Імунологія

 
 
 
Імунологія - алергологія Івано-Франківськ

 

Відділення імунології: ми зміцнимо ваш імунітет!
 
Імунологія - це наука про будову і закономірності функціонування імунної системи, її захворюваннях і способах імунотерапії. Імунітетом називають захисну реакцію організму і його здатність протистояти дії агентів, що нам шкодять. Організм справляється із захворюваннями саме завдяки наявності імунітету. За рахунок цього деякі інфекційні захворювання можуть трапитися з людиною тільки один раз в житті, після чого організм стає несприйнятливий до них (наприклад, кір і краснуха).

Основні переваги імунології в Сімедгруп

Наш медичний центр допомагає людям відновлювати здоров'я вже з 2012 року, і ми орієнтовані на довгострокову співпрацю. Щодня до нас приходить багато відвідувачів, які вирішили довірити нам найцінніше - своє здоров'я. І велику частку наших клієнтів складають люди, які довіряють нам своє здоров'я вже протягом багатьох років. Дуже приємно, що багато пацієнтів приходить до нас по добрим рекомендаціям своїх друзів, родичів і знайомих.

Імунологія - алергологія Івано-Франківськ

Ми, гарантуємо якісне обстеження і лікування, повну безпеку, нерозголошення довірених нам відомостей. Також, ви завжди можете здати аналізи в нашій лабораторії, яка оснащена новим сучасним обладнанням останнього покоління.

Всі використовувані в нашій практиці методи, відповідають передовим тенденціям світової медицини, напрацювань докторів, дослідників і науково-дослідних інститутів по всій Україні і світу. Всі методики лікування в нашому медичному центрі в обов'язковому порядку відповідають наказам Міністерства охорони здоров'я України.

Коментарі  

#4 Вадим 26.01.2017, 00:56
Алерголог Маріанна Іванівна справжній фахівець. Професійний, уважний і вічливий лікар. Я особисто обстежувався в Сімедгруп (бронхіальна астма), після чого отримав якісне лікування. Рекомендую.
Відповісти
#3 Віра 15.07.2015, 21:10
Дуже сподобався алерголог пані Маріанна. Ввічливе, уважне і професійне ставлення до пацієнтів. У мене була діагностована бронхіальна астма. Я не могла перебувати в кімнаті з кішками. Постійно відчувала напади задухи. Після проведеного лікування моя сприйнятливість до тварин, їх шерсті помітно знизилася. Тепер мій організм не реагує на алерген таким страшним чином. Величезне спасибі за компетентну допомогу!
Відповісти
#2 Денис 18.06.2015, 14:59
У сина почалася алергія, лікарі в нашій амбулаторії казали, що вона на нашого нового кота та пропонували його позбутися, або приймати звичайні проти алергічні ліки. Звернутися до цієї клініки нам порадили знайомі за, що я їм вдячний. Мені дуже сподобалось в Сімедгруп, все обладнання нове, а персонал привітний та ввічливий. Окреме дякую за довідку, яку я заніс у нашу лікарню де вказано, що ця алергія не пов’язана з нашим котиком.
Відповісти
#1 Наталія 22.05.2015, 16:26
Моя доня від народження страждає на різні прояви аллергії: нежить, висипання, кашель, сльозотеча з очей. То все разом, то окремий симптом. Відвідали безліч лікарів. У кожного був свій діагноз і метод лікування. Але полегшення було тимчасовим, бо, очевидно, лікували тільки наслідки аллергії, а не причину. Тільки після проведення алерготестів in vitro у центрі Сімедгруп та фахової консультації пані Маріанни настало довгоочикуване полегшення. Дякую за Вашу роботу!
Відповісти

ВиконуЄ

23   Деркач Мар анна  ван вна s

Лікар клінічний імунолог-алерголог

Деркач М.

Послуги:

профілактичний прийом

діагностика та лікування пацієнтів з алергічними захворюваннями

діагностика та лікування пацієнтів з імунозалежною патологією

in vitro діагностика алергічних та аутоімунних захворювань на апараті Phadia100