Кожна людина має чудовий подарунок від бога - життя. Людство на протязі всієї історії прикладало максимум зусиль щоб зберегти здоров'я, адже чим краще здоров'я людини тим більшу радість вона може отримати від самого життя і бути повноцінним членом суспільства. Так поступово з'явились різні напрямки медицини, направлені на збереження здоров'я та запобігання хвороб в людини, зокрема, лабораторна діагностика.

 

Ціни на лабораторні дослідження

Лабораторна діагностика - сукупність методів направлених на аналіз досліджуваного матеріалу за допомогою спеціалізованого обладнання.

Лабораторія Івано-Франківськ

Основною метою клінічної лабораторної діагностики є виявлення і підтвердження наявності патології, яку не можливо однозначно підтвердити або відкинути органолептичними методами дослідження (зором, нюхом, дотиком та ін.). Для цього можуть бути використані різні допоміжні методи. Умовно їх можна поділити на три групи:

 • Методи, що підсилюють сприймаючі можливості організму, до них відноситься, наприклад, оптична мікроскопія.
 • Методи, що досліджують характерні особливості досліджуваного організму, наприклад, серологічний та біохімічний методи.
 • Методи, що використовують особливості патологічного агента, наприклад, імунохроматографічний та ін.

В залежності, від мети обстеження пацієнта в нашому центрі, в нашій лабораторії використовується та чи інша сукупність методів, яка допомагає отримати якомога повну відповідь на поставлене завдання, що стосується здоров'я цього ж пацієнта.

Клінічна лабораторія нашого центру має всі можливості щоб допомогти зберегти ваше здоров'я: кваліфікований персонал, високоякісне і точне обладнання найвідоміших світових виробників, реактиви з широким діапазоном вимірювань. Ми готові вам допомогти. Та чи готові ви і чи хочете прийняти нашу допомогу? Часто люди зволікають зі зверненням до лікарів і лабораторними обстеженнями, думають: дорого, може «пронесе», піду пізніше обстежитись. Але чи варто економити на своєму здоров'ї та зволікати?

Звичайно ж, в лабораторії не лікують, але попередити про небезпеку, або виявити непомітне, тривале захворювання можуть з високою точністю. Варто пам'ятати, що бодай раз в рік потрібно пройти обстеження в лабораторії: загальний аналіз крові з формулою, загальний аналіз сечі, цукор крові, коагулограма, біохімія, а саме, загальний білок, печінкові проби, ниркові проби, білірубін, електроліти, холестерин, маркери вірусних гепатитів. Ці обстеження були обов'язковими при медоглядах, а зараз часто ігноруються, і даремно. Адже хворобу краще попередити, а не запускати. Потім може бути дорожче. В Біблії сказано «Мудрість дає захист, як і гроші дають захист, але перевага знання в тому, що мудрість рятує життя тим, хто її має» (Екклезіаста 7:12). Тож закликаємо вас бути мудрими і йти на випередження хвороби. Адже вчасно здані аналізи допоможуть лікарю визначити стан вашого здоров'я, попередити хворобу, або влучно поставити діагноз і підібрати лікування. Ми маємо повний арсенал різних досліджень в своєму розпорядженні.

Але ви спитаєте де можна знайти їх перелік? Так от, за цим посиланням весь перелік лабораторних послуг. Як підготуватись до здачі аналізів? В розділі лабораторія для пацієнтів знайдете необхідну інформацію.

А зараз коротке знайомство.

