МРТ діагностика

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

Магнітно-резонансна томографія (МРТ, MRI) - метод дослідження органів і тканин.

Метод магнітно-резонансної томографії (МРТ) є одним з найсучасніших і інформативних діагностичних методів без використання рентгенівських променів, досить часто виступає в якості саме тієї інстанції, яка дозволяє правильно і об'єктивно поставити діагноз.

Проведення в цілях достовірної діагностики МРТ з напруженістю магнітного поля 1.5 Тесла - прийнятий міжнародний стандарт. В сучасних європейських клініках функціонують виключно томографи 1.5 - 3.0 Тесла, які дозволяють проводити найбільш широкий спектр досліджень всіх областей тіла людини, що включає функціональні дослідження, ангіографію.

Детальне зображення, отримане шляхом МРТ, дозволяє лікарям виявляти найдрібніші ознаки захворювання. За допомогою МРТ 1.5 Тесла можна отримати зображення практично всіх тканин тіла, проводити дослідження в будь-яких площинах, а при необхідності - отримувати тривимірні зображення для точної оцінки взаєморозташування різних структур.

Так як метод магнітно-резонансної томографії не несе променевого навантаження, він є абсолютно нешкідливим для організму людини і дає можливість повторювати дослідження настільки часто, наскільки потрібно в кожній конкретній ситуації. Ніяких больових відчуттів пацієнт при дослідженні не відчуває.

Лікарю для визначення оптимальної тактики лікування важливо отримати повний обсяг достовірної інформації, яку надасть висновок у вигляді знімків і запису на компакт-диску. Можливо також пересилання зображення через Інтернет за вказаною пацієнтом адресою. Ви отримаєте письмовий висновок лікаря нашого центру за результатами дослідження.