Сімедгруп
 
Остап’як Ірина Зіновіївна

Остап’як І.З.

Директор центру

Яхновська Оксана Іванівна

Яхновська О.І.

Головна медична сестра

КЛДЦ «СІМЕДГРУП»

Клінічний лікувально-діагностичний центр «СІМЕДГРУП» був відкритий 10 лютого 2012 року в місті Івано-Франківськ по вулиці Федьковича 91 А, біля Обласної клінічної лікарні м.Івано-Франківськ.

Діяльність центру спрямована на надання діагностичних, лікувальних та консультативних послуг. До роботи у центрі залучені висококваліфіковані спеціалісти, які проходили навчання у кращих клініках України. Консультативні послуги надаються професорами та доцентами клінічних кафедр Івано-Франківського національного медичного університету, лікарями вищої кваліфікаційної категорії з багаторічним стажем роботи.

Перевагами КЛДЦ «СІМЕДГРУП» є наявність високотехнологічного п’ятиповерхового приміщення, яке оснащено приточно-витяжною вентиляцією, кондиціонуванням, системою «Чисте повітря» в операційному блоці і блоці інтенсивної терапії, комп’ютерною мережею з відповідним програмним забезпеченням.

Для надання якісних медичних послуг центр "Сімедгруп", в основному, забезпечений сучасним німецьким обладнанням фірми Siemens, а саме: комп’ютерний томограф (64-зрізовий); магнітно-резонансний томограф (1,5-Т); УЗД апарати з специфічною можливістю обстежувати серцево-судинну систему та інші органи і системи; ангіограф; лазерна система для проведення літотрипсії; С-арочний рентгенапрат; фіброгастроскоп, колоноскоп; кольпоскоп, гістероскоп. Операційний блок з відповідною наркозно-дихальною апаратурою і апаратом штучного кровообігу, блок інтенсивної терапії з відповідною апаратурою спостереження за хворими в режимі online та дихальною апаратурою надають можливість проводити в КЛДЦ складні оперативні втручання і професійний догляд в постопераційному періоді.

Наявність даної апаратури дає змогу проводити багатопрофільні обстеження і лікування, зокрема, в галузі неврології, нейрохірургії, ортопедії, гінекології, гастроентерології, хірургії; проводити дослідження в сфері серцево-судинних захворювань (від ЕКГ, велоергометрії, холтерівського моніторування, УЗД серця і судин до рентгенокомп’ютерної неінвазивної коронарографії, інвазивної ангіографії), а це дає змогу проводити і відповідні лікувальні втручання — стентування судин, аортокоронарне шунтування і трансплантацію мітральних і аортальних клапанів.

Таке забезпечення дозволяє надавати висококваліфіковану діагностично-лікувальну допомогу пацієнтам і разом з цим утримувати цінову політику доступну для будь-якої верстви населення. Структура лікувально-діагностичного центру поділяється на два блоки лікувально-профілактичний та допоміжно-діагностичний підрозділи.

Лікувально-профілактичний підрозділ містить в собі:
Кабінет лікаря кардіолога та лікаря-ревматолога
Кабінет лікаря невропатолога 
Два кабінети лікаря-уролога
Кабінет лікаря-акушер-гінеколога
Кабінет лікаря-хірурга серцево-судинного та лікаря-хірурга судинного
Кабінет лікаря-гастроентерола
Кабінет лікаря-стоматолога-терапевта
Кабінет лікаря-стоматолога-ортодонта
Кабінет лікаря-стоматолога-хірурга
Маніпуляційний кабінет
Денний стаціонар
Операційна для інтервенційної радіології
Спеціалізована рентген-операційна
Операційний блок
Маніпуляційний кабінет (перев’язочна)
Палата інтенсивної терапії та реанімації

Допоміжно-діагностичний підрозділ включає:
Два кабінети лікаря з ультразвукової діагностики
Кабінет лікаря-рентгенолога комп’ютерної томографії
Кабінет лікаря-рентгенолога магнітно-резонансної терапії
Кабінет лікаря з функціональної діагностики
Кабінет лікаря-ендоскопіста
Кабінет клінічних лабораторних досліджень
Кабінет клінічних імунологічних та клінічних біохімічних досліджень
Стерилізаційний блок

Нагороди та ліцензії:

