УЗД Франківськ

 

УЗД ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Ультразвукова діагностика

Висока кваліфікація лікарів-діагностів клінічного лікувально-діагностичного центру Сімедгруп та нова ультразвукова система останнього покоління дозволяють проводити складні та унікальні види досліджень!

УЗД Івано ФранківськУльтразвукова діагностика - один з найпоширеніших методів діагностики, в основі якої лежить використання ультразвукових хвиль. Доступність, нешкідливість, можливість за короткий час встановити патологію внутрішніх органів - переваги УЗД. У всьому світі УЗД використовується для первинного обстеження пацієнтів.

Ультразвукова діагностика (УЗД) - це нешкідливий метод діагностики, який не потребує від пацієнта серйозної підготовки і значного часу. З розвитком УЗД з'явилися такі апарати, які дозволяють визначати стан органів і з високою вірогідністю судити про наявність патології або їх відсутності.

УЗД діагностика - метод, заснований на принципі відображення ультразвукових хвиль. Даний вид діагностики значно дешевший, а головне не завдає шкоди пацієнтові.

Інформативне УЗД широко використовується як первинний метод візуалізації при захворюваннях органів черевної порожнини, нирок та органів малого тазу, вагітності, визначення стану внутрішньоутробного плода, новонароджених, органів і тканин шиї, включаючи щитовидну, для виявлення рідини в плевральних порожнинах і т.д.

ультразвукова діагностика Франківськ

У нашому центрі Сімедгруп використовується найсучасніша апаратура виробництва світових лідерів на ринку медичної техніки. Для нас не існує органів або систем, які було б неможливо оглянути за допомогою методу УЗД. Сьогодні УЗД дозволяє досліджувати очі і суглоби, серце й судини, поверхневі органи та органи, недоступні для огляду лікаря. Тільки у Сімедгруп є можливість поглибленого обстеження серця, за допомогою спеціального датчика, що дозволяє визначити точний діагноз пацієнта.

У Сімедгруп обстежуються пацієнти різного віку. При проведенні диспансеризації цей метод незамінний. Інформативність ультразвукового методу багато в чому залежить від професійних якостей наших фахівців, які проводять дослідження і дозволяє їм проводити дослідження і оцінювати їх результати на найвищому діагностичному рівні.

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ УЗД)

УЗД черевної порожнини і позаочеревинного простору. Комплексне обстеження320 грн.

УЗД (печінка+жовчевий міхур+жовчеві протоки) 270 грн.

УЗД підшлункової залози 250 грн.

УЗД селезінки і судин портальної системи250 грн.

УЗД комплексне для чоловіків №1 (нирки+надниркові залози+сечовий міхур з визначенням залишкової сечі+передміхурова залоза)320 грн.

УЗД комплексне для чоловіків №2 (сечовий міхур з визначенням залишкової сечі+передміхурова залоза+огани калитки)320 грн.

УЗД (нирки+надниркові залози)250 грн.

УЗД передміхурової залози трансабдомінально200 грн.

УЗД передміхурової залози ректально250 грн.

УЗД органів калитки200 грн.

УЗД органів малого тазу у жінок (в тому числі вагінально, ректально)270 грн.

УЗД щитовидної залози200 грн.

УЗД молочної залози з обох сторін250 грн.

УЗД м’яких тканин і лімфатичних вузлів 170 грн.

Ехокардіоскопія350 грн.

Черезстравохідна ехокардіоскопія800 грн.

Черезстравохідна ехокардіоскопія (контроль)500 грн.

УЗД плевральних синусів150 грн.

УЗД судин шиї (екстракраніальна доплерографія)320 грн.

УЗД судин верхніх кінцівок:

- артерій320 грн.

- вен320 грн.

- одна кінцівка200 грн.

УЗД судин нижніх кінцівок:

- артерій320 грн.

- вен320 грн.

- одна кінцівка200 грн.

УЗД судин черевної порожнини (доплерографія)320 грн.

УЗД ниркових артерій (доплерографія)270 грн.

УЗД колінних суглобів220 грн.

УЗД слинних залоз220 грн.

Інтракраніальна доплерографія 320 грн.

Вагітність ранніх термінів (до 12 тижнів)250 грн.

Фолікулометрія250 грн.

Повторна фолікулометрія180 грн.

УЗД-контроль (до двох тижнів)180 грн.

