МЕДИЧНИЙ БЛОГ

Відгуки про Сімедгруп

ВІДГУКИ ПРО СІМЕДГРУП

Правила додавання коментарів

Зверніть увагу на те, що адміністрація сайту має право на видалення коментарів, що містять:

- інформацію, яка не стосується нашого центру;
- нецензурні вирази, які ображають честь та гідність громадян України чи інших країн;
- прямі та непрямі образи, що зачіпають людську гідність; свідомо помилкову або неправдиву інформацію без посилання на джерело інформації;
- будь-яку рекламну або комерційну інформацію;
- продовження обговорень тем і повідомлень, що вилучені адміністратором сайту;
- посилання на файли, розміщені на файлообмінних сайтах;
- посилання на вірусні програми та сайти зловмисників; посилання на порнографічні матеріали, картинки чи фотографії порнографічного чи еротичного характеру;
- більше 70% тексту написаного великими літерами.

46 коментарі

 • Коментувати Ірина Вівторок, 25 серпня 2020 13:43 Автор Ірина

  Соломчак Дмитро Богданович -чудовий лікар.

 • Коментувати Христина Середа, 12 серпня 2020 19:27 Автор Христина

  Дякую вічливому лаборанту, який допоміг вирішити проблему з диском із результатами дослідження. Шкода, що через неуважність та байдужість дівчат, які ведуть запис на прийом страждає репутація закладу.

 • Коментувати Христина Середа, 12 серпня 2020 17:54 Автор Христина

  Думаю, що коли людина робить доволі об'ємне обстеження, платить за нього справді ВЕЛИКІ гроші, то вона все ж таки може вимагати щоб ці обстеження описував той чи інакший лікар! При тому, що під час запису і при оплаті я наголошувала на цьому. Я не любитель критикувати і писати несхвальні відгуки, але це мене дуже сильно розчарувало. Відповідь адміністратора "У нас всі спеціалісти високого рівня" мені зрозуміла,інакшого я і не чекала, але така неуважність і байдужість до своїх пацієнтів це не рівень приватної клініки.
  ДАЛИ ПУСТИЙ ДИСК БЕЗ ЗАПИСІВ ДОСЛІДЖЕННЯ! ГРАНДІОЗНЕ СВИНСТВО, "ДЯКУЮ"!

 • Коментувати Олександра Богдан П'ятниця, 22 травня 2020 15:48 Автор Олександра Богдан

  Хочу висловити подяку лікарю-кардіологу пані Уляні і кардіохірургу Андрію Володимировичу за лікувальні та консультативні послуги. Заклад сучасний, без черг, оптимальні ціни, доброзичливе ставлення. Однозначно РЕКОМЕНДУЮ !

 • Коментувати Олена Понеділок, 23 березня 2020 11:39 Автор Олена

  Загалом задоволена рівнем надання послуг у клініці. Але...
  відповіді на телефонні дзвінки не зовсім тактовні бувають. Одного разу відповідь була: "а ви що, не можете на сайті подивитись?" Я якраз зателефонувала, бо на сайті не розібралась.
  Іншого разу на запитання, чи працюватиме завтра лабораторія, відповідь була "а я звідки знаю? дзвоніть завтра"... навіть якщо ситуація зараз складна, відповідь можна сформулювати тактовніше.
  Сподіваюсь, це виправите.

 • Коментувати Оксана Ігорівна П'ятниця, 20 березня 2020 22:07 Автор Оксана Ігорівна

  Я перший раз була на прийомі в цій клініці. Вибрала медичний центр по інтернету. Перед відвідуванням мені прийшло СМС-оповіщення з нагадуванням про те, що я записана. Всі приміщення, в яких я була в сучасному стані. Є місце для очікування, вішалка для одягу, бахіли, кулер з водою. В кабінеті у лікаря є одноразові предмети. Ставлення з боку персоналу я б оцінила на 5/5. Прийом почався раніше призначеного часу через те, що інший клієнт не прийшов. Мене влаштувало те, як було проведено УЗД. Мені все розповіли і пояснили, видали результати. Відвідування тривало півгодини. Цього часу було достатньо. Вартість послуг відповідає якості. Оплатити послуги можна і готівкою, і картою. При оплаті мені дали чек. У мене склалося хороше враження. Я б прийшла в цю клініку ще раз.

 • Коментувати Тетяна Понеділок, 16 березня 2020 22:21 Автор Тетяна

  У клініці мені не грубили, консультацію надали в повній мірі. Записатися на процедуру вдалося буквально за пару годин до прийому. Дуже сподобалося, як мене проконсультували по телефону під час запису. Мене запитали, що саме мені потрібно і порадили потрібного фахівця. Дівчина була небайдужа. Ціни там трохи вище ніж в інших в Франківсьу. В принципі, я залишилася задоволена відвідуванням. Обстановка нормальна, все чисто і акуратно. Є безкоштовні бахіли. Все було вчасно і за записом.

 • Коментувати Антон Вівторок, 10 березня 2020 16:29 Автор Антон

  Дуже соромився йти до лікаря-уролога, але дружина мене все ж переконала, сказала, що якщо буду відкладати, напевно все буде ще гірше. Я попав до лікаря Соломчака Дмитра, мені цю клініку друг порадив, він там бував не раз. Лікар мене не квапив, уважно вислухав, потім був огляд, здав аналізи в лабораторії, зробив УЗД, трохи почекав щоб отримати результати аналізів. Потім лікар призначив мені курс лікування. У мене простатит, жити з цим непросто, зараз я приймаю ліки і проходжу курс лікування. Уже є позитивний результат, мені стало легше, в загальному, сподіваюся на позитивний результат лікування. Клініка відмінна, я радий, що звернувся сюди, тут працюють дуже досвідчені лікарі. Дякую!

 • Коментувати Руслана П'ятниця, 06 березня 2020 14:14 Автор Руслана

  Навчіть своїх операторів спілкуватись із людьми, щоб хотілось прийти до вас у клініку, а не так наче я дзвоню до них додому і щось вимагаю розказати.

 • Коментувати Романа Вівторок, 04 лютого 2020 20:33 Автор Романа

  Мені докладно пояснили суть моєї проблеми, запропонували кілька варіантів лікування і дали ясні рекомендації. Лікування у гастроентеролога пройшло ефективно. Хочу зазначити, що вся клініка дуже зручна. Можна легко і без черг здати аналізи, результати надсилають на електронну пошту. Персонал ввічливий, доктора досвідчені і є фахівці вузьких спеціальностей. Мені все сподобалося і я буду радити це місце своїм друзям і родичам.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається