Імунологія

 
 
 
Імунологія - алергологія Івано-Франківськ

 

Основні причини для проведення алерготестів in vitro:

значне ураження шкіри (наприклад атопічний дерматит, поширена форма нейродерміту, екзема та ін;

підвищена алергічна реактивність шкірних покривів, яка може призвести до хибного позитивного/негативного результату (наприклад при хронічній рецидивуючій кропив'янці, набряку Квінке, мастоцитозі тощо);

неможливість проведення алерготестів через необхідність прийому протиалергічних препаратів, які знижують чутливість шкіри до алергенів;

вік: у дітей і літніх людей шкірні проби можуть бути не інформативні;

наявність в анамнезі анафілактоїдної реакції або ймовірності її розвитку.

Основні переваги проведення алерготестів in vitro

Безпека для пацієнта; можливість використання в будь-який період захворювання; можливість проведення необмеженої кількості алерготестів за один раз; результати алерготестів видаються в кількісному або напівкількісному вигляді, яка характеризує ступінь сенсибілізації організму даним алергеном. Нове покоління in vitro тестів мають високу чутливість і специфічність.

Імунологія - алергологія Івано-Франківськ

Особливості технології ImmunoCAP

Дана технологія заснована на імунофлюоресцентному методі і відповідає основним вимогам необхідним для проведення кількісних аналізів. Зв'язуюча здатність в технології ImmunoCAP ® твердою фазою є тривимірна активована целюлозна губка, яка зв'язується з антитілами по всьому об'єму. Інші технології, такі як активовані лунки планшета, активовані кульки і активовані паперові диски для зв'язування використовують поверхню, чим обумовлена їх значно менша зв'язуюча здатність. Дозволяє тестувати набори з великою кількістю алергенів (загальні інгаляційна та харчові панелі), а для звичайних наборів та індивідуальних алергенів забезпечує високу точність.

Специфічність - не відмічено взаємодії з іншими імуноглобулінами людини в фізіологічних концентраціях. Чутливість - в даний час пацієнт вважається сенсибілізованим до алергену, якщо концентрація антитіл до цього алергену перевищує 0,35 КЕ / л. Нижня межа детекції приладу складає набагато менші значення, наприклад: лупа кішки - 0,06 КЕ / л, молоко корови - 0,05 КЕ / л, яєчний білок - 0,08 КЕ / л, береза бородавчаста - менше 0,01 КЕ / л. Від 20 до 50% хворих алергічними захворюваннями мають рівень загального IgE в межах норми, при цьому виявляються специфічні IgE до конкретних алергенів.

З іншого боку, рівень загального IgE в сироватці крові може бути підвищений при інших захворюваннях (гельмінтози, бронхолегеневий аспергільоз, rіпep-IgE-синдром, IgE-мієлома, аутоімунні захворювання та ін) не пов'язаних з алергією. В таких випадках доречним є проведення скринінгових тестів (Фадіатоп, Фадіатоп Інфант ) та визначення кількісного рівня sIgE у kU/L (єдина стандартизована ВОЗ одиниця виміру).

Коментарі   

#4 Вадим 26.01.2017, 00:56
Алерголог Маріанна Іванівна справжній фахівець. Професійний, уважний і вічливий лікар. Я особисто обстежувався в Сімедгруп (бронхіальна астма), після чого отримав якісне лікування. Рекомендую.
Цитата
#3 Віра 15.07.2015, 21:10
Дуже сподобався алерголог пані Маріанна. Ввічливе, уважне і професійне ставлення до пацієнтів. У мене була діагностована бронхіальна астма. Я не могла перебувати в кімнаті з кішками. Постійно відчувала напади задухи. Після проведеного лікування моя сприйнятливість до тварин, їх шерсті помітно знизилася. Тепер мій організм не реагує на алерген таким страшним чином. Величезне спасибі за компетентну допомогу!
Цитата
#2 Денис 18.06.2015, 14:59
У сина почалася алергія, лікарі в нашій амбулаторії казали, що вона на нашого нового кота та пропонували його позбутися, або приймати звичайні проти алергічні ліки. Звернутися до цієї клініки нам порадили знайомі за, що я їм вдячний. Мені дуже сподобалось в Сімедгруп, все обладнання нове, а персонал привітний та ввічливий. Окреме дякую за довідку, яку я заніс у нашу лікарню де вказано, що ця алергія не пов’язана з нашим котиком.
Цитата
#1 Наталія 22.05.2015, 16:26
Моя доня від народження страждає на різні прояви аллергії: нежить, висипання, кашель, сльозотеча з очей. То все разом, то окремий симптом. Відвідали безліч лікарів. У кожного був свій діагноз і метод лікування. Але полегшення було тимчасовим, бо, очевидно, лікували тільки наслідки аллергії, а не причину. Тільки після проведення алерготестів in vitro у центрі Сімедгруп та фахової консультації пані Маріанни настало довгоочикуване полегшення. Дякую за Вашу роботу!
Цитата

ВиконуЄ

23   Деркач Мар анна  ван вна s

Лікар клінічний імунолог-алерголог

Деркач М.

Послуги:

профілактичний прийом

діагностика та лікування пацієнтів з алергічними захворюваннями

діагностика та лікування пацієнтів з імунозалежною патологією

in vitro діагностика алергічних та аутоімунних захворювань на апараті Phadia100