефективне лікування.
Відповісти
#3 Віктор 24.06.2015, 14:13
Я чув про центр "Сімдегруп" раніше, але прийшов сюди тільки цієї весни і залишився дуже задоволеним урологом паном Олегом. Проблема простатиту гостро стояла останні півроку, але я все тягнув і боявся, а виявилося даремно. Спасибі за хороше й ефективне лікування. Процвітання Вашій клініці!
Відповісти
#2 олег 13.06.2015, 11:06
Чоловік відчуває себе незручно зі своїми проблемами, приходячи до уролога, тому важливо, коли до тебе лікар ставиться з розумінням і турботою. Я приходив в вашу клініку з гарднереллезом, дуже переживав, але ставлення персоналу мене порадувало, проблему усунули. Дуже дякую.
Відповісти
#1 Дмитро 16.04.2015, 20:52
Нарешті в Україні з'являються подібні лікарські заклади! Сучасне обладнання, приязні лікарі, зручність запису на прийом - ось головна запорука успіху Сімедгруп. Дуже задоволений, що вирішив звернутися у цей заклад!
Відповісти

Виконують

Лікар уролог

Сандурський О.

Лікар уролог

Ткачук М.

Veryga

Лікар уролог

Верига Д.

Популярне