все про Неврологію

Причини депресії

Психічні розлади, що характеризуються переважно зниженням настрою, загальмованістю і збоями мислення, є серйозним і небезпечним захворюванням, яке носить назву депресія. Багато людей вважають, що депресія не є захворюванням і до того ж не несе особливої ​​небезпеки, в чому вони глибоко помиляються. Депресія - це досить небезпечний вид захворювання, який обумовлений пасивністю і пригніченістю людини.

Для цього захворювання характерні ознаки зниженя самооцінки, байдужості до свого життя, втрати смаку до неї. Дуже часто людина з симптомами депресії знаходить порятунок в алкогольних або, ще гірше, психотропних речовинах. Ці речовини, звичайно ж, допомагають позбутися ознак і симптомів захворювання, але при цьому не вирішується питання причини виникнення депресії. До того ж вживання шкідливих речовин погіршує ситуацію і призводить до повної втрати людини.

До основних причин відносяться такі чинники: конфліктні ситуації, які виникають між родичами, друзями і близькими людьми. Як наслідок таких конфліктів відбувається відкладення в головному мозку людини цієї неприємної ситуації. Постійні переживання і думки тільки про одне призводять до депресивного стану. Втрата близької людини або друга також призводить до того, що людина не витримує психологічну травму і замикається в собі. У більшості людей виникає реактивна депресія, яка через певний час зникає. Але для деяких людей, особливо для жінок, втрата призводить до повного психологічного розладу. Якщо ж не брати лікувальних заходів, то це може привести до розумового божевілля. Генетична схильність. Випадки прояву депресії у предків можуть стати причиною її виникнення і у нащадків. Проблеми. Наявність проблем безпосередньо впливає на виникнення симптомів депресивного стану. Причому проблеми можуть бути як особистого, так і ділового характеру. Не виключається проблема і соціального характеру. Хвороба. Дізнавшись про смертельне захворювання, виникає відповідна реакція у вигляді занепадницького настрою. Алкогольна залежність. Людина, що страждає від шкідливих звичок, також має характерну властивість прояви депресії. У таких людей виділяють два види захворювання: хронічна і алкогольна. Перша виникає на тлі будь-яких подій, що приводить до того, що людина знаходить знеболююче в спиртних або наркотичних речовинах. А другий вид виникає з причини заборони у вживанні алкогольних напоїв, що власне і призводить людину до замішання. Алкогольна депресія раніше зустрічалася виключно у представників чоловічої сторони, але в нинішній час такий вид захворювання часто діагностується і у жінок. Медикаменти. Прийом медичних препаратів обумовлює в деяких випадках появу депресивних розладів. Ці розлади виникають під дією препаратів, що приймаються, які надають побічний вплив на людину.