МЕДИЧНИЙ БЛОГ

Відгуки про Сімедгруп

ВІДГУКИ ПРО СІМЕДГРУП

Правила додавання коментарів

Зверніть увагу на те, що адміністрація сайту має право на видалення коментарів, що містять:

- інформацію, яка не стосується нашого центру;
- нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян України чи інших країн;
- прямі та непрямі образи, що зачіпають людську гідність; свідомо помилкову або неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації;
- будь-яку рекламну або комерційну інформацію;
- продовження обговорень тем і повідомлень, що вилучені адміністратором сайту;
- посилання на файли, розміщені на файлообмінних сайтах;
- посилання на вірусні програми та сайти зловмисників; посилання на порнографічні матеріали, картинки чи фотографії порнографічного чи еротичного характеру;
- більше 70% тексту написаного великими літерами.

43 коментарі

 • Коментувати Олександра Богдан П'ятниця, 22 травня 2020 15:48 Автор Олександра Богдан

  Хочу висловити подяку лікарю-кардіологу пані Уляні і кардіохірургу Андрію Володимировичу за лікувальні та консультативні послуги. Заклад сучасний, без черг, оптимальні ціни, доброзичливе ставлення. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ !

 • Коментувати Олена Понеділок, 23 березня 2020 11:39 Автор Олена

  Загалом задоволена рівнем надання послуг у клініці. Але...
  відповіді на телефонні дзвінки не зовсім тактовні бувають. Одного разу відповідь була: "а ви що, не можете на сайті подивитись?" Я якраз зателефонувала, бо на сайті не розібралась.
  Іншого разу на запитання, чи працюватиме завтра лабораторія, відповідь була "а я звідки знаю? дзвоніть завтра"... навіть якщо ситуація зараз складна, відповідь можна сформулювати тактовніше.
  Сподіваюсь, це виправите.

 • Коментувати Оксана Ігорівна П'ятниця, 20 березня 2020 22:07 Автор Оксана Ігорівна

  Я перший раз була на прийомі в цій клініці. Вибрала медичний центр по інтернету. Перед відвідуванням мені прийшло СМС-оповіщення з нагадуванням про те, що я записана. Всі приміщення, в яких я була в сучасному стані. Є місце для очікування, вішалка для одягу, бахіли, кулер з водою. В кабінеті у лікаря є одноразові предмети. Ставлення з боку персоналу я б оцінила на 5/5. Прийом почався раніше призначеного часу через те, що інший клієнт не прийшов. Мене влаштувало те, як було проведено УЗД. Мені все розповіли і пояснили, видали результати. Відвідування тривало півгодини. Цього часу було достатньо. Вартість послуг відповідає якості. Оплатити послуги можна і готівкою, і картою. При оплаті мені дали чек. У мене склалося хороше враження. Я б прийшла в цю клініку ще раз.

 • Коментувати Тетяна Понеділок, 16 березня 2020 22:21 Автор Тетяна

  У клініці мені не грубили, консультацію надали в повній мірі. Записатися на процедуру вдалося буквально за пару годин до прийому. Дуже сподобалося, як мене проконсультували по телефону під час запису. Мене запитали, що саме мені потрібно і порадили потрібного фахівця. Дівчина була небайдужа. Ціни там трохи вище ніж в інших в Франківсьу. В принципі, я залишилася задоволена відвідуванням. Обстановка нормальна, все чисто і акуратно. Є безкоштовні бахіли. Все було вчасно і за записом.

 • Коментувати Антон Вівторок, 10 березня 2020 16:29 Автор Антон

  Дуже соромився йти до лікаря-уролога, але дружина мене все ж переконала, сказала, що якщо буду відкладати, напевно все буде ще гірше. Я попав до лікаря Соломчака Дмитра, мені цю клініку друг порадив, він там бував не раз. Лікар мене не квапив, уважно вислухав, потім був огляд, здав аналізи в лабораторії, зробив УЗД, трохи почекав щоб отримати результати аналізів. Потім лікар призначив мені курс лікування. У мене простатит, жити з цим непросто, зараз я приймаю ліки і проходжу курс лікування. Уже є позитивний результат, мені стало легше, в загальному, сподіваюся на позитивний результат лікування. Клініка відмінна, я радий, що звернувся сюди, тут працюють дуже досвідчені лікарі. Дякую!

 • Коментувати Руслана П'ятниця, 06 березня 2020 14:14 Автор Руслана

  Навчіть своїх операторів спілкуватись із людьми, щоб хотілось прийти до вас у клініку, а не так наче я дзвоню до них додому і щось вимагаю розказати.

