Сімедгруп
 
Остап’як Ірина Зіновіївна

Остап’як І.З.

Директор центру

Яхновська Оксана Іванівна

Яхновська О.І.

Головна медична сестра

СІМЕДГРУП

Клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП» був відкритий 10 лютого 2012 року в місті Івано-Франківськ по вулиці Федьковича 91 А, біля Обласної клінічної лікарні м.Івано-Франківськ.

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. До роботи у центрі залучені висококваліфіковані спеціалісти, які проходили навчання у кращих клініках України. Консультативні послуги надаються професорами та доцентами клінічних кафедр Івано-Франківського національного медичного університету, лікарями вищої кваліфікаційної категорії з багаторічним стажем роботи.

Перевагами КЛДЦ «СІМЕДГРУП» є наявність високотехнологічного п’ятиповерхового приміщення, яке оснащено приточно-витяжною вентиляцією, кондиціонуванням, системою «Чисте повітря» в операційному блоці і блоці інтенсивної терапії, комп’ютерною мережею з відповідним програмним забезпеченням.

Для надання якісних медичних послуг центр "Сімедгруп", в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерний томограф (64-зрізовий); магнітно-резонансний томограф (1,5-Т); УЗД апарати з специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи і системи; ангіограф; лазерна система для проведення літотрипсії; С-арочний рентгенапрат; фіброгастроскоп, колоноскоп; кольпоскоп, гістероскоп. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в КЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в постопераційному періоді.

Наявність даної апаратури дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема, в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань (від ЕКГ, велоергометрії, холтерівського моніторування, УЗД серця і судин до рентгенокомп’ютерної неінвазивної коронарографії, інвазивної ангіографії), а це дає змогу проводити і відповідні лікувальні втручання — стентування судин, аортокоронарне шунтування і трансплантацію мітральних і аортальних клапанів.

Таке забезпечення дозволяє надавати висококваліфіковану діагностично-лікувальну допомогу пацієнтам і разом з цим утримувати цінову політику доступну для будь-якої верстви населення. Структура лікувально-діагностичного центру поділяється на два блоки лікувально-профілактичний та допоміжно-діагностичний підрозділи.

Лікувально-профілактичний підрозділ містить в собі:
Кабінет лікаря кардіолога та лікаря-ревматолога
Кабінет лікаря невропатолога та нейрохірурга
Два кабінети лікаря-уролога
Кабінет лікаря-акушер-гінеколога
Кабінет лікаря-хірурга серцево-судинного та лікаря-хірурга судинного
Кабінет лікаря-гастроентерола
Кабінет лікаря-офтальмолога
Кабінет лікаря-стоматолога-терапевта
Кабінет лікаря-стоматолога-ортодонта
Кабінет лікаря-стоматолога-хірурга
Маніпуляційний кабінет
Денний стаціонар
Операційна для інтервенційної радіології
Спеціалізована рентген-операційна
Операційний блок
Маніпуляційний кабінет (перев’язочна)
Палата інтенсивної терапії та реанімації

Допоміжно-діагностичний підрозділ включає:
Два кабінети лікаря з ультразвукової діагностики
Кабінет лікаря-рентгенолога комп’ютерної томографії
Кабінет лікаря-рентгенолога магнітно-резонансної терапії
Кабінет лікаря з функціональної діагностики
Кабінет лікаря-ендоскопіста
Кабінет клінічних лабораторних досліджень
Кабінет клінічних імунологічних та клінічних біохімічних досліджень
Стерилізаційний блок

Нагороди та ліцензії:

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України на медичну практику Серія АГ № 597057
Ліцензія Державної Служби України з Контрою за Наркотиками Серія АВ № 613177О
Акредитаційний сертифікат, перша категорія, Серія МЗ № 012046 від 25.06.2014 р.
Ліцензія № ОВ 030327 з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегілювання України, серія АА № 002130 від 20.04.2012 р.
Нагорода «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів» від 01.07.2013 року видана асоціацією «Служба організації інфекційного контролю»

Коментарі   

#42 Федоришин Іван 28.07.2017, 10:54
Хочу щиро подякувати лікарям Олегу Петровичу Сандурському і Дмитру Володимировичу Веризі за успішно зроблену мені операцію на видалення каменя з нирки.Медичний персонал тут,від санітарки до лікаря,дуже дбайливо ставиться до одужання пацієнта.А в подальшому,Дмитро Володимирович,як лікуючий лікар мій- це людина з дуже щирим серцем,яка навіть після виписки з лікувального центру,каже дзвонити кожного дня і сповіщати про стан одужання.Медичному персоналу щиро дякую,а хворим раджу приходити сюди на консультації і лікуватися.
Цитата
#41 Адміністратор SMG 18.07.2017, 10:47
Цитую Іванна:
Доброго дня . Моєму синові діагностували розсіяний склероз. Мене цікавить чи ваша клінійка займається лікуванням цієї хвороби бо я на сайті нічого незнайка. Дякую

