Кардіологічний центр в Івано-Франківську

Кардіологічний центр в Івано-Франківську

Оцініть матеріал!
(136 голосів)

  Вітаємо Вас на інтернет-ресурсі лікувально-діагностичного відділення кардіоцентру "СІМЕДГРУП" в Івано-Франківську

Наше висококваліфіковане спеціалізоване відділення амбулаторної допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи, має багаторічний досвід роботи, хорошу, позитивну динаміку і статистику здоров'я пацієнтів після лікування та оперативних втручань на відкритому серці.

Наші можливості

За 5 років існування провідного кардіологічного центру в Івано-Франківську, було накопичено безцінний досвід спостереження пацієнтів кардіологічного профілю та розроблена комплексна методика діагностики і лікування захворювань серцево-судинної системи. Саме цю комплексну методику ми застосовуємо в консультативно-діагностичному відділенні кардіоцентру. Головна і вкрай важлива її особливість полягає в тому, що при обстеженні та лікуванні пацієнтів ми приділяємо увагу не тільки серцево-судинним захворюванням, але й супутні патології.

Ми використовуємо арсенал передових методів і засобів, які успішно використовують європейські кардіоцентрі. Діагностику та лікування ведуть досвідчені кардіологи: лікарі вищої кваліфікації, доктори та кандидати медичних наук. Для забезпечення максимальної ефективності лікування поряд з кардіологами пацієнтів консультують кваліфіковані лікарі інших спеціальностей: неврологи, психологи, серцево-судинні хірурги та інші.

Кардіологічний центр

Потенціал нашого кардіоцентру дозволяє поставити точний діагноз і провести ефективне лікування навіть в найскладніших випадках, тому до нас направляють пацієнтів з інших медичних закладів сусідніх областей.

На первинній консультації у лікаря-кардіолога проводиться ретельний аналіз скарг пацієнта, даних попередніх обстежень, збір анамнезу, оцінюється об'єктивний статус. При необхідності лікар призначає комплекс амбулаторних досліджень для уточнення діагнозу. Пацієнт отримує на руки виписку з попереднім діагнозом, рекомендаціями щодо лікування та планом обстеження. За екстреними показаннями хворі з гострим інфарктом міокарда, нестабільною стенокардією госпіталізуються в блок інтенсивної терапії кардіоцентру.

кардіоцентр

На повторній консультації пацієнту видається докладний висновок, в якому вказані дані амбулаторного обстеження, остаточний діагноз, а також надано рекомендації щодо медикаментозної терапії, оптимізації способу життя і харчування.

Пацієнти, що потребують проведення інвазивних методів дослідження (коронарографія, аортографія і ін.), в плановому порядку госпіталізуються в профільні відділення кардіоцентру.

У нашому закладі можливе проведення найбільш ефективного методу діагностики ішемічної хвороби серця (коронарографії) без багатоденного перебування хворого в стаціонарі.

кардіоцентр Сімедгруп

При своєчасному зверненні до кардіоцентру в "Сімедгруп" наші фахівці зможуть надати не тільки екстрену допомогу, але також поліпшити прогноз і якість життя пацієнта.

Ми чекаємо Вас і завжди готові допомогти!

 

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ ДІАГНОСТИКА СЕРЦЯ І СУДИН КАРДІОЛОГІЯ КАРДІОХІРУРГІЯ

 

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається