Петровський Тарас

 

specdoc

ПОСАДА

Лікар-кардіолог

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар першої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Кардіологія»

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

204

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

з 09:00 до 17:00 (пн,ср,пт .)

Коментарі  

#6 Кінь 12.11.2016, 17:29
Коментар був видалений адміністрацією через скаргу і порушення правил додавання коментарів

Адміністрація SMG
Відповісти
#5 Марина 17.08.2015, 12:17
Нещодавно лікувалась у Тараса Івановича. Дуже вдячна вам за допомогу у вирішенні мого діагнозу, до яких лікарей тільки не зверталась, усі вони ставили різні діагнози та виписували неймовірно багато дорогих ліків, які зрозуміло не допомогали меня. Тільки Тарас Іванович зразу зрозумів мою проблему, сказав, які ліки мені потрбні і дуже швидко я почала почувати себе краще. Звертайтесь до нього. Знає і любить свою роботу!!!
Відповісти
#4 Леся 12.05.2015, 09:44
Водила до Тараса Івановича свою маму зі скаргами на задишку та відчуття дискомфорту в області серця. Лікар Пертовський провів ретельний огляд і діагностику і призначив дуже ефективне лікування. Хочу відмітити, дуже сучасне обладнання, яке використовується для діагностики у кліниці, що дуже підвищує якість роботи лікарів. Наша щира подяка колективу професіоналів, які працюють в Сімедгруп.
Відповісти
#3 Марія 07.05.2015, 09:30
Вдячна кардіологу Петровському Тарасу Романовичу за його професійний підхід до пацієнта та ретельність і послідовність у встановленні діагнозу. Я робила ЕКГ в кількох місцях, різні кардіологи їх дивились. Але діагноз поставити не могли. А в Сімедгруп пояснили причину шумів серця, зараз проходжу курс лікування і періодично відвідую лікаря. Почуваюсь значно краще.
Відповісти
#2 Софія 01.05.2015, 09:53
Звернулася до кардіолога вагітною, з посилання терапевта, який виявив необхідність додаткового обстеження серця після зробленої кардіограми. Тут почуваєшся людиною, до тебе ставлення привітне і тепле. Лікарі провели необхідні обстеження і встановили діагноз та лікування, яке відкоректували спеціально для мене, бо я вагітна. Напевно всі вагітні дуже недовірливі.
Відповісти
#1 Vladimir 16.04.2015, 17:09
Тарас Іванович справляє враження лікаря професіонала, професійно поставив діагноз, хоча з таким сучасним медичним обладнанням як у нього в кабінеті напевно і я поставлю правильний діагноз )). Саме головне що лікар заряджає позитивом, а не виписує дві сторінки ліків і медогляд щотижня.
Відповісти