судус андрій володимирович

 

КАРДІОХІРУРГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Кардіохірургія сьогодні дозволяє проводити багато операцій на серці за короткі терміни, завдяки новим методам в анестезіології та реаніматології. Одним із відомих методів в кардіохірургії є аортокоронарне шунтування, яке являє собою накладання обхідного шунта між аортою і коронарною артерією серця.

Хвороби коронарних артерій найчастіше лікуються за допомогою коронарного шунтування. Шунт — це шлях в обхід безнадійно звуженої ділянки артерії. Методика такої операції налагоджена й відпрацьована, і не є для хірургів великою складностю. Кардіохірурги використовують нові технології роботи на зупиненому серці. Наші лікарі в Сімедгруп проводять операції на висхідній аорті, коронарна хірургія, заміна клапанів серця, коронарографія та коронарне стентування, також вроджені патології клапанного апарату серця, лікуванням набутих вад.

Кардіохірургія івано-франківськКардіохірургія сьогодні дозволяє проводити багато операцій за короткі терміни, завдяки новим методам в анестезіології та реаніматології. Одним з широко відомих методів в кардіохірургії є аортокоронарне шунтування, яке представляє собою накладення обхідного шунта між аортою і коронарної артерією серця.

Варто відзначити, що без сучасних методів діагностики кардіохірургія не змогла б досягти тих результатів, що вона має зараз. Серед них такі методи, як УЗД і рентгенівські методи. До рентгенівських методів належать, насамперед, коронарографія, як вид ангіографії, при якому потрібно всього лише мінімальний доступ до стегнової артерії. Крім того, в даний час з'явилася і альтернатива коронарографії - тривимірна КТ (комп'ютерна томографія).

Оперативне втручання потрібно у випадках хвороб серцево-судинної системи досить часто. Це відбувається у випадках, якщо консервативне лікування стає неефективним, а хвороба прогресує, або, коли пацієнт звернувся за допомогою надто пізно, коли допомогти йому може тільки серцево-судинна хірургія.

Вітчизняні фахівці серцево-судинної хірургії по праву вважаються одними з кращих у світі. Відсоток пацієнтів у відділеннях серцево-судинної хірургії в поліклініках і стаціонарах зростає. Статистика кардіологічних захворювань значно «помолодшала» в останні роки. І в багатьох випадках без оперативного втручання обійтися не вдається.

Хвороби серцево-судинної системи страшні своєї раптовістю. Нікому не спадає на думку, відвідати лікаря, поки ознаки нездужання недвозначно заявлять про себе. До хвороб, які часто вимагають втручання серцево-судинної хірургії, відносяться ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда і атеросклероз.

Кардіохірургія Івано-Франківськ


 

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ КАРДІОХІРУРГА)

кардіохірургічна операція 1го рівня складності 1* 75 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 1го рівня складності 1* (аванс) 48 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 1го рівня складності 1* (доплата) 27 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 2го рівня складності 1* 94 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 2го рівня складності (аванс) 1* 48 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 2го рівня складності (доплата) 1* 46 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 3го рівня складності 1* 107 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 3го рівня складності (аванс) 1* 48 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 3го рівня складності (доплата №1) 1* 40 000,00 грн.

кардіохірургічна операція 3го рівня складності (доплата №2) 1* 19 000,00 грн.

кардіохірургічний комплекс (аванс) 2* 20 000,00 грн.

кардіохірургічний комплекс (доплата І ) 2* 25 000,00 грн.

кардіохірургічний комплекс (доплата ІІ )2* 40 000,00 грн.

Каротидна ендартеректомія 20 000,00 грн.

Стернопластика 4 500,00 грн.

Дренування перикарду 5 000,00 грн.

Імплантація тимчасового штучного водія ритму 3* 8 000,00 грн.

Імплантація однокамерного електрокадіостимулятора без вартості кардіостимулятора 3* 17 000,00 грн.

Імплантація двохкамерного електрокадіостимулятора без вартості кардіостимулятора 3* 25 000,00 грн.

Мініінвазивне стентування магістральних та периферичних артерій (ангіопластика) 3* 15 000,00 грн.

Кросектомія. Венекзерез на правій чи лівій нижній кінцівці 13 000,00 грн.

Кросектомія 8 000,00 грн.

Лікування хронічної серцевої недостатності в умовах інтенсивної терапії (1 доба) 25 000,00 грн.

Одна доба перебування в реанімаційному відділенні 4*  5 000,00 грн.

Одна доба перебування в післяопераційній палаті 4* 1 700,00 грн.

 

ПРИМІТКА

1* У вартість операції входить забезпечення компонентами крові; БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ клапана, оксигенатора і протезу аорти (вартість клапана, оксигенатора і протезу аорти залежить від фірми-виробника).

