Неврологія

 
 
 
 
 
 
Неврологія Сімедгруп

 

НЕВРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП" 

Всі знають, що велика частина наших захворювань безпосередньо пов'язані з проблемами в роботі нервової системи. Варто нам тільки понервувати, від душі поплакати, як тут же з'являються хвороби. Часто ми не звертаємо увагу на втому і нездужання через недосипання, підготовка до іспитів до глибокої ночі, ми можемо понервувати, поплакати, а потім сміятися і радіти подіям нашого життя. Але тільки наш організм сприймає все це інакше.

Такі перепади в настрої негативно впливають як на нервову систему, так і на організм в цілому. Він являє собою цілісну систему, в якій має бути все збалансовано.

Ціни на послуги невролога

Неврологія - це розділ медицини, який вивчає захворювання центральної і периферичної нервової системи, розглядає механізми їх розвитку та симптоматику, а також займається питаннями їх діагностики, профілактики та лікування. Прокинувшись вранці і вставши з ліжка, Ви відчуваєте втому, ніби і не спав? У Вас періодично виникають болі в області спини, ніг, рук при відсутності активних силових навантажень? При зміні погодних умов Ви страждаєте мігренню або просто головними болями? Помічаєте швидку стомлюваність, сонливість, втому, запаморочення, нездужання протягом дня? Відчуваєте оніміння, судоми, ломоту в кінцівках? Тоді Вам необхідно звернутися до невролога!

Неврологія Івано Франківськ

Невролог - лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з нервовою системою. Це радикуліти, неврити, невралгії, протрузії і міжхребцеві грижі, остеохондроз, порушення мозкового кровообігу, вегето-судинна дистонія, мігрень, запаморочення, безсоння і безліч інших. Перед проведенням первинного огляду у лікаря-невропатолога у Сімедгруп, потрібно пройти загальний огляд. Це необхідно для виключення можливості того, що явні неврологічні симптоми не є проявом захворювання іншої системи або органу.

Так головні болі можуть виникати як внаслідок давньої травми голови (падіння бурульки на голову з подальшим струсом мозку), так і при викривленні хребта (остеохондроз або сколіоз шийного, шийно-грудного відділів хребта). Тому тут необхідно обстежити як голову, так і сам хребет. Досить часто в процесі обстеження пацієнта лікаря не вистачає тієї інформації, яку дає сам хворий. Для встановлення справжніх причин, що викликали те чи інше захворювання, для підтвердження остаточного і правильного діагнозу потрібні додаткові обстеження.

Неврологія Івано Франківськ

В арсенал лікаря-невропатолога в Сімедгруп входять різні методи діагностики. Одні з них досліджують і визначають структуру необхідних ділянок нервової системи - це всім знайома рентгенографія, а також магніто-резонансна томографія (МРТ), комп'ютерна томографія (КТ), інші допомагають оцінити функціональний стан цих ділянок - електроміографія і електроенцефалографія. Тобі, швидше за все, стане цікаво, навіщо проводити такий тривалий і ретельний огляд з додатковими обстеженнями у невропатолога. Та тому, що нервова система - це сукупність двох великих структур в організмі людини, яка відповідає за роботу всіх процесів, що відбуваються. Вона відповідає за правильно і чітко поставлену мову, пам'ять, здатність приймати будь-які рішення, відчуття задоволення і болю, можливість мислити, згадувати, представляти, бачити, чути, говорити. І при будь-якому збою в цій системі тут же виникають різні захворювання. Лікар невролог лікує такі захворювання як: булімія, хвороба Альцгеймера, хвороба Паркінсона, вегетосудинна дистонія, нейроциркуляторна дистонія, судинна дистонія, мікроінсульт, депресія, радикуліт, остеоартроз, поліартрит та інші.

Всім нам давно відомо, що кількість нервових клітин величезна, але все-таки обмежена і, на жаль, не здатне до відновлення. Тому бережіть свої нерви і не витрачайте їх через дрібниці, адже рецепт для їх заощадження поки не знайдений. Професія лікаря невропатолога є досить складною в наш час, оскільки нервова система перебуває на стадії активного вивчення і кожен день приносить нам чергові питання з дуже складними і заплутаними відповідями.

