гінекологія івано франківськ

ГІНЕКОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Будь-яка жінка знає про те, що два рази на рік їй слід відвідувати лікаря-гінеколога. Як вибрати серед всіх лікарів «свого» лікаря? На що повинен звертати лікар особливу увагу при огляді жінки?

Підхід фахівців центру Сімедгруп на огляд у гінеколога відрізняється від тих, кого жінки часто зустрічають в поліклініках і жіночих консультаціях. Ми виділяємо дещо інші завдання під час огляду жінки. Нижче наведено кілька суттєвих відмінностей.

Ціни на гінекологічні послуги

гінекологія івано франківськ Сімедгруп

Ми не лікуємо уреаплазмоз і мікоплазмоз. «Як же так? - Запитаєте Ви, - адже це одні з найпоширеніших захворювань у жінок! ». А чи знаєте Ви, що в Європі взагалі відсутній діагноз уреаплазмоз або мікоплазмоз? Жінкам на прийом у гінеколога навіть не призначають такі аналізи, тобто їх просто не діагностують. За своєю суттю уреа- і мікоплазма є умовно патогенними мікроорганізмами, які при збігу деяких факторів можуть розмножуватися і виявлятися клінічними симптомами. Якщо жінка не відчуває дискомфорту (немає жодних клінічних проявів), абсолютно недоцільно проходити тривале, дороге і відверто токсичне лікування цих «умовних» захворювань.

Гінекологія Івано Франківськ

Також уреаплазма не робить ніякого впливу на можливість жінки завагітніти і велика помилка жінок - домагатися повного зникнення цих мікроорганізмів в надії завагітніти. У цьому випадку причину потрібно шукати в іншому. Наша основна мета - уберегти жінку від складних захворювань, зберігши її репродуктивну функцію. Як би страхітливо це не звучало, але до ризику розвитку раку статевих органів схильні жінки будь-якого віку.

гінекологія франківськ

У центрі «Сімедгруп» на прийомі у гінеколога в першу чергу проведиться ряд обстежень для виявлення так званих передракових станів та їх усунення. Рак шийки матки - небезпечне захворювання, яке зазвичай розвивається роками на тлі передракових змін. У всьому світі діагноз важка дисплазія прирівнюється до передракових станів, що вимагає невідкладного лікування. Пам'ятайте, що такий діагноз можна поставити виключно в лабораторії після проведення цитологічного аналізу, а не «на око».

Виконавши кольпоскопічне дослідження з пробою по Шиллеру (йодна проба) лікар може тільки припустити наявність дисплазії у пацієнтки, але обов'язково повинен підтвердити діагноз цитологічно або гістологічно. Для виключення раку яєчників на прийомі у гінеколога обов'язково виконання трансвагинального ультразвукового дослідження, при якому може бути виявлена пухлина яєчників, і також оцінена поширеність процесу.

Чим раніше буде виявлено злоякісний процес у жінки, тим більше шансів на ефективне лікування захворювання. Рак тіла матки (рак ендометрія) на огляді у лікаря-гінеколога виявляється за допомогою абдомінального ультразвукового дослідження, а також біопсії. Ось і відповідь на питання що повинно бути обов'язковими на прийомі у лікаря-гінеколога: фізикальний огляд, кольпоскопія для вивчення стану шийки матки, проба по Шиллеру (по потребі), цитологія (аналіз клітин епітелію), ультразвукові дослідження для оцінки стану тіла матки і придатків.

Ми не використовуємо загальноприйняті «застарілі» методи. Ми замінили їх на сучасні методи діагностики та лікування гінекологічних проблем у жінок. Методика нешкідлива для жіночого здоров'я, менш травматична і дозволяє провести точну діагностику і лікування. Використовується лікарями дуже часто при різних патологіях, починаючи від контролю стану слизової до більш складних втручаннях при поліпах, ендометріозі, міомах і т.д.

