Урологія Франківськ

 

УРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Сидячий спосіб життя, погана екологія і велика кількість стресових ситуацій призводять до широкого поширення урологічних захворювань. Саме тому, кожному чоловікові, починаючи з 25-річного віку необхідно проходити профілактичний огляд лікаря-уролога не менше 1-2 рази на рік.

Крім профілактичних оглядів, приводом для візиту можуть стати найменші тривожні зміни в самопочутті (надмірне сечовипускання, свербіж або печіння в районі геніталій, сечокам'яна хвороба, камені в нирках, пісок в нирках, болі в нирках, камені в жовчному міхурі, оксалати і ін.)

Ціни на послуги уролога

Також незахищені статеві контакти. Захворювання, які не проявляють себе спочатку, з часом можуть стати причиною не тільки фізичних страждань, проблем з ерекцією, сечовипусканням та інших захворювань, і в тому числі онкологічних. Таким чином, консультація фахівця-уролога - запорука довгого життя і міцного чоловічого здоров'я!

Урологія Івано Франківськ

Чому потрібно вчасно звертатися до уролога?

Багато чоловіків, при появі проблем з сечовидільною або статевою системи, свідомо відтягують візит до лікаря-уролога, іноді ігноруючи симптоми роками. Така поведінка виправдовується будь-якими причинами. Часто проблему намагаються вирішити самостійно, вдаючись до народної медицини або витрачаючи значні кошти на сумнівні препарати-стимулятори. Тоді як фахівці-урологи стверджують, що є більш простий і Економний шлях: починаючи з 25-річного віку проходити планове профілактичне обстеження в уролога двічі, або хоча б раз на рік, адже виявлення проблем на ранній стадії - гарантія швидкого шляху до повного одужання.

Урологи медичного центру «Сімедгруп в Івано-Франківську» пропонують вам лікування:

Простатиту (хронічного і бактеріального) еректильної дисфункції аденоми простати.

Хвороб, що передаються статевим шляхом.

Передчасного сім'явиверження або навпаки, його затримка.

Урологія Франківськ

У процесі лікування в Сімедгруп лікарі використовують сучасні амбулаторні методики і індивідуальні види лікування, що формуються після отримання результатів обстежень і враховують індивідуальні особливості організму пацієнта.

Пам'ятайте: при виникненні перших симптомів, необхідно невідкладно звернутися до лікаря-уролога і пройти первинний огляд, який займе не більше 40 хвилин вашого часу.

Уролог Франківськ

Чому слід вибрати лікування та консультацію в нашому закладі «Сімедгруп»?

Ефективність: використовуються передові кращі методики, ефективність гарантована (за умови виконання всіх рекомендацій лікаря.

Безпека: досвідчені лікарі-урологи проводять лікування тільки за індивідуальними схемами, які ґрунтуються на результатах обстежень та індивідуальних особливостях організму.

Зручність: Ви можете подзвонити в наш центр і записатися на прийом у зручний для вас час. Також ви можете здати всі аналізи на базі нашого центру

Конфіденційність: будь-яка інформація, надана лікарю, є лікарською таємницею і ні за яких умов не виходить за межі Сімедгруп.

Уролог Івано Франківськ

 

Коментарі  

#6 Наталія 16.10.2016, 23:53
Висловлюю величезну подяку Веризі Дмитру Володимировичу, висококласному урологу і чудовій людині за лікування батька,а також усім працівникам СІМЕДГРУП.
Відповісти
#5 Леонід 19.07.2015, 20:05
Хочу висловити величезну подяку хірургам Сімедгруп! За людське ставлення, за те, що дали надію, якої вже не було! Коли я просто подзвонив Вам по телефону, то мені одразу дали надію і запросили в клініку. Де мені були відразу надані увага і кваліфікована допомога. Мав проблему з каменем у нирці. Хочу висловити подяку всьому мед.персоналу за теплий прийом. Низький Вам уклін!
Відповісти
#4 Антон 16.07.2015, 14:42
До нас на річницю весілля приїхав тесть. Після гулянь у нього "закрилася сеча" через простатит, а повертатися додому - аж 350 км . Лікарі клініки поставили катетор з яким він вдало зміг дістатися додому. Наступне лікування продовжив вже вдома. Дякуємо і від нас, і від тестя.
Відповісти
#3 Сергій 10.07.2015, 15:47
У Львові брат проходив обстеження, не замітили хворобу, що пов’язана з камінням. Ми звернулись ще сюди і зразу ж взял на операцію. Я не нарікаю на Львів, просто міг би брат померти. Щодо Івано-Франківська, то тут надали якісну допомогу, уже 3 місяці, як брат після операції і почуває себе добре, зрозуміло, що після операції реабілітується, але набагато йому легше, а це головне.
Відповісти
#2 Андрій 09.07.2015, 09:24
Певний час мав проблеми з захворюванням по урологічній частині. це все тому, що у мене сидяча робота. Вирішив пройти профілактичний огляд у уролога в центрі огляду "Сімедгруп". Зараз мені вже 42 роки, стабільно проходжу кожного року, мінімум один раз на рік профілактичний огляд саме у центрі "Сімедгруп", поки що проблем не має.
Відповісти
#1 Олександр 07.06.2015, 15:11
Тривало хворів сечокам'яною хворобою. Часто проходив консервативне лікування, але воно не приносило особливого полегшення. Звернувся в даний центр і залишився дуже задоволений. Про цю проблему мені допомогли забути високий професіоналізм лікарів і новітні технології центру СІМЕДГРУП. Дякую за подароване мені спокійне життя!
Відповісти

Виконують

Лікар уролог

Сандурський О.

Лікар уролог

Ткачук М.

Veryga

Лікар уролог

Верига Д.

Популярне