Інтревенційні втручання під контролем УЗД:

пункційна біопсія простати1800 грн.

пункційна біопсія щитовидної залози (тонкоголокова)350 грн.

пункційна біопсія нирок1500 грн.

пункційна біопсія печінки1500 грн.

пункційна біопсія молочної залози350 грн.

пункційна біопсія м’яких тканин350 грн.

нефротомія пункційною системою “Pig Tail”1700 грн.

дренування абсцесів печінки, сальникової сумки, заочеревинного простору, паранефрію1700 грн.

дренування посттравматичних гематом300 грн.

 

Коментарі  

#8 Міклош 14.02.2018, 00:25
Адміністрація сайту видалила коментар за порушення правил користування сайтом. А саме за неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації та нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян.
Відповісти
#7 Ольга2 15.08.2015, 09:23
Знаю центр Сімедгруп як один із найкращих медичних центрів, сама не одноразово зверталась. У чоловіка проблеми з підшлунковою та жовчним міхуром. Звернулись до узі в цьому центрі. Нам поставили діагноз - дискінезія жовчного міхура. Дуже подобається відношення персоналу до пацієнтів, працівники - лікарі від Бога.
Відповісти
#6 Наталя 17.07.2015, 12:29
Так як я з дитинства хворiю нирками,дуже багато де обходила обстеження,але все марно. И за порадою знайомих звернулась до центру Сiмедгруп-менi дуже сподобалося уважне ставлення персоналу, всi дiагностики проводили на найсучаснiй апаратурi,я побачила високу квалiфiкацiю лiкарiв. Усiм рекомендую центр Сiмедгруп.
Відповісти
#5 Олена 07.07.2015, 10:35
Останнім часом стала помічати незначні болі у попереку. Пройшла всіх лікарів своєї районної лікарні. Дібралась до гінеколога. Зробили УЗД - нічого не виявили. Стала передивлятись простори інету і випадково знайшла сайт "Сімедгруп". Записалась на прийом. Зробили УЗД і виявили невелику едометріозну кісту. Вона була дуже ще маленька. Дякувати якісно проведенному діагностуванню, тому що від нього залежить подальший напрямок лікування. Лікування призначили вірно - поки є можливість обійтись без операційного втручання.
Відповісти
#4 Иван 14.06.2015, 20:32
Забув сказати, якість обслуговування мені сподобалась. З дружиною пройшли обслідування, все нормально. У нас в селищі немає такого обладнання відповідно і якість надання медичних послуг нижча. Дякую закладу за людяність і професіоналізм, дай вам Бог здоровя.
Відповісти
#3 Иван 14.06.2015, 17:23
Це основа-основ і без неї ніяк. Завдяки УЗД і аналізу крові можна побачити не все, але в більшості випадків видно стан здоров'я людини. Своєчасне обстеження - запорука успіху в лікуванні, а також впевненність в своєму здоровї. УЗД ще добре тим, що видно внутрішні органи, не потрібно використовувати рентген, зайвий раз людей опромінювати.
Відповісти
#2 Марія 10.06.2015, 15:28
За порадою знайомих звернулась в Сімедгруп на чергове УЗД після лапароскопії кісти, аби упевнетись у тому, что немає новоутворень.
Сучасне обладнання, затишні кабінети та якісні послуги - це ті слова, якими я можу описати своє враження від візиту. А головне діагноз, який мене заспокоїв, - новоутворень немає
Відповісти
#1 Дарина 22.05.2015, 10:16
Під час вагітності почала помічати погіршення самопочуття. Виявилося, що у мене щодня підвищувався тиск. На черговому прийомі поскаржилася на це своєму гінекологу. Лікар призначив УЗД серця та нирок (оскільки у дитинстві я хворіла на пієлонефрит). За порадою друзів звернулася у центр "Сімедгруп". Була приємно вражена як уважним ставленням до пацієнтів, так і якістю обладнання, на якому проводилися дослідження. Одразу отримала корисні поради щодо підтримки свого здоров’я. Дуже задоволена, що звернулася в "Сімедгруп".
Відповісти

Виконують

Лікар з УЗД

Стефанська Леся

Лікар з УЗД

Токар Світлана

Дідух Ружена Орестівна сімедгруп s

Лікар з УЗД

Дідух Ружена

Шпук Володимир Васильович s

Лікар з УЗД

Шпук Володимир

Популярне