МЕДИЧНИЙ БЛОГ

Відгуки про Сімедгруп

ВІДГУКИ ПРО СІМЕДГРУП

Правила додавання коментарів

Зверніть увагу на те, що адміністрація сайту має право на видалення коментарів, що містять:

- інформацію, яка не стосується нашого центру;
- нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян України чи інших країн;
- прямі та непрямі образи, що зачіпають людську гідність; свідомо помилкову або неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації;
- будь-яку рекламну або комерційну інформацію;
- продовження обговорень тем і повідомлень, що вилучені адміністратором сайту;
- посилання на файли, розміщені на файлообмінних сайтах;
- посилання на вірусні програми та сайти зловмисників; посилання на порнографічні матеріали, картинки чи фотографії порнографічного чи еротичного характеру;
- більше 70% тексту написаного великими літерами.

35 коментарі

 • Коментувати Мюллер Наталіч Субота, 28 грудня 2019 12:27 Автор Мюллер Наталіч

  Записалась 26.12.2019 на прийом о 12.00 28.12.2019 на кт підшлункової без контрасту.
  Приїхали вчасно з коломиї , запису не було. Без контрасту не роблять. Та ще й у гардеробной питання ставлять, чому роздягались якщо так швидко вже виходимо.
  Гарно дякую за "теплий" прийом та "ввічливе" спілкування

 • Коментувати Катерина Бондаренко Неділя, 01 грудня 2019 23:13 Автор Катерина Бондаренко

  Не задоволена.
  Мені потрібно було зробити МРТ головного мозку, лікар написала це на листочку, який взяла із собою. Прийшла з мамою, бо дуже тяжко переношу походи до лікарів, здачу аналізів, а тут щось зовсім не зрозуміле для мене.
  На рецепції нам почали говорити, що треба робити таке МРТ лише за допомогою введення якоїсь рідини, бо може нічого не показати і відповідно треба буде за це доплатити ще 1000 грн. (Саме МРТ головного мозку зі знімком коштувало 2000 грн.)
  Вирішили передзвонити до мого лікуючого лікаря і уточнити чи є необхідність у такому, вона пояснила що цього не потрібно робити.
  Коли ми знову повернулась на рецепцію і сказали, що потрібно звичайне МРТ головного мозку, то жінка, яка там сиділа з підвищеною інтонацією почала говорити: "має бути все розписано; ви розумієте, що вам нічого не покаже; будете потім переробляти; який поважаючий себе лікар буде так направляти на обстеження; йдіть консультуйтесь до нашого лікаря"
  Ми наполягли, що будемо робити так як нам сказав МІЙ лікар і мені не потрібні ніякі консультації, оплатили і пішли до кабінету, де лікар мав робити МРТ.
  І як то кажуть наша пісня гарна нова, починаєм її знов. До нас вийшов лікар, і почав знову говорити, що потрібно робити з рідною, бо нічого не покаже. Говорив він це зі злістю, бо ми всеодно казали, що цього не потрібно. На моє запитання а що тобі показує таке МРТ головного мозку ? Лікар сказав: "Ну ви розумієте що воно не точне"
  Коли я нарешті зайшла робити вже то МРТ, то мені не дали навіть кнопки, на яку треба нажимати, якщо тобі стане погано.

  Після відвідування хочу зауважити наступне:
  1. Жінка, яка сидить на рецепції (до речі не відомо чи має вона медичну освіту) не може так зверхньо себе поводити; не може говорити погано про інших лікарів (мені здається, що у лікарів має бути якась етика); і навіть після того, як все уточнюється в лікаря, поводити себе так ніби вона всеодно права. Тим паче її не має хвилювати чи доведеться мені переробляти то МРТ чи ні, це мої гроші і не потрібно мені їх економити. І тим паче, це моє здоров'я.
  2. Перед тим як наполягати на проведенні МРТ з введенням якоїсь рідини, то лікар мав би хоча б поцікавитись, як я таке переношу. До речі, переношу я майже все погано. Я втрачаю свідомість навіть, коли лікар просто щось скаже не так, а здача аналізів це взагалі стрес для мого організму. А тут доводилось би вводити якусь незрозумілу рідину.
  3. Мені здається що кнопки, які даються пацієнтам на випадок, якщо стане не добре мають давати всім, а не лише тим пацієнтам, які роблять МРТ з тою рідиною.
  4. Коли моя мама декілька місяців тому, у вас робила МРТ головного мозку, то їй не казали за введення якоїсь рідини. І лікар казав, що це МРТ показує найточніше. Ну а зі мною, як ви вже зрозуміли, була зовсім інша історія.

  Насправді це жахливо розуміти, коли на тобі хочуть заробити і байдуже на наслідки. Я не просила консультацій у працівників вашої клініки, а тому вони не мали права себе так поводити.

 • Коментувати Роман П'ятниця, 11 жовтня 2019 12:06 Автор Роман

  Дуже приємне ставлення до пацієнтів, приймав хороший, розумний лікар, апаратура і обстановка - все сподобалося.

 • Коментувати Юлія Четвер, 03 жовтня 2019 16:06 Автор Юлія

  Все організовано добре, швидко, не чекала, доктор цілком адекватний, уважний, мені сподобалося, тільки хотілося щоб було дешевше.

 • Коментувати Олег Субота, 27 липня 2019 22:12 Автор Олег

  Все сподобалося. Видно що дбають про своїх клієнтів, все стерильне, нове, персонал ввічливий. Все пояснили, розказати куди йти і що робити, скільки часу це займе. Раджу звертатися саме сюди.

 • Коментувати Олег Понеділок, 03 червня 2019 16:06 Автор Олег

  Задоволений! Можу порівняти з Альтмедом. У вас сподобалося набагато більше! Відчувається, що прийшов у справжню клініку а не в черговий "найкращий центр". Дуже все цивілізовано, приємно приймають, ввічливі лікарі, все професійно, все на високому рівні! У вас дорожче, але я тепер розумію за що плачу свої гроші! Як кажуть скупий платить два рази.

 • Коментувати Злата Неділя, 14 квітня 2019 21:03 Автор Злата

  Не сподобалося, що я не встигала на зазначений час і попередила клініку, на що мені відповіли, що в такому випадку запис доведеться перенести. Я викликала таксі, так як далеко живу, приїхала на необхідний час, але довелося чекати ще 30 хвилин.

 • Коментувати Галя Четвер, 07 березня 2019 13:06 Автор Галя

  Уважні дівчата на рецепції, ввічливо зустріли, все розказали. Також, в клініці хороші багатофункціональні апарати, не скрізь такі є.

 • Коментувати Анна Четвер, 18 жовтня 2018 10:31 Автор Анна

  Чудовий і мегапозитивний лікар! Обізнаний в медицині, чуйний, щирий. Подобається відношення Володимира Васильовича до пацієнта, все розказує і показує. Рекомендую

 • Коментувати Сергій Васильович Понеділок, 01 жовтня 2018 20:25 Автор Сергій Васильович

  Здавав аналіз крові, результат отримав в той же день. Хороший сервіс, всі посміхаються, видно що хочуть догодити.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається