Лабораторія Івано-Франківськ

 
 
лабораторія сімедгруп
 
аналізи франківськ
 
 

 

ЛАБОРАТОРІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

В нашому Центрі ми проводимо наступні лабораторні дослідження:

ПІ, МНВ (міжнародне нормалізоване відношення); коагулограма розширена ( AчTч, фібриноген, тромбін, гематокрит, етанолова проба, В- нафтолова проба); визначення кислотно-лужної рівноваги.

БІОХІМІЯ: лужна фосфатаза; загальний білок; загальний білірубін; прямий білірубін; АЛТ; АСТ; креатинін; сечовина; калій; кальцій; хлор; магній; натрій

КЛІНІКА: диференціація лейкоцитів по трьох популяціях, 20 парометрів без гістограм; диференціація лейкоцитів по трьох популяціях, 20 парометрів з гістограмами; група крові і резус-фактор.

Всім нам, так чи інакше, доводиться здавати аналізи. Причому це часто стосується не тільки хворих, але і здорових людей. Навряд чи знайдеться хоч одна людина, яка жодного разу в житті не проходила медогляд (для військомату, отримання довідки в басейн або страхівки, перед поїздкою за кордон, при прийомі на роботу) та інше.

Ціни на лабораторні дослідження

лабораторія сімедгруп

Загальні правила здачі крові:

- строго натщесерце (не раніше 12 годин після останнього прийому їжі): вечеря напередодні повинена бути легкою, а весь попередній день (в ідеалі навіть 2-3 дні) варто утримуватися від жирної їжі;
- за 24 години виключається будь-який алкоголь, теплові процедури (лазня і сауна) і фізичні навантаження (спортзал краще перенести);
- аналізи здаються до процедур (рентген, уколи, масажі і т.п.) і прийому ліків;
- при необхідності повторних досліджень, бажано робити забір в один і той же час доби;
- перед дверима лабораторії потрібно відпочити 5-10 хвилин (ось і виправдання черг).

При здачі крові на глюкозу в додаток до цього можна чистити зуби і жувати гумку, а ранковий чай / кава (навіть без цукру) абсолютно протипоказано.

Навіть якщо ви не можете жити без ранкової чашки кави - терпіть. Вона кардинально змінить показники глюкози. Також на них вплинуть контрацептиви, двадцять крапель коньяку в вечірній чай, сечогінні засоби і інші ліки.

лабораторія сімедгруп

Біохімічний аналіз крові

Для достовірності біохімії бажано відмовитися від вечері. При призначенні цього аналізу у лікаря потрібно дізнатися інформацію про те, в який бік коригувати дієту і як приймати ліки в день перед здачею крові.

лабораторія сімедгруп

Наприклад, при дослідженні жовчних пігментів картину спотворюють продукти, які викликають забарвлення сироватки крові - гарбуз, буряк, морква, цитрусові. Свиняча ж відбивна напередодні підвищить рівень калію і сечової кислоти в крові. І це одна сота частина того, що може вплинути на біохімію.

лабораторія сімедгруп

Перед тим, як здати аналізи в Івано-Франківську у нашому центрі, дізнайтеся повну інформацію, зателефонувавши до наших фахівців. Ми гарантуємо високу якість лабораторних досліджень!

лабораторія сімедгруп

Коментарі  

#2 Роман 11.10.2017, 11:24
Все сподобалося. Видно що дбають про своїх клієнтів, все стерильне, нове, персонал ввічливий. Все пояснили, розказати куди йти і що робити, скільки часу це займе. Раджу звертатися саме сюди.
Відповісти
#1 Оксана 11.10.2017, 11:21
Хороша лабораторія. Мені зробили аналізи крові швидко і якісно. Зручно що все в одному центрі і не потрібно йти до лікаря в одне місце а здавати аналізи в інше і чекати черги. Все зручно, все для людей!
Відповісти

Виконує


12   Дорошенко Галина Василівна

Біохімік

Дорошенко Г.

Басараб Надія Іванівна

Біолог

Басараб Н.

Жураківська Мирослава Миколаівна

Біолог

Жураківська М.

Популярне