УЗД Франківськ

 

УЗД ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Ультразвукова діагностика

Висока кваліфікація лікарів-діагностів клінічного лікувально-діагностичного центру Сімедгруп та нова ультразвукова система останнього покоління дозволяють проводити складні та унікальні види досліджень!

Ціни на УЗД (ультразвукову діагностику)

УЗД Івано ФранківськУльтразвукова діагностика - один з найпоширеніших методів діагностики, в основі якої лежить використання ультразвукових хвиль. Доступність, нешкідливість, можливість за короткий час встановити патологію внутрішніх органів - переваги УЗД. У всьому світі УЗД використовується для первинного обстеження пацієнтів.

Ультразвукова діагностика (УЗД) - це нешкідливий метод діагностики, який не потребує від пацієнта серйозної підготовки і значного часу. З розвитком УЗД з'явилися такі апарати, які дозволяють визначати стан органів і з високою вірогідністю судити про наявність патології або їх відсутності.

УЗД діагностика - метод, заснований на принципі відображення ультразвукових хвиль. Даний вид діагностики значно дешевший, а головне не завдає шкоди пацієнтові.

Інформативне УЗД широко використовується як первинний метод візуалізації при захворюваннях органів черевної порожнини, нирок та органів малого тазу, вагітності, визначення стану внутрішньоутробного плода, новонароджених, органів і тканин шиї, включаючи щитовидну, для виявлення рідини в плевральних порожнинах і т.д.

ультразвукова діагностика Франківськ

У нашому центрі Сімедгруп використовується найсучасніша апаратура виробництва світових лідерів на ринку медичної техніки. Для нас не існує органів або систем, які було б неможливо оглянути за допомогою методу УЗД. Сьогодні УЗД дозволяє досліджувати очі і суглоби, серце й судини, поверхневі органи та органи, недоступні для огляду лікаря. Тільки у Сімедгруп є можливість поглибленого обстеження серця, за допомогою спеціального датчика, що дозволяє визначити точний діагноз пацієнта.

У Сімедгруп обстежуються пацієнти різного віку. При проведенні диспансеризації цей метод незамінний. Інформативність ультразвукового методу багато в чому залежить від професійних якостей наших фахівців, які проводять дослідження і дозволяє їм проводити дослідження і оцінювати їх результати на найвищому діагностичному рівні.

 

Коментарі  

#8 Міклош 14.02.2018, 00:25
Адміністрація сайту видалила коментар за порушення правил користування сайтом. А саме за неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації та нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян.
Відповісти
#7 Ольга2 15.08.2015, 09:23
Знаю центр Сімедгруп як один із найкращих медичних центрів, сама не одноразово зверталась. У чоловіка проблеми з підшлунковою та жовчним міхуром. Звернулись до узі в цьому центрі. Нам поставили діагноз - дискінезія жовчного міхура. Дуже подобається відношення персоналу до пацієнтів, працівники - лікарі від Бога.
Відповісти
#6 Наталя 17.07.2015, 12:29
Так як я з дитинства хворiю нирками,дуже багато де обходила обстеження,але все марно. И за порадою знайомих звернулась до центру Сiмедгруп-менi дуже сподобалося уважне ставлення персоналу, всi дiагностики проводили на найсучаснiй апаратурi,я побачила високу квалiфiкацiю лiкарiв. Усiм рекомендую центр Сiмедгруп.
Відповісти
#5 Олена 07.07.2015, 10:35
Останнім часом стала помічати незначні болі у попереку. Пройшла всіх лікарів своєї районної лікарні. Дібралась до гінеколога. Зробили УЗД - нічого не виявили. Стала передивлятись простори інету і випадково знайшла сайт "Сімедгруп". Записалась на прийом. Зробили УЗД і виявили невелику едометріозну кісту. Вона була дуже ще маленька. Дякувати якісно проведенному діагностуванню, тому що від нього залежить подальший напрямок лікування. Лікування призначили вірно - поки є можливість обійтись без операційного втручання.
Відповісти
#4 Иван 14.06.2015, 20:32
Забув сказати, якість обслуговування мені сподобалась. З дружиною пройшли обслідування, все нормально. У нас в селищі немає такого обладнання відповідно і якість надання медичних послуг нижча. Дякую закладу за людяність і професіоналізм, дай вам Бог здоровя.
Відповісти
#3 Иван 14.06.2015, 17:23
Це основа-основ і без неї ніяк. Завдяки УЗД і аналізу крові можна побачити не все, але в більшості випадків видно стан здоров'я людини. Своєчасне обстеження - запорука успіху в лікуванні, а також впевненність в своєму здоровї. УЗД ще добре тим, що видно внутрішні органи, не потрібно використовувати рентген, зайвий раз людей опромінювати.
Відповісти
#2 Марія 10.06.2015, 15:28
За порадою знайомих звернулась в Сімедгруп на чергове УЗД після лапароскопії кісти, аби упевнетись у тому, что немає новоутворень.
Сучасне обладнання, затишні кабінети та якісні послуги - це ті слова, якими я можу описати своє враження від візиту. А головне діагноз, який мене заспокоїв, - новоутворень немає
Відповісти
#1 Дарина 22.05.2015, 10:16
Під час вагітності почала помічати погіршення самопочуття. Виявилося, що у мене щодня підвищувався тиск. На черговому прийомі поскаржилася на це своєму гінекологу. Лікар призначив УЗД серця та нирок (оскільки у дитинстві я хворіла на пієлонефрит). За порадою друзів звернулася у центр "Сімедгруп". Була приємно вражена як уважним ставленням до пацієнтів, так і якістю обладнання, на якому проводилися дослідження. Одразу отримала корисні поради щодо підтримки свого здоров’я. Дуже задоволена, що звернулася в "Сімедгруп".
Відповісти

Виконують

Лікар з УЗД

Стефанська Леся

Лікар з УЗД

Токар Світлана

Дідух Ружена Орестівна сімедгруп s

Лікар з УЗД

Дідух Ружена

Шпук Володимир Васильович s

Лікар з УЗД

Шпук Володимир