Гричинюк Степан

 

specdoc

ПОСАДА

Не працює

 

studdoc

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Лікар спеціаліст за спеціальністю "Анестезіологія"

 

ksbindoc

КАБІНЕТ

-

 

shedule

ГРАФІК ПРИЙОМУ

Не приймає

Коментарі  

#3 Іван 10.05.2015, 13:37
Нажаль, на мою долю випадало не раз зустрічатися з анестезіологами. В основному їх бачиш тільки перед початком операції. Тому я був дуже здивований, коли побачив Степана Михайловича після операції, який цікавився моїм почуттям. Перед операцією ним була проведена ціла лекція про те, що може мене чекати під наркозом. Після операції, я почувся добре та чув заспокійливі слова. Відчуваєш, що цей лікар переживає за своїх пацієнтів. Дай бог здоров’я вам і вашим колегам!
Відповісти
#2 Дмитро 03.05.2015, 17:41
Професія анестезіолог дуже важка и клопітлива праця, тому що, щоб правильно виміряти кількість анестезії треба не тільки вміло підходити до своєї справи, але також чуйно відчувати пацієнта. В мене також трапилась хвороба яку треба було лікувати тільки операцією і лікар анестезіолог був Степан Михайлович. Операція пройшла безболісно і від наркозу я дуже швидко прийшов у себе.
Відповісти
#1 Олена 21.04.2015, 16:58
Саме тоді, коли я відпочивала в санаторії «Карпатські зорі» (м. Косів) в мене трапилась дуже велика біда. Будучи на екскурсії в Івано-Франківську, в мене розпочалася жахлива маточна кровотеча. І так трапилось, що я попала (дякуючи нашим чуйним інструкторам) до клінічного лікувально-діагностичного центру. Завдяки оперативності та високому професіоналізму лікаря акушера-гінеколога Наталії Іллівні Кітраль я, можна сказати, залишилася жива. Але я дуже хочу подякувати особисто лікарю анестезіологу Гричинюку Степану Михайловичу. Ви знаєте, коли ти не знаєш, що з тобою коїться і що може бути потім, чиясь моральна підтримка дуже необхідна, особливо коли ти на чужині і ще й без рідні в даний момент. Він мене заспокоїв, знайшовши для цього всі потрібні слова. І мені здалось, навіть, що він, якщо не основну, то далеко не останню роль, зіграв в мому швидкому одужанні. Дякую всім Вашим професійним лікарям – майстрам своєї справи!
Відповісти