Ендоскопія

 
 
 
 
Ендоскопія Івано-Франківськ

 

ЕНДОСКОПІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"

Відеогастроскопія – це узагальнена назва діагностично-лікувальних маніпуляцій, які виконують під час обстеження внутрішніх органів людини за допомогою спеціального обладнання – ендоскопа (тоненький довгий шланг із освітленням і відеокамерою на кінці).

Гастроскопія - метод дослідження стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки. Обстеження виконують під місцевою або загальною анестезією (за бажанням пацієнта), під час процедури пацієнт спить і нічого не відчуває завдяки медикаментозному сну.

Ціни на ендоскопічні дослідження

Ендоскопія Івано-Франківськ

Підготовка до гастроскопії
Слід виключити з раціону шоколад, горіхи, насіння і гостру їжу за дві доби до проведення маніпуляції.
Останній прийом їжі перед проведенням процедури повинен відбутися не пізніше 18 годин попереднього дня.

Підготовка в день проведення гастроскопії
У день дослідження слід утриматися від прийому будь-якої їжі і напоїв. Трохи води можна випити не пізніше, ніж за 2-4 години до початку дослідження.
Якщо пацієнт постійно приймає лікарські препарати в капсулах або таблетках, доведеться відкласти їх прийом.

Ендоскопія Івано Франківськ

Показання до виконання гастроскопії
Даний метод дослідження необхідний при проведенні діагностики різних хвороб шлунка, таких, як гастрит, новоутворення в шлунку, поліпи, виразка, підтвердження або ж виключення злоякісниї пухлин шлунка, та інших хвороб.

Ендоскопія Івано-Франківськ

Колоноскопія - це ендоскопічний метод обстеження товстого кишечника. Обстеження виконують під місцевою або загальною анестезією (за бажанням пацієнта), під час процедури пацієнт спить і нічого не відчуває завдяки медикаментозному сну.

Підготовка до колоноскопії
За 2 дні до колоноскопії необхідно виключити з раціону харчування овочі та фрукти, картоплю, зелень, ягоди, гриби, бобові, чорний хліб. Дозволяється: бульйон, манна каша, яйце, відварене м'ясо, варена ковбаса, риба, сир, масло.
Напередодні колоноскопії і в день проведення дослідження дозволяється прийом тільки рідкої їжі - кип'ячена вода, бульйон, чай.
Напередодні колоноскопії в 14-15 годин необхідно прийняти 30-40 грамів касторової олії.
Вранці в день колоноскопії (зазвичай в 8 і 9 годині ранку) необхідно зробити 1-2 клізми, обов'язково до "чистої" води.

Ендоскопія Івано Франківськ

Ендоскопія дає змогу діагностувати більшість захворювань та патологічних станів шлунково-кишкового тракту а також виконувати на цих органах лікувальні маніпуляції та операції.
• Використовується сучасна відеосистема експертного рівня Fujinon EG250 WR5 обладнана ендоскопами останнього покоління.
• Обстеження документується серією високоякісних знімків та відео досліджуваних органів. Пацієнтам знімки і відео записуються на диск.
• Обстеження проводиться для пацієнтів будь-якого віку.
• Широкий кут огляду дає можливість швидко і точно визначити розташування ендоскопа.
• Завдяки оптимізованій гнучкості та отриманню великого чіткого зображення обстеження є високоефективним та менш неприємним для пацієнта.

 

Коментарі  

#6 Микола 06.11.2018, 16:17
Доброго дня. В минулу суботу в клініці робили дружині колоноскопію. Дуже гарна клініка, чиста, привітний персонал. Процедуру проводила лікар Галеньська Н. На моє прохання бути присутнім лікар категорично відмовила. Може це видасться дивним чи неправильним, та я і дружина хотіли щоб був присутній коли вона була без свідомості. Лікар сказала, що родичам забороняється, бо прирівнюється до операції. Вибачте, це ж не відкрите втручання в грудну чи черевну порожнину,що може потрапити інфекція. Хіба міг би занести інфекцію через анальний отвір? Я звичайно був би в халаті, масці, шапочці чи пройти ще якусь дезінфекцію, все що сказали б. Я був присутній при народженні обох дітей і це дозволяється, то як би зашкодив при даній діагностиці?? Коли запитав іншого лікаря, що здається був там присутній, то відповів, що це психологічний тиск на персонал. Коли лікар до проведення ще раз виходила, я знову звернувся, вона відповіла,що можемо скористатись іншою клінікою. Не хотілось ще раз мучити дружину промиванням. А в іншій це обстеження без медикаментозного сну, що могло спричинити дружині біль та її спротив при проходженні зонда. Я наполіг, що краще розслабити тіло і я буду поруч, то обстеження буде якісним і повним. Пів години обстеження вдалося провести тільки до селезінкового кута. У висновку вказано, що кишка чинить опір і зонд вигинатись другою. Більше половини кишківника залишилось не обстежено, хоч апарат найсучасніший і мав би пройти до кінця, пройшовши два кути і прохідність в куті на наданому відео виглядає добра. Та дякую лікареві, що припинила, бо недообстеження краще, ніж травмування чи розрив кишківника. При оплаті, крім процедури і анастезії вказано ще 600 грн на анастезії й ризик, про що не інформували заздалегідь. Прошу вибачення за негарний коментар, я до лікарів завжди відношусь з розумінням і прихильністю, бо в самого мама медсестра та залишились дуже негативні емоції. Ще раз вибачайте. Микола.
Відповісти
#5 Tanya Melisova 18.07.2015, 20:14
Так процедура одна з не приємних, проте необхідних, після походів по лікарням міста, прийшла до центру, де Надія Іванівна зробила мені ендоскопію, виявила запалення та назначила курс лікування! На другому прийомі здала аналізу, вже не ковтала «штуку» - я здорова!дякую
Відповісти
#4 Тарас 14.07.2015, 13:18
Хочу подякувати пані Наді за якісно проведену ендоскопію. Хоча проходив вже цю процедуру десь більше ніж 5 разів, але страх завжди є, бо сама по собі вона не приємна і після неї з'являються багато негативних відчуттів в горлі. Але пані Надя заспокоїла мене і зробила все відмінно.
Відповісти
#3 Тетяна 20.06.2015, 16:23
Я і досі боюся цієї процедури. В дитячій лікарні мені пошкодили стравохід, враження залишилися лише негативні. Чоловік мене заспокоїв і наполіг звернутися до кваліфікованого лікаря. Такого ми знайшли в Сімедгруп. Сподобалося доброзичливе ставлення, лікар вислухав мої побажання, допоміг розслабитись, заспокоїв і процедура ендоскопії пройшла дуже добре!
Відповісти
#2 Ангеліна 11.06.2015, 12:33
Відповідь на коментар пацієнта Marysa:
Завжди робила ендоскопічне обстеження в звичайній поліклініці. Неприємно, боляче, процедура залишала тільки негативні емоції надовго. Так як потрібно часто робити таке обстеження, шукала сучасну надійну клініку. Знайшла, всім хто боїться робити ендоскопічне обстеження рекомендую як клініку так і лікаря. Жалкую що не прийшла сюди раніше. Зовсім інші відчуття та й страху такого нема.


Приєднуюсь до Ваших слів, що в Сімедгруп процедура проводиться набагато сучасніше і без дискомфорту, на відміну від звичайних полікнік, де можуть и стравохід пошкодити і заключення неправильне зробити.
Я залишилась задоволеною і розвіяла свій страх перед ендоскопією.
Відповісти
#1 Marysa 09.06.2015, 12:33
Завжди робила ендоскопічне обстеження в звичайній поліклініці. Неприємно, боляче, процедура залишала тільки негативні емоції надовго. Так як потрібно часто робити таке обстеження, шукала сучасну надійну клініку. Знайшла, всім хто боїться робити ендоскопічне обстеження рекомендую як клініку так і лікаря. Жалкую що не прийшла сюди раніше. Зовсім інші відчуття та й страху такого нема.
Відповісти

Виконують


Лікар ендоскопіст

Галенська Н.

Ковальчук Тетяна Мирославівна

Лікар ендоскопіст

Ковальчук Т.

Популярне