2* У вартість перебування входить доопераційна підготовка пацієнта (включаючи аналізи і весь спектр діагностичних послуг – 2 доби), післяопераційне ведення пацієнта, включаючи весь спектр діагностичних послуг з врахуванням індивідуального забезпечення лікувального процесу в реанімаційному відділені;

3* Вартість перебування включає індивідуальне забезпечення лікувального процесу (по основному захворюванню).

4* БЕЗ УРАХУВАННЯ ВАРТОСТІ електрокардіостимулятора, штучного водія ритму, стента (вартість розхідників залежить від фірми-виробника).

Коментарі  

#6 Ольга 11.10.2017, 11:39
Дізналася про цю клініку в вересні 2017, а саме про те, що тут роблять операції на серце. Я випадково в інтернеті шукала інформацію щодо своєї проблеми із серцем і зайшла на сайт вашої клініки! Перед цим була в міській лікарні в Франківську на прийомі в кардіолога, де сказали, що для заміни клапана серця потрібно їхати в Львів або В Київ і що в нас ніхто такого не робить. Я була сильно здивована коли дізналася що у Франківську в Сімедгрупі вже 5 років роблять операції на серці і повний комплекс обстежень та ще й реабілітація в санаторії після того. Записалася на прийом в Сімедгруп, мене повністю обстежили, назначили операцію, зробили її благополучно. Почуваюся зараз добре. На реабілітації була 20 днів. Дякую всьому персоналу центру за те, що Ви є. Особлива подяка Судусу Андрію Володимировичу і Будзану Івану Михайловичу, хай вас бог береже!

Люди, звертайтеся до справжніх професіоналів і думайте добре головою, кому ви довіряєте своє життя!
Відповісти
#5 Лілія 08.03.2016, 10:24
Дякую Богові, що мого чоловіка Мирослава Граба оперували саме в Сімедгруп! Не знала що у нас є така чудова клініка. Вражена професіоналізмом лікарів та медперсоналу. Тут всі на своєму місці. Своєю людяністю, розумінням, добрим словом підтримають хворих, рідних! Щиро дякую лікарям, які оперували мого чоловіка (коронарне шунтування): Судусу Андрію, Будзану Івану, п. Володимиру, Сергію, Івану, Михайлу, Мирославі, Оксані, медсестрам реанімації Надії, Ірі, Надії!!! А також всім працівникам клініки! Хоча слово "дякую" тут не підходить, воно заслабе, а іншого рівнозначного не підберу. Тому буду молитись за Вас! Хай Бог благословить Вас ЗДОРОВ'ЯМ, миру та злагоди Вам! І, звичайно, особлива подяка всім, хто створив такий лікувально-діагностичний центр європейського рівня!!!
Відповісти
#4 Юлія 16.07.2015, 15:24
Коли помирає найрідніша людина, то не шкода ніяких коштів аби знову побачити посмішку в її очах. Інфаркт міокарда застав нашу сім'ю зненацька. Ніхто ніколи не хворів. при більш детальному огляді виявилось, що необхідно робити аортокоронарне шунтування. Пошук оптимальної клініки привів нас в Сімедгруп. На щастя, ми не помилилися у виборі. Довірились пану Андрію Володимировичу. Велика йому дяка за щирість і чутливість.
Відповісти
#3 Сергій 07.07.2015, 16:12
Нашу родину спіткало нещастя. Тяжко занедужав близький родич. З діагнозом «атеросклероз аорти» звернулися в «Сімедгруп». Консультація з лікарем паном Андрієм переконала нас в правильному виборі закладу. На даний час, дяка Богу, критичний момент позаду. За що низький уклін всім працівникам закладу.
Відповісти
#2 Марія 02.07.2015, 19:26
Змушені були зі свекром звернутися до пана Судуса після того, як свекор знепритомнів прямо на роботі. Чоловік на заробітках, а я доглядаю за всіма родичами. Виявили атеросклероз, сказали негайно робити шунтування, інакше - інфаркт міокарда найближчим часом та візит жінки з косою . Дякую лікареві, що свекор погодився. Ускладнень після операції не було, тільки невелика анемія. Шви зняли на сьомий день. Вийшов з лікарні через два тижня. Роботу залишив, відпочиває. Щиро дякую пану Судусу за професійний підхід, людяність та просто за підтримку.
Відповісти
#1 Ніна 18.04.2015, 13:15
Завдяки сучасному обладнанню та високій кваліфікації лікарів, у мене вчасно виявили патологію серцевого клапану. Кардіохірурги дуже оперативно виправили цю проблему. Тепер я не відчуваю болю в грудях і можу спокійно жити, не непокоячись про те чи настане для мене завтрашній день.
Відповісти

Виконують

Судус Андрій

Лікар серцево-судинний

Судус А.

Будзан Іван Михайлович

Лікар серцево-судинний

Будзан І.

Популярне