Уретрит / запалення уретри

Уретрит - це захворювання сечівника, в процесі якого запалюється уретра (канальне з'єднання сечового міхура і отвори кінця статевого члена). Дане урологічне захворювання досить поширене в медицині, як правило, і чоловіки, і жінки страждають уретритом кількісно приблизно в рівній мірі.

Захворіти даними урологічним захворюванням може кожен чоловік, і частіше це відбувається при інфікуванні, що передається від статевого партнера. Тут важливий аспект в тому, що уретрит протікає в слабо вираженій формі, аж до того, що сам хворий можливо і нічого не помічає.

Головним і основним причинним фактором уретриту є інфікування збудниками захворювань, які передаються статевим шляхом (гонорея, хламідіоз, вірус герпесу, а також інші форми).

Симптоматика уретриту у чоловіків:

- прискорені позиви до сечовипускання;
-
свербіж статевих органів;
-
припухлість статевого члена, підвищена чутливість, хворобливі відчуття під час статевого акту;
-
наявність кров'яних виділень в сечі або в спермі.

Уретрит у чоловіків: лікування, діагностика захворювання

- аналіз сечі - дослідження на наявність ознак запалення і інфекції;
-
повний лікарський огляд статевого члена і мошонки, пальпація простати;
-
аналіз складу вмісту уретри;
-
аналіз крові для диференціювання від інших хвороб, що передаються статевим шляхом.

Лікування уретриту - це терапія за допомогою антибактеріальних препаратів, які підбираються урологом відповідно до отриманих даних лабораторних досліджень. Загальний курс медикаментозного лікування може тривати від одного до кількох тижнів, в залежності від тяжкості захворювання і його стадії. Як правило, лікування проводиться в поліклінічних умовах, госпіталізація застосовується вкрай рідко.

Багатьох мучить питання, якщо діагноз уретрит у чоловіків - чим лікувати? Що найбільш ефективно допоможе? Будь-який фахівець не зможе однозначно відповісти на дані питання, адже не існує абсолютного засобу, який допоможе вилікувати вас від цієї недуги. В основному це проведення лікувальних заходів за допомогою антибіотиків, ефективність яких підвищується при утриманні від сексу і спільне лікування з статевим партнером.