Нестерак Роксолана

 

specdoc

ПОСАДА

Лікар-кардіолог

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар вищої кваліфікаційної категорії, к.мед.н., доцент кафедри госпітальної терапії ІФНМУ

 

massagdoc

ОСВІТА

Івано-Франківська державна медична академія Спеціальність «Лікувальна справа»

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

101

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

На даний час не приймає

 

ПРО ЛІКАРЯ:

Народилась 24 вересня 1978 року в м. Івано- Франківськ. З 1995 по 2001 роки навчалася в Івано-Франківській медичній академії, де отримала вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа», диплом з відзнакою (ВА No 16154633). З 2001-2002 роки проходила інтернатуру за спеціальністю «Терапія» на базі терапевтичного відділення Івано-Франківської центральної міської клінічної лікарні, здобула кваліфікацію магістр медицини з фаху «Терапія». В 2002 році працювала старшим лаборантом на кафедрі терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківської державної медичної академії, в цьому ж році переведена на посаду асистента кафедри госпітальної терапії No1.

У 2005 році захистила кандидатську дисертацію на тему „Клініко-патогенетичні особливості перебігу та лікування ішемічної хвороби серця у хворих з різною масою тіла” в Івано-Франків-ському державному медичному університеті за спеціальністю кардіологія (рішення ВАК No 10-09/5 від 8 червня 2005р., диплом кандидата наук ДК No 029669). З 2006 року по даний час працює на посаді доцента кафедри госпітальної терапії No1 Івано-Франківського державного медичного університету (на даний час кафедра внутрішньої медицини No2 та медсестринства ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет»), атестат доцента 12ДЦ No 023813 від 09.11.2010 р..

У 2007 році пройшла цикл підвищення кваліфікації ТУ «Добове моні-торування ЕКГ і АТ в діагностиці та оцінці ефективності лікування кардіологічних захворювань» в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (посвідчення No 110/15). В 2008 році пройшла цикл підвищення кваліфікації ТУ «Курси інформації та стажування з лікувальної фізкультури».

У 2008 році пройшла спеціалізацію по кардіології на базі кафедри кардіології та функціональної діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика, сертифікат спеціаліста No1198.

В 2014 році проходила передатестаційний цикл на базі кафедри терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківського державного медичного університету, присвоєно вищу категорію по терапії. У 2008 в м. Київ пройшла спеціалізацію з питань клінічних випробувань лікарських засобів: семінар “GCP. Законодавчі та нормативні вимоги до проведення клінічних випробувань лікарських засобів”.

В 2010 р. проходила цикл підвищення кваліфікації «Актуальні питання організації медико-соціальної експертизи, реабілітації хворих і інвалідів при терапевтичних захворюваннях» при кафедрі МСЕ ФПО Дніпропетровської державної медичної академії.

В 2010 році пройшла ТУ «УЗД і транскатетерне закриття дефектів перегородок серця», 2013 році ТУ «Ішемічна хворобо серця » при Національній медичній академії післядипломної освітнім. П.Л. Шупика

В 2011 році проходила передатестаційний цикл на базі кафедри терапії і сімейної медицини факультету післядипломної освіти Івано-Франківського державного медичного університету, на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії із спеціальності “Кардіологія”, присвоєно вищу категорію по кардіології.

В 2011 році нагороджена медаллю імені академіка Стражеска М.Д. «За заслуги в охороні здоров'я», посвідчення No 315 від 01.11.2011 р.

З 2002 року працювала в обласному клінічному кардіологічному диспансері, у інфарктному відділенні No1, у відділенні АзПІТ та відділенні артеріальних гіпертензій. В якості терапевта консультує хворих у хірургічному відділенні ЦМКЛ, як кардіолог інфарктне відділення No1 та відділення АзПІТ ОККД.

Автор 51 публікації в наукових виданнях. Бере участь у Всеукраїнських та міжнародних конференції з терапії, кардіології

Є одним із співавторів підручника “Внутрішня медицина: Терапія”, що вийшов друком в 2005 році, а також підручника «Сучасна практика внутрішньої медицини. Ведення хворих із хворобами системи кровообігу» виданий 2010 р., розроблено та видано методичні рекомендації «Вимірювання та оцінка артеріального тиску», «Модифікація ризику серцево-судинних ускладнень у хворих на артеріальну гіпертензію з ішемічною хворобою серця». Розроблено і запроваджено в практику випускного іспиту по терапії на 6 курсі методичні матеріали.

Коментарі  

#3 Ірина 08.05.2015, 14:34
На 2 місяці вагітності, після ЕКГ, терапевт направила мене на консультацію до лікаря кардіолога. Мені подруга порадила звернутись в сімедгруп так, як там добре спеціалізовані лікарі по серцю. А яке в них все нове обладнання, конкурентів просто немає. Завдяки професійному супроводу моєї вагітності з патологією серця, у мене народилася здорова весела донечка. Дуже приємно, що в Сімедгрупі працюють такі хороші лікарі – кардіологи.
Відповісти
#2 Уляна Ігорівна 19.04.2015, 23:22
Звернулася в Сімедгруп випадково, а саме, через тимчасову відсутність мого постійного лікаря. Не буду вдаватись до деталей. Погоджусь, що Роксолана Вікторівна непоганий лікар, загалом, я задоволена запропонованим лікуванням, проте, одразу скажу, що клініка дорога. Але, чесно, з державною не порівняти, немає черг, все новеньке, відчувається дбайливе відношення.
Відповісти
#1 Ганна 16.04.2015, 17:50
Після прийому, відразу відчувається що побував у професіонала, Мені все детально пояснили всю суть діагнозу, розказали що і як, допомога помітно відчутна. В міську більше не піду.
Відповісти