Ліцензія Міністерства Охорони Здоров’я України на медичну практику Серія АГ № 597057
Ліцензія Державної Служби України з Контрою за Наркотиками Серія АВ № 613177О
Акредитаційний сертифікат, перша категорія, Серія МЗ № 012046 від 25.06.2014 р.
Ліцензія № ОВ 030327 з ядерної та радіаційної безпеки Держатомрегілювання України, серія АА № 002130 від 20.04.2012 р.
Нагорода «Чиста лікарня. Безпечна для пацієнтів» від 01.07.2013 року видана асоціацією «Служба організації інфекційного контролю»

Коментарі  

#63 Василь 06.12.2018, 18:37
Доброго дня!Мене цікавлять МРТ малого тазу.Чому пишу сюди а не телефоную тому що по телефону мені озвучили ціну у 4500.Коли я сказав що ціна у прайсі набагато нища тоді легенько зїхали на 3550.А у прайсі 2400!!!То ж яка ціна насправді
Відповісти
#62 Микола 18.11.2018, 22:33
Доброго дня. В минулу суботу в клініці робили дружині колоноскопію. Дуже гарна клініка, чиста, привітний персонал. Процедуру проводила лікар Галеньська Н. На моє прохання бути присутнім лікар категорично відмовила. Може це видасться дивним чи неправильним, та я і дружина хотіли щоб був присутній коли вона була без свідомості. Лікар сказала, що родичам забороняється, бо прирівнюється до операції. Вибачте, це ж не відкрите втручання в грудну чи черевну порожнину,що може потрапити інфекція. Хіба міг би занести інфекцію через анальний отвір? Я звичайно був би в халаті, масці, шапочці чи пройти ще якусь дезінфекцію, все що сказали б. Я був присутній при народженні обох дітей і це дозволяється, то як би зашкодив при даній діагностиці?? Коли запитав іншого лікаря, що здається був там присутній, то відповів, що це психологічний тиск на персонал. Коли лікар до проведення ще раз виходила, я знову звернувся, вона відповіла,що можемо скористатись іншою клінікою. Не хотілось ще раз мучити дружину промиванням. А в іншій це обстеження без медикаментозного сну, що могло спричинити дружині біль та її спротив при проходженні зонда. Я наполіг, що краще розслабити тіло і я буду поруч, то обстеження буде якісним і повним. Пів години обстеження вдалося провести тільки до селезінкового кута. У висновку вказано, що кишка чинить опір і зонд вигинатись другою. Більше половини кишківника залишилось не обстежено, хоч апарат найсучасніший і мав би пройти до кінця, пройшовши два кути і прохідність в куті на наданому відео виглядає добра. Та дякую лікареві, що припинила, бо недообстеження краще, ніж травмування чи розрив кишківника. При оплаті, крім процедури і анастезії вказано ще 600 грн на анастезії й ризик, про що не інформували заздалегідь. Прошу вибачення за негарний коментар, я до лікарів завжди відношусь з розумінням і прихильністю, бо в самого мама медсестра та залишились дуже негативні емоції. Ще раз вибачайте. Микола.
Відповісти
#61 Адміністратор SMG 21.06.2018, 20:23
Відповідь на коментар пацієнта Ігор:
Жахливо!!!! З таким безпорядком давно не зустрічався. Записувалися на консультацію на 9:00. Приїхали о 8:50, оплатили, отримали направлення і просиділи під кабінетом ПІВТОРИ ГОДИНИ. Виявляється, що "позачергові пацієнти (лікареві знайомі) обслуговуються без запису". Ми відложили всі справи, приїхали на призначену годину не для того, щоб так довго чекати. Навіщо тоді взагалі реєструватися????? Це приватна клініка і я плачу гроші за прийом. Чому на призначену мені годину приходять без запису і отримують консультацію інші люди????? Це просто хамство!!! Можливо мій коментар видалять, але хай керівництво клініки знає, що сервіс у їхньому закладі неприйнятний і далекий від європейського.