Доброго дня. Так, Ви можете записатися на консультацію до невролога по телефону вказаному на сайті, або онлайн за цим посиланням https://smg.if.ua/index.php/записатись-на-прийом
Цитата
#40 Іванна 16.07.2017, 12:23
Доброго дня . Моєму синові діагностували розсіяний склероз. Мене цікавить чи ваша клінійка займається лікуванням цієї хвороби бо я на сайті нічого незнайка. Дякую
Цитата
#39 Анна Романівна 02.07.2017, 11:40
Рекомендую звертатися в цей заклад. З державними лікарнями не порівняти, як небо і земля... Сервіс на висоті, записуєшся на зручний для себе час, в чергах не стоїш, лікарі привітні, все внятно пояснюють. Добре, що в Франківську є такий заклад євопейського рівня.
Цитата
#38 Лесь Людмила 12.06.2017, 20:34
Хочу висловити подяку лікарю урологу Веризі Дмитру Володимировичу не тільки за якісно проведену мені операцію,а і за моральну підтримку.Я завдячую Дмитру Володимировичу за те,що він зразу зумів знайти до мене підхід і налаштував на проведення операції на нирку та сечовий міхур.Всім людям, в яких є проблеми по урології раджу звертатись в клініку "СІМЕДГРУП" м. Івано- Франківськ до лікаря уролога Вериги Дмитра Володимировича.Щиро Вам вдячна!!! Також дякую всім медичним працівникам цієї клініки за хороше відношення до пацієнтів та за якісну роботу. ВЕЛИКЕ ВАМ СПАСИБІ!!!
Цитата
#37 Новоженець Ярослав 02.06.2017, 23:23
Як завжди буває, неочікувано виникла потреба в кваліфікованій допомозі батькові, який переніс інфаркт. Почувши дуже хороші відгуки про діагностичний центр «Сімедгруп» в Івано-Франківську, звернулися туди по допомогу . І не пошкодували . Висококваліфіковані фахівці, чуйне ставлення медперсоналу та індивідуальний підхід. Лікар-кардіолог Жвиревич Андрій Володимирович надав консультативну допомогу: обстежив і направив до інтервенційного кардіолога Курильця Юрія Тарасовича , який на високому професійному рівні провів необхідне втручання у роботу серця і допоміг позбутися проблеми зі здоров’ям. Щиро вдячні вам за бажання допомогти, вправні руки і дуже вчасну допомогу. Здоров’я вам, терпеливості, наснаги у такій нелегкій благородній праці, що дарує людям можливість повернутися до повноцінного життя.
Цитата
#36 Катерина Омельянівна 22.05.2017, 12:11
Хочу висловити свою думку про ваш центр.Дуже щаслива що у Україні є така можливість піти в такий центр зовсім не чекаючи черг.Записався-прийшов на свій час ,заплатив гроші в касу з видачею чеку і щасливий!Ніхто на тебе не обурується і не кричить.коли ти прийшов до лікаря і він не задоволений,так як є у державних установах....нажаль...Ще хочу подякувати світленькій дівчинці на реєстратурі яка ввічливо і з посмішкою мені все пояснювала,хоч я і морочила їй голови.Дякую вам за все шановне керівництво,ви робите людей здоровими навіть морально і душевно!!!!
Цитата
#35 Адміністратор SMG 06.04.2017, 10:32
Цитую БОГДАНА:
хочу запитати, чи проводять у вас операції такі, як встановлення кольца на жолудку для похудання?

Доброго дня Богдана. Ні, ми не проводимо такого виду операції.
Цитата
#34 БОГДАНА 06.04.2017, 00:07
хочу запитати, чи проводять у вас операції такі, як встановлення кольца на жолудку для похудання?
Цитата
#33 Адміністратор SMG 12.03.2017, 22:05
Цитую Оксана:
Поясніть чому в реєстратурі не відповідають на дзвінки!!!Дозвонитися туди це одна катастрофа. Можнай скористатися зворотнім звязком. Ні в одній клініці таке не бачила. Останній раз коли була, то на реєстратурі дівчина коли теленфонував мобільний телефон реєстратури, збоку виключала дзвінок. Нахабство!Бажання через таких працівників відпадає проводити операцію у Судуса А.В.,хоча і він класний спеціаліст!

Доброго дня. Вибачте, що Ви не змогли додзвонитися на реєстратуру. Зараз до нашого центру звертається дуже багато пацієнтів, тому є затримки. Ми працюємо над вирішенням цієї проблеми, збільшуємо кількість працівників. Ми завжди намагаємося покращити наш сервіс. Також Ви можете записуватися на прийом онлайн за цим посиланням https://smg.if.ua/index.php/записатись-на-прийом
Цитата