МРТ івано франківськ

МРТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

У нашому центрі "Сімедгруп" встановлено сучасний магнітно-резонансний томограф фірми Siemens, який дозволяє проводити абсолютний діапазон досліджень, що дозволяє виявляти найменші зміни в організмі людини. При діагностиці в нашому центрі використовується також електронні зображення, за допомогою яких можливо точно кваліфікувати локалізацію зміни процесів досліджуваного органу хворого.

Ціни на МРТ (магнітно-резонансну томографію)

Як відбувається діагностика МРТ?

Діагностична процедура на МРТ безумовно безболісна, тривалість якої як правило не більше 30-60 хв..

Перед початком обстеження хворий заповнює анкету, в якій дає згоду на обстеження, повідомляє про присутність в організмі залізних імплантатів або ж протезів. У разі якщо протипоказання відсутні, хворого переодягають в спеціальний зручний одяг і він лягає на стіл. Стіл поміщають всередену томографа. Зазвичай заключення лікаря-рентгенолога даються хворому вже через годину після діагностики.

мрт Івано Франківськ

 

Магнітно-резонансна томографія - це один із способів діагностики раку. Безсумнівно, що чим вірніше поставлений діагноз, тим ефективніше стане лікування. МРТ вважається одним з найбільш інформативних способів виявлення не тільки злоякісних новоутворень, але й метастазів в будь-якій точці тіла хворого. Більше того, технологічні та методологічні переваги діагностики МРТ в Сімедгруп дозволяють нашим спеціалістам не тільки поставити самий точний діагноз, але й часом спростувати ті невтішні діагнози, з якими хворий прийшов в наш центр.

мрт діагностика Івано Франківськ

Яким пацієнтам потрібно зробити МРТ?

МРТ застосовують для діагностики хвороб нервової системи (МРТ спинного та головного мозку), патологічних змін м'яких тканин (дозволяє побачити зв'язки і м'язи, судини і нерви).

В центрі Сімедгруп апарат МРТ дає унікальну можливість неінвазивно (без проникнення всередину) вивчати не тільки анатомію, але й функцію органів - міряти швидкість кровотоку, температурні властивості внутрішніх органів, рух спинномозкової рідини, вистежувати активацію ділянок кори головного мозку при функціонуванні органів, за які відповідає ця ділянка кори.

МРТ Івано-Франківськ

 

Проведення МРТ протипоказано в таких ситуаціях:

- присутність штучного походження водія ритму;

- присутність металомагнітних сторонніх тіл;

- присутність внутрішньочерепних металомагнітних гемостатичних кліпс;

- присутність внутрішньосудинних фільтрів, стентів і протезів серцевих клапанів.

Якщо у Вас в тілі наявний залізний суглобовий протез, штучний сердечний клапан, щеплені електричні прилади, електричні імпланти середнього вуха або ж імпланти в зубному ряду, обов'язково повідомте про це нашого лікаря, який проводить обстеження!

Присутність металу у Вашому тілі може бути ризиком для Вас!

Також це може впливати на достовірність МРТ знімка.

Коментарі  

#14 Юрій 11.10.2017, 12:08
Сучасна клініка, мені дуже сподобалося. Рекомендую!
Відповісти
#13 Роман 11.10.2017, 12:06
Дуже приємне ставлення до пацієнтів, приймав хороший, розумний лікар, апаратура і обстановка - все сподобалося.
Відповісти
#12 Юлія 11.10.2017, 12:04
Все організовано добре, швидко, не чекала, доктор цілком адекватний, уважний, мені сподобалося, тільки хотілося щоб було дешевше.
Відповісти
#11 Максим 11.10.2017, 12:01
Все вчасно, все добре, претензій ніяких немає!
Відповісти
#10 Олег 11.10.2017, 12:00
Задоволений! Можу порівняти з Альтмедом. У вас сподобалося набагато більше! Відчувається, що прийшов у справжню клініку а не в черговий "найкращий центр". Дуже все цивілізовано, приємно приймають, ввічливі лікарі, все професійно, все на високому рівні! У вас дорожче, але я тепер розумію за що плачу свої гроші! Як кажуть скупий платить два рази.
Відповісти
#9 Адміністратор SMG 06.03.2017, 20:53
Відповідь на коментар пацієнта наталя:
що це за приватна лікарня,що не можна дозвонитися?звоню з 10.30 вже годину на мобільні телефони ніхто не відповідає.ви що там обідаете?


Доброго дня. Вибачте, що Ви не змогли додзвонитися на реєстратуру. Ми мали технічні проблеми з IP телефонією. Зараз всі телефони працюють у звичному режимі. Ми завжди працюємо над тим, щоб покращити наш сервіс. Також Ви можете записуватися на прийом онлайн за цим посиланням https://smg.if.ua/index.php/записатись-на-прийом
Відповісти
#8 наталя 17.02.2017, 11:30
що це за приватна лікарня,що не можна дозвонитися?звоню з 10.30 вже годину на мобільні телефони ніхто не відповідає.ви що там обідаете?
Відповісти
#7 Дмитро 22.05.2016, 17:06
Хочу дуже подякувати за чудову клініку.
Надзвичайно точна і швидка діагностика,дуже приємний персонал клініки,я дуже радий що звернувся саме в цю клініку! Також я вже порекумендував своєму другу,йому довгий час не могли поставити діагноз в обласні лікарні йому відразу зробили МРТ спини виявили 4 хребцевих грижі.В інших лікарнях довго не могли виявити хворобу і поставити точний діагноз.
Всім рекомендую дану клініку!
Відповісти
#6 Надія 22.09.2015, 09:54
Я дуже рада, що потрапила на мрт в лікувально-діагностичний центр Сімедгруп. Це мабуть найсучасніша діагностика у всьому Івано-Франковську. Обстеження проводив Кметюк Володимир – дуже детально все проаналізував та уточнив мій діагноз. Завдяки роботі фахівців центру Сімедгруп я можу краще боротися зі своїм недугом.
Відповісти
#5 Наталя 17.07.2015, 17:06
У мене проблеми зi спиною i за цього у мене почалися головнi болi, я багото лiкувалась, але марно. Поки менi знайомi не порадили звернутися до лiкувального центру Сiмедгруп де я пройшла МРТ. Я,дуже рада що потрапила саме в цей ценрт на лiкування. В центрi лiкарi з високою квалiфiкацiею, використовується сучасна апаратура, уважне ставлення лiкарiв.
Відповісти

Виконують

Лікар рентгенолог

Стефанський О.

Лікар рентгенолог

Кметюк В.

Популярне