Все про Кардіологію

Лікування аритмії

Аритмія - це нерегулярний серцевий ритм. У стані аритмії серце може битися занадто швидко, занадто повільно або нерегулярно. У серйозних випадках призначають оперативне втручання для імплантації кардіостимулятора або імплантованого кардіовертера-дефібрилятора.

Кардіостимулятор - це маленький апарат, який поміщають під шкіру грудної клітини або очеревини. Камери серця з'єднані з кардіостимулятором за допомогою проводів. Даний апарат контролює серцевий ритм за допомогою слабких електричних імпульсів. Більшість кардіостимуляторів оснащено спеціальним сенсором, який запускає роботу апарату тільки в тому випадку, якщо серцевий ритм виходить з норми.

Імплантований кардіовертер дефібрилятор серця - ще один маленький апарат, який поміщається під шкіру грудної клітини або очеревини. Цей апарат також з'єднаний з серцем за допомогою дротів і перевіряє ваш серцевий ритм на предмет небезпечних аритмій. Якщо апарат зареєструє небезпечну аритмію, він пошле в серце електричний сигнал, щоб відновити нормальний ритм.

Інший метод лікування аритмії називається «лабіринтова операція». Під час даної операції хірург прокладає нові шляхи для електричних імпульсів крізь серце. Даний тип операцій використовується для лікування фібриляції передсердь, найпоширенішого виду серйозної аритмії.