гінекологія консультація

Ми гарантуємо безпеку! Про безпеку пацієнтки на прийомі у лікаря-гінеколога твердять на кожному кроці. У центрі «Сімедгруп» мінімізовані всі ризики інфікування жінки під час прийому. Ми використовуємо одноразові інструменти, а ті, що підлягають використанню кілька разів проходить дезінфекцію високого рівня і пакетну стерилізацію. Все це гарантує жінці інфекційну безпеку. І все ж нашою основною відмінністю залишається активне використання всіх сучасних методик, спрямованих на збереження репродуктивної функції жінки при виборі методики операцій (лапаро- і гістероскопія).

Жінка повинна бути впевнена, що навіть під час рутинного прийому у лікаря-гінеколога вона в безпеці, і що лікар вибере для неї найбільш сучасний і кращий метод гінекологічного обстеження та лікування.

Коментарі  

#4 Валентина 13.07.2015, 18:59
Дуже вдячна лікарям-хірургам центру, які провели дуже складну операцію, врятували мене і дали надію стати мамою в майбутньому, тоді як у всіх інших лікарнях тільки огорошували страшним діагнозом і навіть не намагалися врятувати матку. Дякую вам! Ви вилікували не тільки мою фізичну хворобу, але й душу!
Відповісти
#3 Марина 09.07.2015, 17:10
Після вагітності постійно страждаю гормональними змінами, при одному з обстедень на УЗД було виявлену чималу кисту на яєчнику. Таблетоване лікування не дало бажаного результату, тому виникла необхідність оперативного лікування по видаленню функціональної кисти. Довгі вагання та пошук найкращого лікаря привів нас до клініки Сімедгруп. В ній зробили всі необхідні аналізи та дякуючи професійним лікарям видалена киста з повним збереженням яєчника. Дякую персоналу клініки за проявлену турботливість, психологічну підпримку та професіоналізм!!!
Відповісти
#2 Олеся 20.06.2015, 11:05
У моєї двоюрідної сестри знайшли якесь утворення в яєчнику. Порадили зробити резекцію яєчника. Так як вона була ще дівчам, на той час їй було 16 років, батьки вирішили ре оперувати, а сподівалися що утворення розсмокчеться. Пройшло 4 роки, нічого не розсмокталось, а стало тільки більше. Куди б вона не зверталась їй казали що треба вже не резекцію робити, а тільки вирізати яєчник повністю. Було дуже багато сліз. Після виходу з кабінету чергового лікаря одна жінка їй порадила звернутися в Сімедгруп. Тут її обстежили, зробили всілякі аналізи, а потім вже робили операцію. Лікарі не тільки не видалили яєчник, а залишили чималу його частину, при цьому повністю видалили утворення! Я хочу подякувати від неї та від всіх нас лікарям, Сімедгруп, хто приймав участь в лікуванні та оперуванні сестри. Ви справжні професіонали. Загалом клініка дуже гарна, тут нове якісне обладнання, гарний персонал. якісне обслуговування. Дякуємо вам!
Відповісти
#1 Олена 19.06.2015, 10:58
Моїй тітці була зроблена кистектомія в цьому центрі. Я з нею довго вагались, чи варто оперувати саме зараз, чи, можливо, заліковувати хворобу. Але на кінець зважились і тітка лягла під ніж. Пройшло вже немало часу (2 місяці), і саме зараз, я хочу подякувати всім професійним гінекологам, які виконували цю складну операцію. Не буду вдаватися до детального описування всіх тих моментів, тільки відмічу одне, весь процес операції пройшов дуже вдало. Нас вразило гарне післяопераційне обслуговування медичного персоналу. Я дуже всім вдячна, що вже всі хвилювання вже позаду, а зараз тітка всіляко намагаємося забути про хвороби такого роду.
Відповісти

Виконують

Лікар акушер-гінеколог

Бойчук О.

7   К траль Натал я  лл вна

Лікар акушер-гінеколог

Кітраль Н.

Манюх Оксана Степанівна

Лікар акушер-гінеколог

Манюх О.

Популярне