Гастроентерологія

 
 
 
 
 
Гастроентерологія Івано-Франківськ

 

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Неправильне харчування, постійні стреси, погана екологія та інші фактори вкрай негативно позначаються на стані і роботі нашої травної системи. Це помітно по тому, що багато захворювань шлунково-кишкового тракту значно помолодшали, зросла кількість людей з хронічними хворобами травної системи.

Ситуація посилюється тим, що більшість пацієнтів при появі перших ознак хвороби приступають до самолікування, замість того, щоб піти на консультацію до лікаря-гастроентеролога. Самолікування найчастіше виявляється неефективним і небезпечним, оскільки хвороби травної системи переходять у хронічну фазу і провокують безліч ускладнень, небезпечних для здоров'я і життя пацієнта.

Своєчасне звернення до фахівця і призначене ним лікування допомагають швидко і ефективно вилікувати хвороби шлунково-кишкового тракту на самих ранніх стадіях розвитку, щоб пацієнт міг і далі насолоджуватися життям, не відмовляючись від звичного способу життя і улюбленої їжі.

гастроентерологія Івано-Франківськ

Тому, дбаючи про своє здоров'я, вам необхідно звертатися до гастроентеролога при появі таких симптомів: періодичні колючі болі в боці, животі або грудній клітці печія, відрижка, гикавка, здуття живота гіркота в роті, нудота і блювота, розлади стільця, стрімкий набір або втрата ваги, слиз або кров у калі. Досвідчені гастроентерологи у Сімедгруп успішно лікують весь спектр захворювань травної системи: гастрит, дуоденіт, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, печія, холецистит, панкреатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, захворювання кишечника, розлади стільця.

Ряд захворювань шлунково-кишкового тракту можуть довгий час проходити в прихованій формі і не проявлятись симптомами. За допомогою сучасних методів обстеження та діагностики Вам проведуть всі необхідні процедури і, грунтуючись на Вашій історії хвороби, складуть індивідуальний курс лікування.

Лікувально-діагностичний центр «Сімедгруп» використовує добре зарекомендований метод дослідження крові - гастро-панель для оцінки функціонального стану шлунка, а також інші сучасні методи дослідження для точної діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту.

ЦІНИ (ВАРТІСТЬ КОНСУЛЬТАТИВНИХ ПОСЛУГ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГА)

Консультація внутрішніх спеціалістів (кардіолога, кардіохірурга, гастроентеролога, невропатолога) 250,00 грн.

Повторна консультація внутрішніх спеціалістів (кардіолога, кардіохірурга, гастроентеролога, невропатолога) 150,00 грн.

Консультація іногородніх фахівців:

планові 6 000,00 грн.

екстрені 9 000,00 грн.

Консультація іноземних фахівців (планова) 150 000,00 грн.

Гастроентерологія - 4.9 зірок з 5 , оцінили 76 разів

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

Коментарі   

#12 Адміністратор SMG 17.03.2017, 19:49
Цитую михайло:
Скажіть будь-ласка, як може коштувати тільки сама консультація у гастроентеролга 250 грн ?
Просто в небесах літаєте !!!

Дякуємо за Вашу думку. То скажіть скільки має коштувати консультація висококваліфікованого фахівця вищої кваліфікаційної категорії в приватному центрі? Кожен має право обирати те, що йому до вподоби та по кишені. Також, Ви можете звертатися у державні заклади, там послуги надаються "безкоштовно" та "без черг".
Цитата
#11 михайло 17.03.2017, 19:23
Скажіть будь-ласка, як може коштувати тільки сама консультація у гастроентеролга 250 грн ?
Просто в небесах літаєте !!!
Цитата
#10 Адміністратор SMG 27.09.2016, 13:34
Всі наявні послуги і ціни у нашому Центрі знаходяться тут smg.if.ua/pay/Price.htm
Цитата
#9 галина 11.09.2016, 21:57
чи роблять у вас аналіз гастропанель і ціна?
Цитата
#8 Адміністратор SMG 28.06.2016, 17:57
Цитую Христина:
Підкажіть будьласка які ціни щоб обстежетися у гастроентеролога?

Ви можете дізнатися ціни на всі послуги гастроентеролога натиснувши на кнопку "ПРАЙС-ЛИСТ" у верхній частині сайту.
Цитата
#7 Христина 22.06.2016, 12:26
Підкажіть будьласка які ціни щоб обстежетися у гастроентеролога?
Цитата
#6 Юлія 16.07.2015, 12:24
Не так давно почала відчувати болі у шлунку. Звернулася до міської поліклінніки, але рівень професіоналізму наших лікарів залишав бажати кращого. У центрі"Сімдегруп" спілкувалася з лікарями, які знаються на своїй справі. З їх допомогою вилікувала банальний гастрит.
Цитата
#5 Надія 13.07.2015, 23:11
Я довго працювала на роботі, де не було змоги вийти на обід чи підігріти собі їжу. Приходилось їсти печиво і бутерброди, а ввечері вже і не було апетиту. От і почалися проблеми зі шлунком, постійне відчуття важкості, здуття живота, ниючий біль, нетравлення їжі, не могла вже нічого їсти, звичайне яблуко викликало страшенний дискомфорт. Але кваліфікований огляд, ендоскопія та дуже хороший лікар Олександр Бабенко допомогли вирішити проблему. Тепер можу їсти, що хочу і отримувати задоволення. Дякую величезне.
Цитата
#4 Олександр 05.07.2015, 00:03
Якось раптово почались проблеми зі шлунком: біль в животі, відчуття розпирання живота, іноді навіть нудота. Вирішив терміново звернутись до лікаря. Прийшов на прийом до лікаря Олександра Бабенка, який за допомогою сучасного обладнання продіагностував мій шлунково-кишковий тракт і виявив дуоденіт. Перемогти цю хворобу лікар допоміг за допомогою промивання шлунку, контролю моєї дієти та рекомендації приймання ліків. Зараз не відчуваю ніяких проблем зі шлунком. Дякую Вам величезне!
Цитата
#3 ольга 23.06.2015, 12:29
у мене проблеми із жовчним міхуром, дискінезія. Знаючи як відносяться до пацієнтів у звичацних клініках, я вирішила звернутись в Сімдегруп, тому що не від однієї людини чула багато позитивного про цей центр. Дійсно тут до тебе відношення як до людини, мене ще раз добре обстежити і виписали лікування. Зараз почуваю себе краще. Дякую лікарям і цьому центру.
Цитата

Виконують


12   Бабенко Олександр В кторович

Лікар гастроентеролог

Бабенко О.

Драпчак Павло Михайлович

Лікар гастроентеролог

Драпчак П.

Популярне