Гастроентерологія

 
 
 
 
 
Гастроентерологія Івано-Франківськ

 

ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК У ПРИВАТНОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ "СІМЕДГРУП"  

Неправильне харчування, постійні стреси, погана екологія та інші фактори вкрай негативно позначаються на стані і роботі нашої травної системи. Це помітно по тому, що багато захворювань шлунково-кишкового тракту значно помолодшали, зросла кількість людей з хронічними хворобами травної системи.

Ситуація посилюється тим, що більшість пацієнтів при появі перших ознак хвороби приступають до самолікування, замість того, щоб піти на консультацію до лікаря-гастроентеролога. Самолікування найчастіше виявляється неефективним і небезпечним, оскільки хвороби травної системи переходять у хронічну фазу і провокують безліч ускладнень, небезпечних для здоров'я і життя пацієнта.

Ціни на послуги гастроентеролога

Своєчасне звернення до фахівця і призначене ним лікування допомагають швидко і ефективно вилікувати хвороби шлунково-кишкового тракту на самих ранніх стадіях розвитку, щоб пацієнт міг і далі насолоджуватися життям, не відмовляючись від звичного способу життя і улюбленої їжі.

гастроентерологія Івано-Франківськ

Тому, дбаючи про своє здоров'я, вам необхідно звертатися до гастроентеролога при появі таких симптомів: періодичні колючі болі в боці, животі або грудній клітці печія, відрижка, гикавка, здуття живота гіркота в роті, нудота і блювота, розлади стільця, стрімкий набір або втрата ваги, слиз або кров у калі. Досвідчені гастроентерологи у Сімедгруп успішно лікують весь спектр захворювань травної системи: гастрит, дуоденіт, виразка шлунка або дванадцятипалої кишки, печія, холецистит, панкреатит, дискінезія жовчовивідних шляхів, захворювання кишечника, розлади стільця.

Ряд захворювань шлунково-кишкового тракту можуть довгий час проходити в прихованій формі і не проявлятись симптомами. За допомогою сучасних методів обстеження та діагностики Вам проведуть всі необхідні процедури і, грунтуючись на Вашій історії хвороби, складуть індивідуальний курс лікування.

Лікувально-діагностичний центр «Сімедгруп» використовує добре зарекомендований метод дослідження крові - гастро-панель для оцінки функціонального стану шлунка, а також інші сучасні методи дослідження для точної діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту.

Коментарі  

#14 Адміністратор SMG 14.02.2018, 15:17
Відповідь на коментар пацієнта Галина:
Доброго дня, чи можна у вам зробити узд шлунка? Читаю, що такий спосіб дослідження існує, але таке враження, що жоден заклад івано-франківська його не пропонує... Дякую за відповідь


Галино, перейдіть за цим посиланням, щоб ознайомитися з переліком всіх доступних УЗД в нашому центрі. https://smg.if.ua/index.php/узд-ультразвукова-діагностика-прайс-лист
Відповісти
#13 Галина 13.02.2018, 12:22
Доброго дня, чи можна у вам зробити узд шлунка? Читаю, що такий спосіб дослідження існує, але таке враження, що жоден заклад івано-франківська його не пропонує... Дякую за відповідь
Відповісти
#12 Адміністратор SMG 17.03.2017, 19:49
Відповідь на коментар пацієнта михайло:
Скажіть будь-ласка, як може коштувати тільки сама консультація у гастроентеролга 250 грн ?
Просто в небесах літаєте !!!

Дякуємо за Вашу думку. То скажіть скільки має коштувати консультація висококваліфікованого фахівця вищої кваліфікаційної категорії в приватному центрі? Кожен має право обирати те, що йому до вподоби та по кишені. Також, Ви можете звертатися у державні заклади, там послуги надаються "безкоштовно" та "без черг".
Відповісти
#11 михайло 17.03.2017, 19:23
Скажіть будь-ласка, як може коштувати тільки сама консультація у гастроентеролга 250 грн ?
Просто в небесах літаєте !!!
Відповісти
#10 Адміністратор SMG 27.09.2016, 13:34
Всі наявні послуги і ціни у нашому Центрі знаходяться тут smg.if.ua/pay/Price.htm
Відповісти
#9 галина 11.09.2016, 21:57
чи роблять у вас аналіз гастропанель і ціна?
Відповісти
#8 Адміністратор SMG 28.06.2016, 17:57
Відповідь на коментар пацієнта Христина:
Підкажіть будьласка які ціни щоб обстежетися у гастроентеролога?

Ви можете дізнатися ціни на всі послуги гастроентеролога натиснувши на кнопку "ПРАЙС-ЛИСТ" у верхній частині сайту.
Відповісти
#7 Христина 22.06.2016, 12:26
Підкажіть будьласка які ціни щоб обстежетися у гастроентеролога?
Відповісти
#6 Юлія 16.07.2015, 12:24
Не так давно почала відчувати болі у шлунку. Звернулася до міської поліклінніки, але рівень професіоналізму наших лікарів залишав бажати кращого. У центрі"Сімдегруп" спілкувалася з лікарями, які знаються на своїй справі. З їх допомогою вилікувала банальний гастрит.
Відповісти
#5 Надія 13.07.2015, 23:11
Я довго працювала на роботі, де не було змоги вийти на обід чи підігріти собі їжу. Приходилось їсти печиво і бутерброди, а ввечері вже і не було апетиту. От і почалися проблеми зі шлунком, постійне відчуття важкості, здуття живота, ниючий біль, нетравлення їжі, не могла вже нічого їсти, звичайне яблуко викликало страшенний дискомфорт. Але кваліфікований огляд, ендоскопія та дуже хороший лікар Олександр Бабенко допомогли вирішити проблему. Тепер можу їсти, що хочу і отримувати задоволення. Дякую величезне.
Відповісти

Виконують


12   Бабенко Олександр В кторович

Лікар гастроентеролог

Бабенко О.

Драпчак Павло Михайлович

Лікар гастроентеролог

Драпчак П.