specdoc

ПОСАДА

Лікар-кардіолог

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Кардіологія»

 

massagdoc

ОСВІТА

Івано-Франківський державний медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа»

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

102

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

з 09:00 до 17:00 (пн.-пт.)

 

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДО ЛІКАРЯ

Коментарі  

#5 Iryna 03.03.2016, 21:26
Щиро дякую Надії Володимирівні за її високий професіоналізм та хороше і чутливе ставлення до людей. Я вже 8 років проживаю в США і навчаюся тут у медичному університеті, з великою вимогою ставлюся до лікарів та до їхнього професіоналізму. На Україні у мене проживають двоє батьків, які постійно скаржаться на здоровя. Після довгого лікування в звичайних лікарнях не було жодного результату...моя мама була постійно незадоволеною. Після візиту до вашої клініки, а особливо до лікаря-кардіолога Надії Володимирівної Рогів, яка завдяки своїм професійним здібностям та турботою про маму, поставила правильний діагноз та призначила лікування. Після того, як я пройшла практику в кращих лікарнях Нью-Йорка, мені дуже приємно, що в нас на Україні є такий досвідчений лікар- кардіолог яку можна прирівняти до міжнародних стандартів. Хотілося б що в нас на Україні було побільше таких спкціалістів, як Надія Володимирівна. Щиро вдячна Вам, Надіє Володимирівно за те, що ви дали моїй мамі свою доброту, опіку та надію на краще та здорове майбутнє! З повагою Iryna Qeramixhi!
Відповісти
#4 Юрій 22.06.2015, 07:07
Хочу подякувати Надії Володимирівні за професійні якості і хороше ставлення, це чудова людина і прекрасний лікар який знає свою справу і чудово ставиться до людей
Відповісти
#3 Тетяна 10.05.2015, 10:31
Чоловіка дуже тяжко було вмовити звернутися до лікарів, але Надія Володимирівна переконала його розпочати лікування. Вже за місяць не виникає біль у серці, не спостерігаемо тахікардію, почуваеться набагато краще. Спасибі Вам за лікування, а особливо за Ваше материнське ставлення до паціентів та турботу.
Відповісти
#2 Мирослава 29.04.2015, 20:52
Ця людина дійсно майстер свого діла і чудовий спеціаліст! Саме завдяки їй безліч людей почувають себе здоровими. На щастя я попала в її руки та залишилася задоволена, вона вміло робить свою справу. Я звісно що бажаю всім бути здоровими, та якщо вам потрібен лікар-кардіолог то найкращим варіантом для вас буде консультація в Сімедгруп.
Відповісти
#1 Сергiй Iванович 19.04.2015, 22:26
Хочеться подякувати Надіi Володимирівнi за чуйне ставлення до мене як до пацієнта. Великий досвід роботи дозволив їй поставити правильний діагноз. Хоча я звертався зі своєю проблемою не в один медичний заклад . Тепер пройшов обстеження і приймаю потрібні процедури.
Відповісти