 • Коментувати Романа Вівторок, 04 лютого 2020 20:33 Автор Романа

  Мені докладно пояснили суть моєї проблеми, запропонували кілька варіантів лікування і дали ясні рекомендації. Лікування у гастроентеролога пройшло ефективно. Хочу зазначити, що вся клініка дуже зручна. Можна легко і без черг здати аналізи, результати надсилають на електронну пошту. Персонал ввічливий, доктора досвідчені і є фахівці вузьких спеціальностей. Мені все сподобалося і я буду радити це місце своїм друзям і родичам.

 • Коментувати Мюллер Наталіч Субота, 28 грудня 2019 12:27 Автор Мюллер Наталіч

  Записалась 26.12.2019 на прийом о 12.00 28.12.2019 на кт підшлункової без контрасту.
  Приїхали вчасно з коломиї , запису не було. Без контрасту не роблять. Та ще й у гардеробной питання ставлять, чому роздягались якщо так швидко вже виходимо.
  Гарно дякую за "теплий" прийом та "ввічливе" спілкування

 • Коментувати Наталя Вівторок, 17 грудня 2019 17:35 Автор Наталя

  Здавала тут аналізи в терміновому порядку. Можу сказати, що залишилася дуже задоволена обслуговуванням і швидкістю роботи співробітників клініки. Все зробили швидко, а головне якісно. Спасибі!

 • Коментувати Катерина Бондаренко Неділя, 01 грудня 2019 23:13 Автор Катерина Бондаренко

  Не задоволена.
  Мені потрібно було зробити МРТ головного мозку, лікар написала це на листочку, який взяла із собою. Прийшла з мамою, бо дуже тяжко переношу походи до лікарів, здачу аналізів, а тут щось зовсім не зрозуміле для мене.
  На рецепції нам почали говорити, що треба робити таке МРТ лише за допомогою введення якоїсь рідини, бо може нічого не показати і відповідно треба буде за це доплатити ще 1000 грн. (Саме МРТ головного мозку зі знімком коштувало 2000 грн.)
  Вирішили передзвонити до мого лікуючого лікаря і уточнити чи є необхідність у такому, вона пояснила що цього не потрібно робити.
  Коли ми знову повернулась на рецепцію і сказали, що потрібно звичайне МРТ головного мозку, то жінка, яка там сиділа з підвищеною інтонацією почала говорити: "має бути все розписано; ви розумієте, що вам нічого не покаже; будете потім переробляти; який поважаючий себе лікар буде так направляти на обстеження; йдіть консультуйтесь до нашого лікаря"
  Ми наполягли, що будемо робити так як нам сказав МІЙ лікар і мені не потрібні ніякі консультації, оплатили і пішли до кабінету, де лікар мав робити МРТ.
  І як то кажуть наша пісня гарна нова, починаєм її знов. До нас вийшов лікар, і почав знову говорити, що потрібно робити з рідною, бо нічого не покаже. Говорив він це зі злістю, бо ми всеодно казали, що цього не потрібно. На моє запитання а що тобі показує таке МРТ головного мозку ? Лікар сказав: "Ну ви розумієте що воно не точне"
  Коли я нарешті зайшла робити вже то МРТ, то мені не дали навіть кнопки, на яку треба нажимати, якщо тобі стане погано.

  Після відвідування хочу зауважити наступне:
  1. Жінка, яка сидить на рецепції (до речі не відомо чи має вона медичну освіту) не може так зверхньо себе поводити; не може говорити погано про інших лікарів (мені здається, що у лікарів має бути якась етика); і навіть після того, як все уточнюється в лікаря, поводити себе так ніби вона всеодно права. Тим паче її не має хвилювати чи доведеться мені переробляти то МРТ чи ні, це мої гроші і не потрібно мені їх економити. І тим паче, це моє здоров'я.
  2. Перед тим як наполягати на проведенні МРТ з введенням якоїсь рідини, то лікар мав би хоча б поцікавитись, як я таке переношу. До речі, переношу я майже все погано. Я втрачаю свідомість навіть, коли лікар просто щось скаже не так, а здача аналізів це взагалі стрес для мого організму. А тут доводилось би вводити якусь незрозумілу рідину.
  3. Мені здається що кнопки, які даються пацієнтам на випадок, якщо стане не добре мають давати всім, а не лише тим пацієнтам, які роблять МРТ з тою рідиною.
  4. Коли моя мама декілька місяців тому, у вас робила МРТ головного мозку, то їй не казали за введення якоїсь рідини. І лікар казав, що це МРТ показує найточніше. Ну а зі мною, як ви вже зрозуміли, була зовсім інша історія.

  Насправді це жахливо розуміти, коли на тобі хочуть заробити і байдуже на наслідки. Я не просила консультацій у працівників вашої клініки, а тому вони не мали права себе так поводити.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається