судус андрій володимирович

 

КАРДІОХІРУРГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Кардіохірургія сьогодні дозволяє проводити багато операцій на серці за короткі терміни, завдяки новим методам в анестезіології та реаніматології. Одним із відомих методів в кардіохірургії є аортокоронарне шунтування, яке являє собою накладання обхідного шунта між аортою і коронарною артерією серця.

Хвороби коронарних артерій найчастіше лікуються за допомогою коронарного шунтування. Шунт — це шлях в обхід безнадійно звуженої ділянки артерії. Методика такої операції налагоджена й відпрацьована, і не є для хірургів великою складностю. Кардіохірурги використовують нові технології роботи на зупиненому серці. Наші лікарі в Сімедгруп проводять операції на висхідній аорті, коронарна хірургія, заміна клапанів серця, коронарографія та коронарне стентування, також вроджені патології клапанного апарату серця, лікуванням набутих вад.

Кардіохірургія івано-франківськКардіохірургія сьогодні дозволяє проводити багато операцій за короткі терміни, завдяки новим методам в анестезіології та реаніматології. Одним з широко відомих методів в кардіохірургії є аортокоронарне шунтування, яке представляє собою накладення обхідного шунта між аортою і коронарної артерією серця.

Варто відзначити, що без сучасних методів діагностики кардіохірургія не змогла б досягти тих результатів, що вона має зараз. Серед них такі методи, як УЗД і рентгенівські методи. До рентгенівських методів належать, насамперед, коронарографія, як вид ангіографії, при якому потрібно всього лише мінімальний доступ до стегнової артерії. Крім того, в даний час з'явилася і альтернатива коронарографії - тривимірна КТ (комп'ютерна томографія).

Оперативне втручання потрібно у випадках хвороб серцево-судинної системи досить часто. Це відбувається у випадках, якщо консервативне лікування стає неефективним, а хвороба прогресує, або, коли пацієнт звернувся за допомогою надто пізно, коли допомогти йому може тільки серцево-судинна хірургія.

Вітчизняні фахівці серцево-судинної хірургії по праву вважаються одними з кращих у світі. Відсоток пацієнтів у відділеннях серцево-судинної хірургії в поліклініках і стаціонарах зростає. Статистика кардіологічних захворювань значно «помолодшала» в останні роки. І в багатьох випадках без оперативного втручання обійтися не вдається.

Хвороби серцево-судинної системи страшні своєї раптовістю. Нікому не спадає на думку, відвідати лікаря, поки ознаки нездужання недвозначно заявлять про себе. До хвороб, які часто вимагають втручання серцево-судинної хірургії, відносяться ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда і атеросклероз.

Кардіохірургія Івано-Франківськ


 

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ КАРДІОХІРУРГА)

Аортокоронарне шунтування 2* 60 000,00 грн.

Аортокоронарне шунтування (аванс) 48 000,00 грн.

Аортокоронарне шунтування (доплата) 12 000,00 грн.

Протезування висхідного відділу аорти 6* 75 000,00 грн.

Протезування висхідного відділу аорти (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування висхідного відділу аорти (доплата) 27 000,00 грн.

Протезування клапана 1* + аортокоронарне шунтування 2* 75 000,00 грн.

Протезування клапана + аортокоронарне шунтування (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування клапана + аортокоронарне шунтування (доплата) 27 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (одного) 1* 65 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (одного) (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (одного) (доплата) 17 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (двох) 1* 80 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (двох) (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану (двох) (доплата) 32 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (одного) 1* 75 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (одного) (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (одного) (доплата) 27 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (двох) 1* 85 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (двох) (аванс) 48 000,00 грн.

Протезування серцевого клапану з приводу інфекційного ендокардиту (двох) (доплата) 37 000,00 грн.

Видалення пухлини серця (міксом) 2* 55 000,00 грн.

Видалення пухлини серця (міксом) (аванс) 48 000,00 грн.

Видалення пухлини серця (міксом) (доплата) 7 000,00 грн.

Дефект міжпередсердної перегородки 2* 55 000,00 грн.

Дефект міжпередсердної перегородки (аванс) 48 000,00 грн.

Дефект міжпередсердної перегородки (доплата) 7 000,00 грн.

Каротидна ендартеректомія 17 000,00 грн.

Дренування перикарду 5 000,00 грн.

Імплантація тимчасового штучного водія ритму 3* 8 000,00 грн.

Імплантація однокамерного електрокадіостимулятора без вартості кардіостимулятора 5* 17 000,00 грн.