Біохімія крові та сечі включає в себе дослідження закономірностей обміну певних речовин в організмі:

 • процесу згортання - коагулограма (МНВ, АЧТЧ, тромбіновий час, фібриноген, маркери активації внутрісудинного згортання: етанолова проба, в-нафтолова проба)
 • печінкові проби(Аст, Алт, ЛФ)
 • ниркові проби (сечовина, креатинін)
 • електроліти (калій, натрій, хлор, іонізований кальцій)
 • робота підшлункової залози (а-амілаза)
 • діагностика цукрового діабету: глюкоза крові та глюкозотолерантний тест
 • ревмопроби (СРБ, РФ, титр АСЛ-О, серомукоїд)
 • діагностика стану кісток: загальний кальцій та неорганічний фосфор, магній
 • діагностика подагри: сечова кислота
 • діагностика атеросклерозу судин: ліпідограма (загальний холестерин, холестерин ЛПВЩ, холестерин ЛПДНЩ, холестерин ЛПНЩ, КА,тригліцериди)
 • діагностикапорушення білкового обміну в організмі: загальний білок та альбуміни, глобуліни
 • діагностика анемії: залізо сироваткове

Лабораторія Івано-Франківськ

Більшість біохімічних досліджень в нашій лабораторії виконуються на сучасному автоматичному біохімічному аналізаторі ДС-160 фірмиSINNOWA. Автоматичний біохімічний аналізатор є найбільш зручним у користуванні приладом, що вимагає мінімального втручання працівників лабораторії. Такий прилад здатний автоматично виконувати переважну більшість операцій: аналіз, змішування реагентів, піпетування зразка та реагентів, нагрівання, обробку та виведення результатів аналізу. Біохімічний аналізатор автоматичного типу добре підходить для вирішення завдань у рамках нашої клініки, де є необхідність щоденно досліджувати безліч зразків крові та сечі пацієнтів, з одержанням високоточних результатів. Термін виконання аналізу - в день здачі. Кожного дня проводиться контроль якості біохімічних досліджень з використанням високоякісних контролів та стандартів фірми CORMAY.

Якість продукції CORMAY підтверджують сертифікати відповідності вимогам ISO 13485: 2003, ISO 9001: 2008, CE. Більше 20 років компанія виробляє реагенти "in vitro" для клінічної хімії, електрофорезу, гематології, коагулогії і серологіі групи крові. Це - найбільший польський виробник і експортер реагентів в більш ніж 30 країн світу. Виходячи зі сказаного, ми гарантуємо точність та надійність біохімічних досліджень.

Лабораторія Івано-Франківськ

Деякі біохімічні дослідження, для виконання яких використовуються агресивні речовини ми виконуємо на «ветерані» нашої лабораторії біохімічному напівавтоматичному аналізаторі Вiochem SA фірми НТІ США. Це - напівавтоматичний біохімічний аналізатор з вбудованим термостатом. Відкрита система, дає можливість легко адаптувати реагенти різних виробників.

Такі дослідження як електроліти виконуються на аналізаторі електролітів E-Lyte Plus на 5 параметрів фірми НТІ США. Це - аналізатор електродного типу для вимірювання електролітів в сироватці, цільній крові і сечі. Прилад автоматично відбирає кров, аналізує її, роздруковує результат, проводить очистку і контроль якості завдяки вбудованому мікропроцесору, має високоточні і стабільні вимірювальні електроди. Функції самодіагностики приладу, налаштування калібрування і очищення забезпечують точність аналізів.

ВІДЕО ЛАБРАТОРНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Крім електролітів в нашій клініці проводиться визначення газів крові. OPTICCATS - переносний аналізатор електролітів і газів крові, на якому і проводиться це важливе дослідження, при невідкладних станах в стаціонарі. Вимірює pH, PCO2, PO2, Na+, K +, iCa++, Cl-, Глюкозу, tHb, SO2, Сечовину і Лактат.

Автомачна аспірація зразка, детекція бульбашок повітря і згустків, покрокові підказки дозволяють зменшити ризик виникнення помилок на преаналітичному етапі. Вимірювальна камера з функцією інкубування дозволяє отримувати точні результати навіть при низькій температурі навколишнього середовища. Тільки мобільний аналізатор газів крові OPTI, що працює на одноразових касетах, вимірює tHb і SO2 методом відображеної фотометрії, дає можливість нам забезпечити вас високоточними аналізами.

