Все про УЗД

Виділення у жінок після УЗД

При вагітності жіночий організм піддається перебудові, іноді відзначається збій в його роботі. Після проведення планового УЗД може виникати така неприємність, як виділення. Цей симптом зазвичай сильно турбує навіть саму спокійну жінку.

У чому ж може бути причина виникнення виділень, що з'являються після виконання процедури УЗД? Чому коричневі виділення довго не припиняються? Вказати конкретно одну причину неможливо. Обов'язково потрібно провести додаткові дослідження. Адже на появу виділень можуть вплинути різні чинники:

- Гіперчутливість внутрішніх жіночих статевих органів. Цей фактор вважається найпоширенішим.
- Понад нормове забезпечення статевих органів кров'ю.
- В основному неприємні виділення з'являються після виконання діагностики трансвагінальним методом. При виконанні певних маніпуляцій всередині матки, фахівець може зачіпати шийку. Як наслідок після процедури з'являються кров'янисті, бурі виділення. Зайвий раз хвилюватися при такому симптомі не потрібно. Виділення повинні незабаром припинитися (приблизно за 1 - 2 дні). Головне, ніякої небезпеки для вагітності ці виділення не несуть.
- Коричневий колір виділень, що з'являються після проведення УЗД, вказує на наявність залишків менструальної крові. Організм вагітної жінки намагається позбутися від цих залишків, що затрималися в шийці матки.
- Виділення коричневого кольору можуть бути причиною звичайної кровотечі. Така кровотеча в нормі проявляється на другому тижні з моменту зачаття.
- Світло-коричневі виділення вказують на те, що всередині організму майбутньої матері з'явився вірус папіломи людини. Вони можуть свідчити також про наявність різних вірусних інфекцій.
- Виникнення виділень пояснюється тим фактом, що звукові хвилі зі слабкою частотою здатні викликати певні коливання внутрішніх органів. Через свою незначну інтенсивність ці хвилі не здатні викликати ніяких небезпечних ускладнень в організмі матері, дитини.
- Іноді коричневі виділення є симптомом позаматкової вагітності.
- Якщо виділення мають коричневий колір і не припиняються тривалий час, варто звернутися до акушера-гінеколога. Він допоможе вжити термінових заходів з метою визначення, усунення причини виділень. Якщо не вживати ніяких заходів, може виникнути загроза життю майбутньої мами.
- Передчасне відшарування плаценти також супроводжується виникненням регулярних коричневих виділень. Найчастіше виділення з'являються в другій половині вагітності. Кровотеча при початку цього процесу може бути помірною або ж сильною. Цей процес несе небезпеку для малюка, майбутньої матері. При відшаруванні плаценти дитина не буде отримувати потрібний йому об'єм поживних речовин, кисню. Своєчасне звернення до лікаря благополучно вирішує цю проблему.