Все про Урологію

Простатит і його лікування

Для кожного чоловіка з давніх-давен дуже важливо відчувати свою перевагу і лідерство у всіх сферах життєдіяльності. І саме активне сексуальне життя безпосередньо впливає на успішність в будь-яких справах, а це можливо лише при здоровому стані передміхурової залози. Але якщо ви помітили ознаки порушень в працездатності цього важливого чоловічого органу, потрібно негайно вжити заходів. Отже, простатит - як лікувати це захворювання, якщо воно наздогнало вас, і не допустити його переходу в хронічну форму?

Здорова простата поводиться дуже дисципліновано, але коли в ній починає розвиватися будь-якої запальний процес, вона проявляє свою негативну сторону у вигляді таких симптомів:

- порушення процесу працездатності сечової системи - почастішання позивів, відчуття печіння і труднощі різного характеру;
-
хворобливість в органах малого таза;
-
сексуальні розлади.

Так як дане захворювання є досить делікатним захворюванням, практично всі пацієнти в першу чергу задаються питанням: «Де краще лікувати простатит? ». Тільки досвідчені фахівці зможуть підібрати найбільш оптимальний метод лікування. Тільки уролог - спеціалізований лікар лікуючий простатит, зможе врахувати всі особливості хвороби та індивідуальність пацієнта.

Тактика лікування встановлюється як одним, так і кількома фахівцями, якщо випадок має ускладнення. Отже, який лікар лікує простатит? Уролог є першим лікарем в списку, до якого потрібно звернутися при проявах захворювання. Для комплексу потрібне також обстеження таких фахівців:

- фізіотерапевт призначає лікувальні процедури, найбільш ефективніше при кожному індивідуальному випадку;
-
імунолог вивчає по деталях імунну систему хворого, якщо захворювання хронічної форми поєднується з частими стадіями загострення;
-
хірург допомагає при розвитку гнійних абсцесів;
-
психотерапевт бере участь у налагодженні психо-емоційного балансу в зв'язку з проблемами в сексуальному житті;

Багато інших лікарів також беруть участь в процесі лікування запалення простати, якщо у пацієнта є різні патології зі здоров'ям.