Судус Андрій

 

specdoc

ПОСАДА

Лікар-хірург серцево-судинний, завідувач кардіологічного підрозділу

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

К. мед. н., лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Хірургія серця та магістральних судин»

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

304

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

з 09:00 до 16:00 (пн.-пт.)

 

massagdoc

ОСВІТА

Воєнно-медична академія (м. Санкт-Петербург) Спеціальність «Лікувальна справа»

Коментарі  

#14 Наталія 30.10.2016, 20:25
Наша тітка оперувалась у Андрія Володимировича.Це чудовий лікар із золотими руками.Він зробив неможливе.Повернув нашу тітку до життя.Дуже дякуємо вам за вашу роботу.
Відповісти
#13 Наталія 30.10.2016, 20:20
BIU
Відповісти
#12 Тетяна 28.04.2015, 17:41
Нарешті в Захiдному регiонi з'явилося дiйсно надійне, швидке і якісне обслуговування,ефективне лікування, точне встановлення діагнозу! Безмежно вдячна Андрію Володимировичу за його чуйнiсть, порядність та високу кваліфікованість!
Відповісти
#11 Михайло 28.04.2015, 10:32
Раніше довіряв своє здоров"я тільки столичним фахівцям. Адже хвороба моя досить складна.Та й фінансові можливості дозволяли. Але лікування в Сінмедгруп, знайомство із завідувачем їхнього кардіохірургічного відділення кардинально змінило мою думку.Після успішної операції, проведеної Андрієм Володимировичем, можу сказати, що і на Західній Україні є достойна альтернатива столичній медицині.
Відповісти
#10 Олена 27.04.2015, 17:37
Андрій Володимирович - це Фахівець з великої літери. Він відноситься до своїх пацієнтів з повагою, детально вивчає всі нюанси проблеми, проводить обстеження та дає дієві рекомендації щодо подальшого лікування. На жаль, ми мали раніше не дуже приємний досвід з іншим так званим "спеціалістом". Але цей лікар дав нам надію на те, що все дійсно буде добре!
Відповісти
#9 Ірина 26.04.2015, 21:16
Андрія Володимировича порекомендували нам наші друзі, які звертались до нього раніше. Лікарів ми відвідали дуже багато і він був нашою останньою надією. Діагностичний центр ми знайшли без проблем, запис на консультацію провівся швидко. Обстеження лікар проводив довго та ретельно, розпитував про болі та можливі причини, куди раніше звертались. Діагноз був встановлений та назначена дата, час операції. Ми дуже хвилювались, проте пан Андрій був постійно з нами, всіляко підтримував та наставляв. Операція пройшла відмінно, реабілітаційний період ми проходимо ще й зараз, проте стан здоров"я покращується з кожним днем. Хочемо подякувати за вашу роботу та за ті роки життя, які ви подарували
Відповісти
#8 Роман 26.04.2015, 18:01
Минулого року доля послала мені випробування важкою хворобою. Ситуація була складна і неординарна, тому до вибору фахівців підходив відповідально. Мій вибір зупинився на медичному центрі Сімедгруп: чув немало позитивних відгуків про його роботу, та й Івано-Франківськ знаходиться по-сусідству з Тернопільською областю, де я проживаю. Оперував мене Андрій Володимирович. Дякуючи його професіоналізму і злагодженій роботі всього медперсоналу, я благополучно подолав свою проблему.
Відповісти
#7 Юліанна 26.04.2015, 10:20
У моєї тітки трапився гострий інфаркт міокарда.Та вона потрапила до цього діагностичного центру.
Їй одразу ж провели операцію. Андрій Володимирович проводив цю операцію, завдяки йому вона зараз жива и почуває себе добре. Наша сім'я йому дуже вдячна, тому ми його, як фахівця будемо рекомендувати усім знайомим. Побільше б таких кваліфікованих фахівців.
Відповісти
#6 Юлія 25.04.2015, 21:54
Є люди, які нарождені для великої місії. Судус Андрій Володимирович - один з таких людей. Доля познайомила нас в не самий хороший період мого життя - чоловікові поставили страшний діагноз. Він повільно помирав. А разом з ним і я. Від внутрішнього болю. Подруга побачила, що я в відчаї і порадила звертнутися саме до Андрія Володимировича, бо пару років назад від повернув до життя її батька. І чудо трапилось. Складна операція, через 3 дні чоловік вже ходив, а на восьмий день нас виписали. Все було під пильним наглядом Андрія Володимировича. Низький Вам поклін, золота наша людино!
Відповісти
#5 Наталя 18.04.2015, 17:09
Дякуючи золотим рукам Судус Андрія Володимировича, наша мама досі з нами. Заміна клапана серця, проведена ним, була успішною. Реабілітація пройшла без ускладнень, Андрій Володимирович постійно вів нагляд за мамою. Наша родина вдячна кардіохірургу за врятоване життя найдорожчої нам людини.
Відповісти