specdoc

ПОСАДА

Лікар-кардіолог

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Кардіологія»

 

massagdoc

ОСВІТА

Київський національний медичний університет, спеціальність «Лікувальна справа»

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

204

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

з 09:00 до 17:00 (вт.-чт.)

Коментарі  

#7 Ярема 28.02.2018, 21:25
Господь руками Лікаря робить великі справи. У цьому я переконався, коли звернувся за допомогою до чудового кардіолога Юрія Курільця. Він віртуозно провів коронарографію мого серця. Високий професіоналізм і досвід поєднується у пана Юрія з талантом образно і лаконічно розповісти пацієнту про його проблеми і знайти оптимальні способи їх вирішення. Щиро дякую пану Юрію за його "золоті руки".
Відповісти
#6 Юрій та Світлана 11.01.2018, 16:11
Дуже вдячні Юрію Тарасовичу за проявлений професіоналізм та тепрпіння під час спілкування з нами щодо хвороби серця Світлани - чітко окреслив причини виникнення хвороби, прокоментував можливі наслідки та, що саме головне, заспокоїв від зайвих переживань і націлив на довгу роботу на одужання. На нашу думку так має діяти професіонал. Це дає привід оптимістично дивитися у майбутнє і з вдячністю слухати лікаря, виконуючи його поради. Натомість, попередні фахівці, які діагностували та лікували Світлану, не давали таких розлогих відповідей на питання, які хвилюють паціента. Ще раз вдячні, віримо, що у нас все вийде!
Відповісти
#5 Оксана 07.08.2017, 22:09
Дуже вдячні Юрію Тарасовичу за професіний підхід,велику допомогу та хороше ставлення до пацієнта.Це неабиякий висококваліфікований спеціаліт своєї справи!
Відповісти
#4 Наталя 07.08.2017, 15:24
Юрій Тарасович оперував мого батька . Все пройшло дуже добре. Юрій Тарасивич хороший спеціаліст, уважний , дає корисні поради . Дякуємо лікарю, що продовжує життя людям .
Відповісти
#3 Євген 11.05.2015, 19:18
Юрій Тарасович консультував мою маму з приводу задишки і частих болів в серці. Після того, як ми тут же, в діагностичному центрі, пройшли всі призначені ним обстеження, він виставив діагноз і розписав лікування, дієту і необхідний режим. Всіх рекомендацій мама дотримується. почуває себе набагато краще. Радий, що у нас є лікарі такого рівня.
Відповісти
#2 Віка 30.04.2015, 19:56
Коли я вперше була вагітна мене досить часто турбували болі в серці і дільничий кардіолог направила мене на узд, а з результатами обстеження - порадили піти на консультацію в Сімедгруп. Мені, стурбованій, приємно до душі те, що є такі центри, які зроблені дійсно для людей та професійність лікарів. Лікар добре пояснив результати узд дослідження та заспокоїв мене. Дякую за небайдужість!
Відповісти
#1 Наталя 15.04.2015, 13:33
Побувала на прийомі у пана Юрія - винятково приємної людини й фахівця своєї справи. Порадами лікаря дуже задоволена. Тішить щира небайдужість лікаря до моєї проблеми. Заспокоїв, усе пояснив дохідливою мовою, дав сподівання на швидке одужання. Із задоволенням буду рекомендувати Юрія Тарасовича своїм друзям. Дякую за Вашу працю!
Відповісти