Доброго дня. Для вирішення цієї ситуації надайте більше інформації. Уточніть будь-ласка, до якого лікаря Ви записувалися, дата Вашого візиту і ПІБ пацієнта?
Відповісти
#60 Ігор 16.06.2018, 10:46
Жахливо!!!! З таким безпорядком давно не зустрічався. Записувалися на консультацію на 9:00. Приїхали о 8:50, оплатили, отримали направлення і просиділи під кабінетом ПІВТОРИ ГОДИНИ. Виявляється, що "позачергові пацієнти (лікареві знайомі) обслуговуються без запису". Ми відложили всі справи, приїхали на призначену годину не для того, щоб так довго чекати. Навіщо тоді взагалі реєструватися????? Це приватна клініка і я плачу гроші за прийом. Чому на призначену мені годину приходять без запису і отримують консультацію інші люди????? Це просто хамство!!! Можливо мій коментар видалять, але хай керівництво клініки знає, що сервіс у їхньому закладі неприйнятний і далекий від європейського.
Відповісти
#59 Адміністратор SMG 17.05.2018, 09:54
Відповідь на коментар пацієнта Василь:
Бардак і розвод як і у всіх лікувальних закладах. Чому бардак ? Тому що записані на прийом на 15:00год. приїхали о 14:40год. щоб зареєструватись. А у них технічна перерва бо рахують гроші!! от так прочекали до 15:10год. Працівники даної установи, люди для того і записується на прийом на конкретну годину щоб не чекати...це так для загального розвитку. Але це не все.... Після огляду до мене дзвонить моя дівчина та говорити що потрібно ще доплатити 670грн. за якісь аналізи. Цитую лікарку "У вас там нічого серйозного намає, але якщо хочете то ми вам зробимо два аналізи на виявлення інфекції"... Тобто, що значить якщо хочете то зробимо???Ви ж лікар який за огляд взяв 550грн. і не може сказати чи потрібно робити аналізи чи ні?????!!!!! Типу якщо хочете то робіть!!!!!! А якщо нехочу то що вмирати чи як?????!!!!!!!!Тобто ви зрозуміли , що іде розвод на гроші!!... Тобто робимо висновок. Що робити і які ліки приймати ніхто так і не пояснив а розвели на 1220грн. і допобачення... Не ідіть туди люди ...а то і Вас розведуть))) Міцного всім здоров'я...Мій коментар і так видалять щоб люди не дізнались правду...

Лікарі, у деяких випадках, радять пройти додаткові обстеження пацієнту для точного визначення хвороби і її відсутності. На жаль, не все можна побачити шляхом огляду та консультативного прийому, тому Вам запропонували пройти обстеження, якщо Ви маєте таку можливість, так, як це додаткові витрати.

Стосовно технічної перерви: вона є у будь-якій установі. Вибачте за незручності. Зазвичай у нас все відбувається за графіком.

Також, у будь-якому випадку, Ви можете звернутися у відділ якості обслуговування пацієнтів, або заповнити заявку онлайн на нашому сайті.
https://smg.if.ua/index.php/контакти
Відповісти
#58 Василь 14.05.2018, 17:13
Бардак і розвод як і у всіх лікувальних закладах. Чому бардак ? Тому що записані на прийом на 15:00год. приїхали о 14:40год. щоб зареєструватись. А у них технічна перерва бо рахують гроші!! от так прочекали до 15:10год. Працівники даної установи, люди для того і записується на прийом на конкретну годину щоб не чекати...це так для загального розвитку. Але це не все.... Після огляду до мене дзвонить моя дівчина та говорити що потрібно ще доплатити 670грн. за якісь аналізи. Цитую лікарку "У вас там нічого серйозного намає, але якщо хочете то ми вам зробимо два аналізи на виявлення інфекції"... Тобто, що значить якщо хочете то зробимо???Ви ж лікар який за огляд взяв 550грн. і не може сказати чи потрібно робити аналізи чи ні?????!!!!! Типу якщо хочете то робіть!!!!!! А якщо нехочу то що вмирати чи як?????!!!!!!!!Тобто ви зрозуміли , що іде розвод на гроші!!... Тобто робимо висновок. Що робити і які ліки приймати ніхто так і не пояснив а розвели на 1220грн. і допобачення... Не ідіть туди люди ...а то і Вас розведуть))) Міцного всім здоров'я...Мій коментар і так видалять щоб люди не дізнались правду...
Відповісти
#57 Анастасія 11.10.2017, 12:32
Співробітники рецепції привітні і доброзичливі. Сервіс на дуже хорошому рівні. Час перебування в клініці було максимально комфортним. Все дуже сподобалось. Буду рекомендувати цю клініку.
Відповісти
#56 Руслана 11.10.2017, 12:29
Все на вищому рівні, клініка чиста, доглянута.
Відповісти
#55 Олена 11.10.2017, 12:28
Після такого підходу і відношення хочеться тільки в Сімедгруп.
Відповісти
#54 Світлана 11.10.2017, 12:27
Оперувалася в цій клініці, в комфорті, з увагою від персоналу клініки. На операцію йшла нічого не боячись. Всі аналізи здавала тут же. Підготовка до операції, сама операція, після операції - все на вищому рівні! Увага від анестезіолога до медсестри, яка подавала попити, заслуговує окремої похвали! Дякуємо Всім!
Відповісти