Імплантація двохкамерного електрокадіостимулятора без вартості кардіостимулятора 5* 25 000,00 грн.

Мініінвазивне стентування магістральних та периферичних артерій (ангіопластика) 4* 15 000,00 грн.

Кросектомія. Венекзерез на правій чи лівій нижній кінцівці 13 000,00 грн.

Кросектомія 8 000,00 грн.

Одна доба перебування в реанімаційному відділенні 7* 2 500,00 грн.

Одна доба перебування в післяопераційній палаті 7* 1 400,00 грн.

 

ПРИМІТКА

1* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу.; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ клапана та оксигенатора (вартість клапана та оксигенатора залежить від фірми-виробника).

2* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ оксигенатора (вартість оксигенатора залежить від фірми-виробника).

3* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ штучного водія ритму (вартість штучного водія ритму залежить від фірми-виробника).

4* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ стента (вартість стента залежить від фірми-виробника).

5* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ електрокадіостимулятора (вартість електрокадіостимулятора залежить від фірми-виробника).

6* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові, перша доба перебування в реанімаційному відділені з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ протезу клапана, протезу аорти, оксигинатора (вартість залежить від фірми-виробника).

7* Вартість перебування включає індивідуальне забезпечення лікувального процесу (по основному захворюванню)

Коментарі   

#5 Лілія 08.03.2016, 10:24
Дякую Богові, що мого чоловіка Мирослава Граба оперували саме в Сімедгруп! Не знала що у нас є така чудова клініка. Вражена професіоналізмом лікарів та медперсоналу. Тут всі на своєму місці. Своєю людяністю, розумінням, добрим словом підтримають хворих, рідних! Щиро дякую лікарям, які оперували мого чоловіка (коронарне шунтування): Судусу Андрію, Будзану Івану, п. Володимиру, Сергію, Івану, Михайлу, Мирославі, Оксані, медсестрам реанімації Надії, Ірі, Надії!!! А також всім працівникам клініки! Хоча слово "дякую" тут не підходить, воно заслабе, а іншого рівнозначного не підберу. Тому буду молитись за Вас! Хай Бог благословить Вас ЗДОРОВ'ЯМ, миру та злагоди Вам! І, звичайно, особлива подяка всім, хто створив такий лікувально-діагностичний центр європейського рівня!!!
Цитата
#4 Юлія 16.07.2015, 15:24
Коли помирає найрідніша людина, то не шкода ніяких коштів аби знову побачити посмішку в її очах. Інфаркт міокарда застав нашу сім'ю зненацька. Ніхто ніколи не хворів. при більш детальному огляді виявилось, що необхідно робити аортокоронарне шунтування. Пошук оптимальної клініки привів нас в Сімедгруп. На щастя, ми не помилилися у виборі. Довірились пану Андрію Володимировичу. Велика йому дяка за щирість і чутливість.
Цитата
#3 Сергій 07.07.2015, 16:12
Нашу родину спіткало нещастя. Тяжко занедужав близький родич. З діагнозом «атеросклероз аорти» звернулися в «Сімедгруп». Консультація з лікарем паном Андрієм переконала нас в правильному виборі закладу. На даний час, дяка Богу, критичний момент позаду. За що низький уклін всім працівникам закладу.
Цитата
#2 Марія 02.07.2015, 19:26
Змушені були зі свекром звернутися до пана Судуса після того, як свекор знепритомнів прямо на роботі. Чоловік на заробітках, а я доглядаю за всіма родичами. Виявили атеросклероз, сказали негайно робити шунтування, інакше - інфаркт міокарда найближчим часом та візит жінки з косою . Дякую лікареві, що свекор погодився. Ускладнень після операції не було, тільки невелика анемія. Шви зняли на сьомий день. Вийшов з лікарні через два тижня. Роботу залишив, відпочиває. Щиро дякую пану Судусу за професійний підхід, людяність та просто за підтримку.
Цитата
#1 Ніна 18.04.2015, 13:15
Завдяки сучасному обладнанню та високій кваліфікації лікарів, у мене вчасно виявили патологію серцевого клапану. Кардіохірурги дуже оперативно виправили цю проблему. Тепер я не відчуваю болю в грудях і можу спокійно жити, не непокоячись про те чи настане для мене завтрашній день.
Цитата

Виконують

5   Судус Андр й Володимирович

Лікар серцево-судинний

Судус А.

Будзан Іван Михайлович

Лікар серцево-судинний

Будзан І.

Популярне