Перебування в палаті

 

 Палати Сімедгруп

 

 
 

 

В нашому центрі палати інтенсивної терапії оснащені всім необхідним обладнанням, технікою та зручностями. Тут завжди знаходяться лікарі і слідкують за станом здоров'я пацієнта. В цій палаті перебувають пацієнти після хірургічних операцій, за якими потрібен постійний догляд.

Після реанімації, коли стан пацієнта стабільний, його переводять в палату, де є все необхідне для зручності. В палатах є кондиціонер, широкоформатний LED телевізор, кухонні прибори, санвузол з душом або ванною, комфортні ліжка, кнопки для автоматичного виклику лікаря. В наших палатах все влаштовано так, щоб пацієнти краще переносили хворобу, почувалися комфортно, як в себе дома і не відчували дискомфорту.

Ціни на перебування в палатах

Реанімація Сімедгруп

Палати Сімедгруп

Коментарі  

#4 Поліна 09.07.2015, 09:26
Палати справді оснащені на високому рівні, чисті, світлі, просторі і немає по 10 ліжок в кімнаті. Вікторіє, погоджуюся з вашим дядьком щодо хорошого ставлення медичного персоналу, там працюють справжні професіонали своєї справи.
Відповісти
#3 Ольга 21.06.2015, 13:58
Я вважаю, що на комфорті після операції не можна економити, адже від цього також залежить швидкість одужання. Коли нашій сім'ї випало нещастя робити операцію, ми одразу обрали Сімедгруп, адже тут найкращі лікарі і палати. До тебе відносяться як до людини, дуже привітний медичний персонал.
Відповісти
#2 Маргарита 17.06.2015, 16:27
Дуже незвично було бачити палату такого високого європейського рівня, тоді як у нашій обласній лікарні й половини з цього немає. Особливо потішила наявність особистого санвузла. Ціни вартують такого комфорту і професіоналізму. Нікому не раджу хворіти, але якщо вже так сталося, то обирайте найкраще для себе - догляд і лікування у найсучаснішій та найкомфортнішій палаті "Сімдегруп".
Відповісти
#1 Вікторія 21.05.2015, 23:48
Дуже класні палати, гарне устаткування, високопрофесійне і просто дуже людяне ставлення медичного персоналу. Це не мої слова, слава Богу, мене ще оминула необхідність лікуватися в постхірургічній палаті, це слова мого дядька, котрий провів декілька діб в кліниці після оперативного втручання. Він вважає, що постопераційне лікування було краще за відпочинок в санаторії, і він би ще раз так провів час, за винятком перенесеної операції.
Відповісти