Процес згортання крові (коагулограма) виконується на коагулометрі ТS 400 фірми НТІ США. Коагулометр являє собою пристрій для діагностики гемостазу. Подібний прилад просто незамінний для нашої клініки, адже багатьом людям, після оперативного втручання на серці, необхідно приймати антикоагулянти і постійно контролювати МНВ та ін.показники згортання. На сьогоднішній день якісно зробити коагулограму ви зможете в нашій лабораторії, адже ми використовуємо реактиви та контролі всесвітньовідомої німецької фірми НUMAN.

Для виконання загального аналізу крові наша клініка закупила високоточний гематологічний аналізаторі Micro CC-20 Plus фірми НТІ США, який визначає 20 параметрів крові, з диференціюванням лейкоцитів по 3-х субпопуляціях і побудовою 3-х гістограм. Кожного дня, перед виконанням аналізів, проводиться контроль якості досліджень контрольними матеріалами відомої фірми Streck, Inc. Компанія Streck, заснована в 1971 р в США, перша в світі розробила контрольний матеріал для автоматичних гематологічних аналізаторів. Основною особливістю гематологічних контрольних матеріалів виробництва Streck є унікальна технологія стабілізації клітин крові, що забезпечує не тільки високу стабільність контрольного матеріалу, а й близькість його фізичних параметрів до реальної крові. Продукція компанії Streck сертифікована FDA, має сертифікати ISO 9001, ISO 13485, більше 30 видів продукції відповідають директиві 98/79 / EC (IVDD).

Крім того, здійснюється підрахунок лейкоцитарної формули мазка кровіза допомогою мікроскопу PrimoStar. Мікроскоп CarlZeissPrimoStar поєднує новітні розробки і традиційну якість оптики від німецької компанії Carl Zeiss.

Повноцінний аналіз сечі невід'ємний для повного і достовірного визначення стану здоров'я людини. Скринінг дозволяє на ранніх стадіях виявляти ряд захворювань, а також контролювати ефективність терапевтичного лікування. Швидкий, недорогий, високочутливий і інформативний аналіз сечі, заснований на методі «сухої хімії», ідеально підходить для скринінгового аналізу в рамках лабораторних досліджень нашої клініки.

Лабораторія Івано-Франківськ

Аналізатор сечі CL-50 фірми НТІ США, який ми використовуємо ,є оптично-електронний прилад, за допомогою якого можна швидко і точно здійснити дослідження сечі по ряду характеристик. Проведення аналізу в автоматичному чи напівавтоматичному режимі дозволяє звести до мінімуму зусилля з боку лаборанта, що робить роботу лабораторії більш продуктивною.

При виконанні аналізу сечі, визначаються такі показники:

- фізичні властивості сечі (колір, кількість, прозорість, питома вага)

- хімічні властивості сечі (рН,білок, глюкоза, кетони(ацетон), білірубін, уробіліноген, нітрити)

- мікроскопічне дослідження осаду сечі

- елементи організованого осаду - еритроцити, лейкоцити, епітелій і циліндри

- елементи неорганізованого осаду - кристалічні та аморфні солі, грибки…

Крім того в нашій лабораторії проводяться дослідження, які не вимагають спеціальної апапратури: група крові, резус приналежність та швидкі імунохроматографічні тести для визначення інфекційних захворювань (Гепатити В та С) і тести на визначення захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс) під торговою маркою CITO TEST компанії "Фармаско" та ін. Лабораторія нашої клініки працює над тим, щоб вам було комфортно і зручно. Та перед тим, як здати аналізи в Івано-Франківську у нашому центрі, дізнайтеся повну інформацію на нашому сайті у розділі, для пацієнтів, або зателефонувавши до наших фахівців. Ми гарантуємо високу якість лабораторних досліджень! Наші серця відкриті для вас.

Виконує


12  Дорошенко Галина Василівна

Біохімік

Дорошенко Г.

Басараб Надія Іванівна

Біолог

Басараб Н.

Жураківська Мирослава Миколаівна

Біолог

Жураківська М.

Популярне