Однак, щоб вилікувати захворювання і запобігти його ускладнення, потрібно вчасно звернутися за допомогою до фахівця, а не заспокоювати себе словами: «Поболить і перестане», «Само пройде» і т.д.

Неврологія Івано Франківськ

 

Коментарі  

#8 Ірина 15.05.2017, 14:45
Тамара Валентинівна Лікар від Бога.Дякуємо за відновлене здоров"я,спокій і впевненість у майбутньому і підтримку.
Відповісти
#7 Tanya Melisova 18.07.2015, 12:51
Сильно болів поперек майже тиждень, навіть кашлянути було болячи, звернулися до центру, на консультації лікаря та аналізу снитку рентгену виявили в мене Остеохондроз ІІ ст. і як результат защемлення сідничного нерва. Пройшла курс лікування – болі зникли, дякую лікарям за допомогу!
Відповісти
#6 Анна 06.07.2015, 09:21
Після невеликої автомобільної аварії постійно боліла голова і щоб не запускати ситуацію звернулась в Сімегруп за консультацією і необхідною діагнозтикою: виявили струс мозку і порадили або тиждень стаціонару, або два тижні відпустки, спокійного режиму вдома і ноотропні препарати пропити.
За днів 10-12 все пройшло
Відповісти
#5 Саша 24.06.2015, 11:24
Після тижня сильних болей в потиличній частині голови звернувся до невропатолога.
Зробили МРТ і рентген - ніяких пошкоджень не знайшли, проте виявили сильний забій і підозру на струс мозку.
Курс Фенібуту+Гліцисед і за два тижні болі і поганий сон пройшли.
Відповісти
#4 Marysaya 18.06.2015, 10:45
Трапилося чоловікові захворіти на неврит лицьового нерву. Лікувався більше місяця в державній лікарні, результату не було, час спливав. Хто хворів, той зрозуміє , що значить час при такому захворюванні. Лице все більше ставало перекошеним. Звернувшись до лікаря в Сімедгруп, отримав зовсім інше лікування і рекомендації. Через тиждень почалися позитивні зміни, вже через 1,5 місяці був на роботі. Зараз хворобу подолано. Не хочу думати який би він мав вигляд, якщо б продовжував лікування в держлікарні…
Відповісти
#3 Андрій 15.06.2015, 11:59
Завдяки зверненню в Сімедгруп вдалось позбутися відчуття постійної тривожності та безсоння. Після консультації лікар порадив пропити курс Ноофену і Гліциседу та взяти хоча б тижневу відпустку. І реально допомогло: прокидаюсь свіжим і відпочившим, немає постійного хвилювання перед роботою чи відповідальними подіями, життя налагодилось.
Відповісти
#2 Аня 12.06.2015, 12:29
Довелось звернутись до невропатолога через постійні болі в шиї.
Відразу було діагностовано ущільнення міжхребцевих дисків через сидячий спосіб життя. А комп'ютерна томографія підтвердила попередні висновки лікаря.
Завдяки прописаній ЛФК та прописаним препаратам для еластичності хрящової тканини, вже через місяць болі майже зникли
Відповісти
#1 Катя 06.06.2015, 19:39
Зверталася за допомогою до лікаря - невропатолога у центрі Сімедгруп, тому що після дієт та спроб схуднути постійно почувала себе стомленною, кожен день дуже боліла голова, постійно хотілося спати. Після прийому та діагностики виявилось, що у мене вегето-судинна дистонія. Лікар проконсультував та призначив лікування, яке мені допомогло і тепер мене не турбує головна біль, сонливість та стомленість. Мені сподобалося відношення лікаря до піцієнта, сучасні методи обстеження та якісне обсуговування.
Відповісти

Виконують


Лікар невропатолог

Ковалець Т.

Популярне