Стоматологія

 
 
Стоматологія Івано-Франківськ

 

СТОМАТОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Лікувально-діагностичний центр "Сімедгруп" надає послуги стоматології та ортодонтії, що здійснює профілактику і лікування всіх видів захворювань зубів. Політика нашого центру - це «європейська якість за доступною ціною». Наші висококваліфіковані лікарі доведуть Вам, що зараз стоматологія - це швидко і безболісно. "Сімедгруп" відрізняється особливим ставленням і сервісом до пацієнтів. Найновіше оснащення, передові технології в стоматології, грамотні фахівці, і затишок, як вдома дозволять Вам почуватись зручно й комфортабельно.

Ціни на послуги стоматолога

Сяюча посмішка - для вдалого життя!

Ми використовуємо найновіші, безболісні технології лікування та відбілювання зубів. Ми робимо всі види лікування зубів починаючи від простого огляду та гігієни порожнини рота до важких видів протезування та імплантації.

Висококваліфіковані лікарі - стоматологи, які кожен день збільшують свої професійні здібності, освоюють сучасні технології, а найголовніше володіють великим досвідом роботи і мають вищу кваліфікацію.

Стоматологія Івано-Франківськ

Здорові зуби - це показник якості життя, завдаток фізіологічного благополуччя, гарна посмішка - це суспільні контакти, спілкування. Мовою усмішки можливо висловити велику кількість почуттів: прихильність, відрада, блаженство. Для цього в зубному ряду не повинно бути дірок, і вони повинні бути добре доглянутими.

Підтримати красу Вашої посмішки, безсумнівно, допоможуть кваліфіковані лікарі в "Сімедгруп", а ще систематична грамотна профілактика. При цьому починати її треба якомога раніше. Отже, відвідувати стоматолога потрібно як мінімум 2 рази на рік. І за цей час Ви можете уникнути неабияких проблем з зубами.

На ринку стоматологічних пропозицій, відділення стоматології в "Сімедгруп" відрізняється професійним ставленням, якістю надання послуг та комфортним перебуванням пацієнтів під час лікування, а найголовніше доступними цінами.

Стоматологія Івано-Франківськ

Чистота і комфорт внутрішнього оздоблення нашого центру і доброзичливість адміністрації подарує Вам хороші враження під час перебування в центрі. Крім того, Вас одразу ознайомлять з потрібною інформацією по пропозиціях і їх цінах, також Ви можете ознайомитись з цінами особисто внизу сторінки. Наш персонал в "Сімедгруп" допоможе заповнити потрібні папери та відповість на Ваші запитання.

 

Коментарі  

#6 Надія 15.07.2015, 16:55
В моєї донечки були проблеми з зубами. Ми вирішили звернутися до стоматологів центру Сімедгруп і залишилися дуже-дуже задоволені. Лікар стоматолог-ортодонт Грищук Наталя і до дитини підхід знайшла, і лікування, як на мене правильно підібрала і встановила. Тепер пані Наталя - улюблена лікарка доньки і, напевно, завдяки такому хорошому ставленню і стоматологів перестане боятися і посмішку буде мати красиву. Дякуємо файненько.
Відповісти
#5 Ольга 09.07.2015, 20:17
Дуже вдячна лікарям Сімедгруп, за не один врятований зуб. Ще з дитинства зуби дуже погані, в 15 років залишились живими лише вісім зубів, а мертві запломбовані почались руйнуватись. Дякуючи лікарям Сімедгруп, мені владось врятувати три моляра від видалення. Дуже грамотні спеціалісти, ще на першому прийомі сказали про мій неправильний привкус (хоча я була до цього у багатьох інших лікарів) і призначили носіння капи на ніч.
Відповісти
#4 Світлана 03.07.2015, 17:36
Довго сумнівалася щодо вибору стоматологічної клініки для лікування зуба. Зараз вибір приватних лікарських послуг доволі великий, але якість їх залишає бажати кращого. Знайомий порадив звернутися до центру "Сімдегруп". Ризикнула, полікувала і залишилася дуже задоволеною! Пані Наталя працювала дуже акуратно, щоб я якомога менше відчувала дискомфорт. Дякую!
Відповісти
#3 Алла 19.06.2015, 13:44
Щиро вдячна пані Олександрі за якісне відбілювання та швидке і, найголовніше, безболісне лікування моїх зубів. Напевно, всі бояться стоматологів, але у цьому центрі працюють справжні професіонали своєї справи. Дослухаються до прохань клієнтів, заспокоюють, намагаються не спричиняти неприємних чи болісних відчуттів, із розумінням та терпінням ставляться до примх та істерик хворих. Дякую!
Відповісти
#2 Сергій 15.06.2015, 22:37
Раніше дуже рідко звертався до стоматологів. Страх перед його кабінетом був сильнішим за здоров'я моїх зубів. Звернувся в центр тільки тоді, колиі вже затягувати було неможливо. Сімедгруп мені порекомендував знайомий. Я залишився цілком задоволений роботою стоматолога. Всім раджу не затягувати і відвідувати стоматолога регулярно.
Відповісти
#1 Андрій 06.06.2015, 16:07
Я взагалі завжди дуже боявся стоматологів. Але коли почав боліти зуб (сильно боліти), довелося подолати страхи і піти в лікарню. Мені сподобалося :) Дружньо зустріли, швидко обстежили, поставили діагноз, а потім і пломбу. І усе це зовсім не боляче! Ще й не дорого...
Відповісти

Виконують

Лікар

стоматолог-ортодонт

Грищук Н.

Лікар

стоматолог-ортодонт

Васько О.

Ковалець Роман Ігорович

Лікар

хірург / терапевт

Ковалець Р.